0
zpět
 

diskuze k tématu: Přijíždí: Renault Laguna Coupé

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.11.2008 15:47, RE: Proč ne?
tomaskrtek napsal:
Rozhodně nelze ani vzdáleně srovnávat Lagunu coupe se Z, ale pokud máte opravdu zájem o ´´něco jako Z´´ doporučil bych zkusit Infiniti G35 coupe nebo nové G37, na jaře bude i u nás.
Ano G37 mám "v hledáčku" - to VELMi zajímavě vypadá!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.11.2008 15:51, blééé
... fuj to je škaredé ... stará Laguna 1 byla nádherná ... 2 už nebylo to pravé ořechové, ale pořád to šlo ... ale toto .... to je hnus jako VelSatis ... BLÉÉÉÉ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.11.2008 16:07, RE: Proč ne?
Kylie napsal:
Ano G37 mám "v hledáčku" - to VELMi zajímavě vypadá!
na Slovensku už jich pár mají, sice se mi nelíbí zdaleka tolik jako G35 ale uznávám že je to kus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 14:21, RE: Renault a motory
Kobyla napsal:
Motory od Renaultu patří na vrchol spolu s BMW.Koncern může jen závidět a doufat v zázrak.Cupé vypadá úžasně a jestli má nějaké podobnosti s jiným,je běžná záležitost a pokud se dobře skloubí,může jen překvapit.Superb kopíruje snad nejvíc BMW a Lagunu a taky se někomu líbí,mě né.Někde jsem četl,že Renault patří za poslední dva roky,mezi nejspolehlivější auta.Technická kontrola TUV to nebyla.Dostali přes hubu a teď to dohánějí.Desing,kvalita interieru,spolehlivost a motory tomu odpovídá.
"Motory od Renaultu patří na vrchol ..." - samozrejme, ze Renault je nejlepsi na svete na motory, to vi prece kazdy znalec aut! Taky proto ma jejich sestivalec s objemem 3.5 litru 240 koni!!! Jen by me zajimalo, ktera automobilka uz asi 10 let vyrabi dvoulitrovy ctyrvalcovy motor s vykonem 241 koni. Ze by Henault?! ))))))
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.