0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra B, Fiat Marea nebo Renault Laguna?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla, německá vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 08:14, 1.8 16V Opel
Tento motor muzu taky doporucit,jezdim s nim v Astre G uz nejakou dobu a je to vyborny motor.Spotreba pri klidne jizde v poho do 7l a pri rychlejsich trasach se pod 8l vzdy dostanu!Ma dobry zatah odspodu a pak od 3000ot vali celkem slusne!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 09:01,
Zigi napsal:
Tento motor muzu taky doporucit,jezdim s nim v Astre G uz nejakou dobu a je to vyborny motor.Spotreba pri klidne jizde v poho do 7l a pri rychlejsich trasach se pod 8l vzdy dostanu!Ma dobry zatah odspodu a pak od 3000ot vali celkem slusne!
bych nebral ani jedno, spis se poohlednete po japonci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 09:27, Vectra
Volil bych Vectru. Fiatu nevěřím a Laguna má problémy s elekrikou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 10:45, RE: Vectra
Yeti napsal:
Volil bych Vectru. Fiatu nevěřím a Laguna má problémy s elekrikou...
Já bych šel do marey, protože narozdíl od vectry nehnije. A opely jsou se spolehlivostí obecně na štíru. Konkrétně ta vectra se mi docela líbí vzhledem, ale nevěřil bych jí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 10:57, RE: Vectra
Giorgio napsal:
Já bych šel do marey, protože narozdíl od vectry nehnije. A opely jsou se spolehlivostí obecně na štíru. Konkrétně ta vectra se mi docela líbí vzhledem, ale nevěřil bych jí.
Opely jsou sice na štíru se spolehlivostí, ale pořád jsou na tom lépe, než fiaty (ve srovnatelném stáří...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 11:04, Kupa Peugeot 307
Chystam sa kupit ojazdene auto Peugeot 307 rocnik 2000 2001 2002 .
Su tieto auta spolahlive ? Cital som som vela pre aj proti tomuto autu , mne osobne sa velmi paci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 11:12, RE: Vectra
Yeti napsal:
Opely jsou sice na štíru se spolehlivostí, ale pořád jsou na tom lépe, než fiaty (ve srovnatelném stáří...)
Je to vsechno kus od kusu a jak se k tomu clovek chova.
Muzete so koupit VW a posere se vam za tyden!
Nez Vectru bych doporucoval Geckovou Astru,je mnohem modernejsi!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 11:58, RE: Vectra
Yeti napsal:
Opely jsou sice na štíru se spolehlivostí, ale pořád jsou na tom lépe, než fiaty (ve srovnatelném stáří...)
A copak se na těch FIATech tolik kazí, speciálně na Maree, povídej?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 18:37, RE: Kupa Peugeot 307
anonym napsal:
Chystam sa kupit ojazdene auto Peugeot 307 rocnik 2000 2001 2002 .
Su tieto auta spolahlive ? Cital som som vela pre aj proti tomuto autu , mne osobne sa velmi paci.
Tak ja čo som zatiaľ o 307 čítal a počul, tak ruky preč! Sú to neskutočne poruchové autá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 23:41, Vectra
Rozhodně vectru, je pěkná a spolehlivá. Pár let jsem ji měl a v poho. Slabinou jsou brzdy, jinak ok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 07:17, RE: Vectra
Pola napsal:
Rozhodně vectru, je pěkná a spolehlivá. Pár let jsem ji měl a v poho. Slabinou jsou brzdy, jinak ok.
Ale Beckova Vectra neni uz moc moderni,ma zastaralejsi interier,kdyz chcete neco v sedanu.Astra existuje i jako sedan.
Jestli ale Opel,tak urco 1.8 16V 85Kw,je to vyborny motor!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 12:45, RE: Vectra
sy242 napsal:
A copak se na těch FIATech tolik kazí, speciálně na Maree, povídej?
Přesně, mám mareu weekend už nějaký pátek, v článku dopuručovaný motor 1,6 16V, najeto 135 tisíc a s běžnou údržbou je absolutně bezproblémová. Odsuzovat novější Fiaty je předsudek, naopak pro ojeté vozy je to výhoda jsou díky tomu za super ceny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 15:57, RE: Vectra
Pola napsal:
Rozhodně vectru, je pěkná a spolehlivá. Pár let jsem ji měl a v poho. Slabinou jsou brzdy, jinak ok.
Doufám, že čtenář nedá na šulínský rady čuráka jako jsi ty...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 16:54, RE: Vectra
anonym napsal:
Doufám, že čtenář nedá na šulínský rady čuráka jako jsi ty...
A já zase doufám, že se brzy necháš vykastrovat, abys konečně přestal přemýšlet svým lulinem a vajicama. Dobrá rada, co? ty lulánku, onánku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 17:35, RE: Kupa Peugeot 307
anonym napsal:
Chystam sa kupit ojazdene auto Peugeot 307 rocnik 2000 2001 2002 .
Su tieto auta spolahlive ? Cital som som vela pre aj proti tomuto autu , mne osobne sa velmi paci.
Peugeot 307 není špatná volba, ale rozhodně to auto není nejspolehlivější. Zejména ročníky jaké máte v kurzu trápí hodně palubní multiplexní elekrtonika, které je opravdu hodně. Problémy jsou se softwarrem inteligentní rozvodný jednotky BSI, od čehož se odvíjí různé občasné závady (náhodné), to lze řešit přeprogramováním BSI, ale PSA pořád nemá finální a dokonalou verzi softwarru, takže se programuje a programuje.Obecně to není drahé, ale rozčiluje to.U zážehových motorů 1,6 a 2,0 16V bych si dal pozor na občasnou vyšší spotřebu oleje (Hlavně 2,0 L) jí může trpět. Motory řady EW tím prostě trochu trpí. 1,6 16V je motor řady TU, která je velmi povedená. Pouze visící ventily ho mohou potkat, což se projeví chodem na snížený počet válců a tepelně se zatěžuje katalyzátor, což mu rozhodně neprospívá. Zadní náprava je už zcela jiná, než jakou měli dříve vozy PSA, ale bez problémů také není, zejména po stránce jízdy. Zatímco staré torzky krásně vyžehlily nerovnosti a to nehlučně, tak od nové se ozývají různé rázy a hluky.Předností 307 je velmi přesné řízení, jelikož má hydraulický posilovač.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 22:53, RE: Vectra
Yeti napsal:
Opely jsou sice na štíru se spolehlivostí, ale pořád jsou na tom lépe, než fiaty (ve srovnatelném stáří...)
Marea je pozink . opel nikoliv. prislovi OPEL HNIJE UZ KDYZ SJEDE Z LINKY neznate?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 23:20, RE: Vectra
anonym napsal:
Marea je pozink . opel nikoliv. prislovi OPEL HNIJE UZ KDYZ SJEDE Z LINKY neznate?
To je přísloví, které sis vymyslel pod duchnou, když jsi tam byl s dlanovkou co? Protože žádné takové neexistuje, tak už s ní raději nic nedělej at te zas nenapadne nějaké to moudré přísloví.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 11:15, RE: Vectra Zigi
Zigi napsal:
Ale Beckova Vectra neni uz moc moderni,ma zastaralejsi interier,kdyz chcete neco v sedanu.Astra existuje i jako sedan.
Jestli ale Opel,tak urco 1.8 16V 85Kw,je to vyborny motor!!
Neviem ale vypyda to tak ze nevidis dalej len na opel.Pod 7 litrov s 1,8 16v astra g mali sme toto auto v skotsku pravidelne sme sa na nom vozili do roboty a tak a pozor nie mestom! a spotreba bola 7,5 a to boli rovne useky nie krizovatky atd.proste nepaci sa mi chvalit astry mam 2 kamaratov co mali astry jeden ma tu 1,8 16v a druhy 2,0 dt a cuduj sa svete obom odisiel motor jednemu cerpadlo a druhemu len tak dopo.takze kvalita astry a vobec opla je pochybna ked z tychto tak mareu 1,6 16v ide jak nic,neni drahy servis narozdiel od opla,vyzor modernejsi,akurat kvalita interieru neni taka jak u opla ale motoricky Fiat, urcite sa oplati.Laguna urcite ne to je minulost.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.