0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Espace

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.12.2005 18:25, Díky
Díky za zodpovězení dotazu. Moc jste mi pomohl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.12.2005 08:00, RE: Díky
Petr napsal:
Díky za zodpovězení dotazu. Moc jste mi pomohl
Od toho tady jsme Mnoho spokojených km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.12.2005 14:41,
mám vyhlídnuté auto renault19 1.8 16v poradte prosím co mohu očekávat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 23:50, Renault Espace - závada ukazatele paliva.
Již asi půl roku velmi těžce zápasím z problémem v elektrice, a sice nechodí mi centrální zamykání a neukazuje mi stav benzínu v nádrži. Dle ostatních článku na netu u tohoto vozidla celkem běžný jev. V opravě se postupně prokousáváme kupředu až jsme skončili u hlavního mozku vozidla, u tzv. BII, což je ta černá skřínka u pojistek pod koberečkem spolujezdce. V nádrži vada není, ve vedení také ne, a v palubní desce také ne. Ať mám v nádrži jakékoli množství benzínu, tak ukazatel si dělá co chce. Většinou neukazuje nic, nebo svítí pár čárek a potom zase nic. Chci se zeptat jetli někdo tuto závadu již neřešil a nepomohl mi v tomto problému. Vypadá to že je to buď přímo v té skřínce - BII a nebo pouze v nějaké zástrčce či doteku. Ale to že nechodí ten centrál je také divné a zřejmě to s tím souvisí. Dobří lidé pomozte, pokud je to možné. Asi to už chce spíše nějakého autopočítačového experta. Díky a přeji pěkný den. Milan Šifta, Liberec, milansifta@seznam.cz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.10.2008 20:56, Espace IV
Dobrý den,

uvažujeme o koupi prostorného rodinného vozu. Designem a vnitřním prostorem mě zaujal Renault Espace. Vzhledem k tomu, že hodláme investovat cca 250 000 Kč, pohybujeme se kolem ročníku 2004 čtvrté generace Renault Espace.
Zajímalo by mě jak je to se spolehlivostí a náročností na opravy u této generace vozů, jaký motor byste doporučil, případně drobné srovnání s Fiat Ulysse, který mě také zaujal.

Děkuji za odpověď.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.01.2011 19:14, nestartuje mi
espace II točí a nestartuje pomoct
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.