0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën Saxo nebo Renault Clio?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 10:45, Clio vs. Saxo
Nemyslim, ze srovnavate zcela nesrovnatelne, spis bych rekl, ze Clio tohoto rocniku je o trochu dale vzhledem k tomu, ze Saxo vznikalo spolu s Peugeotem 106 o peknych par let drive. Jinak zcela souhlasim s tim, co bylo napsano v clanku. Take je nutno rici, ze se stale jedna o dva male francouze, coz jsou auta, kterym bych osobne prilis neveril - zejmena se znackou Renault mam osobni neblahe zkusenosti ja i nekteri lide z meho okoli a jak bylo napsano vyse: "podruhe bych do nej nesel". Na druhou stranu auta se v dnesni dobe skladaji z komponentu a stale vice v ruznych vozech nalezame tytez dily stejneho subdodavatele.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 11:20, RE: Clio vs. Saxo
AnderN napsal:
Nemyslim, ze srovnavate zcela nesrovnatelne, spis bych rekl, ze Clio tohoto rocniku je o trochu dale vzhledem k tomu, ze Saxo vznikalo spolu s Peugeotem 106 o peknych par let drive. Jinak zcela souhlasim s tim, co bylo napsano v clanku. Take je nutno rici, ze se stale jedna o dva male francouze, coz jsou auta, kterym bych osobne prilis neveril - zejmena se znackou Renault mam osobni neblahe zkusenosti ja i nekteri lide z meho okoli a jak bylo napsano vyse: "podruhe bych do nej nesel". Na druhou ...
... já už jsem slyšel zkazky o nespolehlivosti snad na každé auto. Lepší je číst recenze a názorů v diskuzi si moc nevšímat. Vždycky se najde někdo, kdo jinak vychvalované auto pomluví ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 14:13, RE: Clio vs. Saxo
Riccardo napsal:
... já už jsem slyšel zkazky o nespolehlivosti snad na každé auto. Lepší je číst recenze a názorů v diskuzi si moc nevšímat. Vždycky se najde někdo, kdo jinak vychvalované auto pomluví ...
Ja si naopak myslim ze je dobre si diskuze vsimat. Kazdy napise svou zkusenost a dotycny si muze sam udelat obrazek. Samozrejme ze muze byt s autem obecne vychvalovanym i horsi zkusenost. Neexistuje model, ktery by byl 100% bez problemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.11.2005 15:37, RE: Clio vs. Saxo
Radek napsal:
Ja si naopak myslim ze je dobre si diskuze vsimat. Kazdy napise svou zkusenost a dotycny si muze sam udelat obrazek. Samozrejme ze muze byt s autem obecne vychvalovanym i horsi zkusenost. Neexistuje model, ktery by byl 100% bez problemu.
Přesně tak Hlavně to bylo vidět v článku Passat vs. Laguna
Passat někdo vychvaluje a také ho někdo pomlouvá,to samé platí o Laguně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.11.2005 17:58, Clio vs. Saxo
Dobrý den, já již 10let prodávám nové i ojeté CITROENy a dieselové saxo můžu vřele doporučit. Sám jsem ho pořídil mojí manželce (rv2000, 120.000km) - za dva roky s ním najezdila dalších 30.000km bez jedniné závady.Já osobně jsem si ho od ní často půjčoval a byl jsem nadmíru spokojený. Je to bezproblémový držák. Samozřejmě důležitá je pravidelná údržba. Je pravda, že vůz byl bez posilovače řízení, s čímž chlap problém nemá, ale ženy ano - ovládání je na ně těžké - to byl také důvod proč jsme auto prodali.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.11.2005 18:20, clio vs. Saxo
S Renaultem Clio mám dobré zkušenosti proto bych ho doporučil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.11.2005 10:49, saxo
Ja mám 9 ročné Saxo, síce benzínové, ale okrem bŕzd, sa žiadna výraznejšia oprava nerobila, len bežná údržba... Ja som maximálne spokojná, do mesta to úplne stačí a na tak malinké autíčko má velikánsky kufor a vnútorný priestor (neviem ako je to u clia)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.11.2005 15:39, clio vs. saxo
Já souhlasim s Filipem že Renault je lepsí samy si budem kupovat nove clio na jaře a doma máme espace a uvažujem o koupi r19
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.12.2005 13:01, saxo vs clio
Saxo vs Clio, Je pravda, že porovnávat saxo s cliem 2.generace a ještě po faceliftu moc nelze, jelikož tohle clio je konkurentem pro Citroen C3/C2, saxo je konkurent pro clio 1.generace a s tím ho sravnávat lze.Saxo je menší a jednodušší.Také ceny daných porovnávaných vozidel jsou každá trochu někde jinde, jelikož saxo je už výběhový model.Osobně si myslím, že se spíš něco porouchá na cliu, vzhledem k jeho podstatně složitější technice, ale je fakt, že clio je ve většině parametrů lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 19:56, saxo vs. clio
clio je dobre jen 1.2 16v a to na tech fotkach je jako fabia junior aty saxa taky.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.