0
zpět
 

diskuze k tématu: Reklamace zakoupené ojetiny (doplněno)

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 05:26, AAA
Ze by Acka? To zas bude diskuze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 06:50, RE: AAA
anonym napsal:
Ze by Acka? To zas bude diskuze
Ne tentokrát BBB (Blbouni, Bblázni, Balíci)... .

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 07:17, Proc nedava prodavajici pisemnou zaruku ?
Podle stari vozidla - a ujetych kilometru ?
Bydto plnou zaruku nebo jen na praci nebo na cenu soucastek.
U starych bomb nejmene na mesic, u zanovnich aut na zbytek triletni zaruky ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 07:56, Ach jo.
Na prasklé těsnění pod hlavou záruku nikdo nikdy neuhraje. U nového by to byl spíše vyjednávací úspěch, jelikož si za to může řidič povětšinou sám. Nehledě na iluzi každého, kdo si koupí ojetinu, že pořídí auto se spolehlivostí a vlastnostmi nového, ale za zlomkovou cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 08:31, Marek
edmund napsal:
Na prasklé těsnění pod hlavou záruku nikdo nikdy neuhraje. U nového by to byl spíše vyjednávací úspěch, jelikož si za to může řidič povětšinou sám. Nehledě na iluzi každého, kdo si koupí ojetinu, že pořídí auto se spolehlivostí a vlastnostmi nového, ale za zlomkovou cenu.
AAA,AAA-je široko daleko nejhorší autobazar.Neustále chodí člověku za zadkem,a ptají se ho jak mu mohou pomoci-pravdou,ale je,že se těší jak mu už prodají nějaký Vrak.V technickém protokolu,který ukářou kupujcímu až před koupi automobilu,např mají k danému automobilu zaškrknuto-karoserie opravovaná ano,po optaní odpoví,že je přelakovaný blatnik-ale ve skutečnosti je opravena polovina auta po havarii,později doma zjistí,že bohuřel není puvodní ani motor!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 08:58, RE: Marek
anonym napsal:
AAA,AAA-je široko daleko nejhorší autobazar.Neustále chodí člověku za zadkem,a ptají se ho jak mu mohou pomoci-pravdou,ale je,že se těší jak mu už prodají nějaký Vrak.V technickém protokolu,který ukářou kupujcímu až před koupi automobilu,např mají k danému automobilu zaškrknuto-karoserie opravovaná ano,po optaní odpoví,že je přelakovaný blatnik-ale ve skutečnosti je opravena polovina auta po havarii,později doma zjistí,že bohuřel není puvodní ani motor!!!!
Nechci se zastavat AAA, ale na druhou stranu bych chtel rict, ze kamarad tam chtel prodat auto a okamzite ho vyhodili, ze takovy pekac nevezmou. Auto bylo v dobrem stavu, jen bylo v minulosti havarovane, ale opravene. Ale tezko rict, jestli protiuctem takovato auta berou, ale na samotny vykup ho domitli. To same Moje punto v auto Esa. Odmitli ho s tim, ze bylo havarovane na dvere a ukazal mi, ze byl lehce opravovany sloupek ridice. A odmitnuti konstatoval slovy: Auta s poskozenymi nosnimi castmi nevykupujeme i presto, ze jinak mate auto ve velmi peknem stavu. Lituji a nashledanou. Mate jinak nekdo zkusenost s Auto Esa? Reklamace? Kvalita aut atd?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 09:43, Ojetina? Děkuji, nechci
To máte za to, že kupujete ty ojetiny. Myslíte si, jak jste neušetřili a pak vám zbydou jen oči pro pláč. Jen podporujete ty lumpy a podvodníky AAA počínaje a garážníkama konče! Nejlepší je auto nový.
Radši si připlatit, máte záruku, víte že to není bouraný, prostě pohoda.
Staší otočit klíčkem a jet. Běžně pak na auto nemusíte pět let sáhnout, jen běžná údržba a jezdíte!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 09:57, RE: Marek
mufik.martin napsal:
Nechci se zastavat AAA, ale na druhou stranu bych chtel rict, ze kamarad tam chtel prodat auto a okamzite ho vyhodili, ze takovy pekac nevezmou. Auto bylo v dobrem stavu, jen bylo v minulosti havarovane, ale opravene. Ale tezko rict, jestli protiuctem takovato auta berou, ale na samotny vykup ho domitli. To same Moje punto v auto Esa. Odmitli ho s tim, ze bylo havarovane na dvere a ukazal mi, ze byl lehce opravovany sloupek ridice. A odmitnuti konstatoval slovy: Auta s poskozenymi nosnimi castmi...
Koukám, že máte dneska v PR oddělení AAA dneska havaj, žejo? Hihihi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 10:03, RE: Marek
mufik.martin napsal:
Nechci se zastavat AAA, ale na druhou stranu bych chtel rict, ze kamarad tam chtel prodat auto a okamzite ho vyhodili, ze takovy pekac nevezmou. Auto bylo v dobrem stavu, jen bylo v minulosti havarovane, ale opravene. Ale tezko rict, jestli protiuctem takovato auta berou, ale na samotny vykup ho domitli. To same Moje punto v auto Esa. Odmitli ho s tim, ze bylo havarovane na dvere a ukazal mi, ze byl lehce opravovany sloupek ridice. A odmitnuti konstatoval slovy: Auta s poskozenymi nosnimi castmi...
Ale no tak...tohle je PR článek AAA či AUTO ESA? Prodával jsem za poslední dva roky 2 auto...jedno namlácené na předek /opravené před mojí koupí/, během ježdění do mě bouchnul ze strany německý idiot...oprava celé strany!, no docela děs stav....AAA chtěli auto koupit, malá cena...mistr z AUTO ESA přihodil 20 tis, tak šel k nim....druhé auto...staré cca 3 roky, stříkané zadní dveře...kravina, nebylo to ani poznat...ale nešla klimatizace, odpojedna...oprava v autorizovaném servisu cca 70 tis...hovada na to nepřišli....AUTO ESA nezklamala...šlo to k nim...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 10:04, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
To máte za to, že kupujete ty ojetiny. Myslíte si, jak jste neušetřili a pak vám zbydou jen oči pro pláč. Jen podporujete ty lumpy a podvodníky AAA počínaje a garážníkama konče! Nejlepší je auto nový.
Radši si připlatit, máte záruku, víte že to není bouraný, prostě pohoda.
Staší otočit klíčkem a jet. Běžně pak na auto nemusíte pět let sáhnout, jen běžná údržba a jezdíte!!!
No, to je slovo hovada, který si koupil novou tak maximálně fabii HTP v plné palbě..tzn. vč. volantu... JE lepší si koupit auto-předváděčku, nebo cca rok staré....tzn. minimálně jeté, v záruce!!! a sleva cca 30%
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 10:06, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
To máte za to, že kupujete ty ojetiny. Myslíte si, jak jste neušetřili a pak vám zbydou jen oči pro pláč. Jen podporujete ty lumpy a podvodníky AAA počínaje a garážníkama konče! Nejlepší je auto nový.
Radši si připlatit, máte záruku, víte že to není bouraný, prostě pohoda.
Staší otočit klíčkem a jet. Běžně pak na auto nemusíte pět let sáhnout, jen běžná údržba a jezdíte!!!
A komu to asi prodáš, když nikdo nebude ojetiny kupovat???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 10:07, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
No, to je slovo hovada, který si koupil novou tak maximálně fabii HTP v plné palbě..tzn. vč. volantu... JE lepší si koupit auto-předváděčku, nebo cca rok staré....tzn. minimálně jeté, v záruce!!! a sleva cca 30%
to už je jiná. Ale než ojetou 7 a víceletou bouchačku, to snad raději tu Fabii HTP.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 10:17, RE: Marek
mufik.martin napsal:
Nechci se zastavat AAA, ale na druhou stranu bych chtel rict, ze kamarad tam chtel prodat auto a okamzite ho vyhodili, ze takovy pekac nevezmou. Auto bylo v dobrem stavu, jen bylo v minulosti havarovane, ale opravene. Ale tezko rict, jestli protiuctem takovato auta berou, ale na samotny vykup ho domitli. To same Moje punto v auto Esa. Odmitli ho s tim, ze bylo havarovane na dvere a ukazal mi, ze byl lehce opravovany sloupek ridice. A odmitnuti konstatoval slovy: Auta s poskozenymi nosnimi castmi...
pracoval jsem v AAA dva roky, a náš nadřízený nám říkal, že berou 95% všech aut, která jim lidé do výkupu nabízejí. Taková byla i moje zkušenost. Snad nikdy se nestalo, že by prodávajícího vyhodili, vše byla pouze otázka ceny, na stavu nezáleželo, toť má zkušenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 10:23, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
To máte za to, že kupujete ty ojetiny. Myslíte si, jak jste neušetřili a pak vám zbydou jen oči pro pláč. Jen podporujete ty lumpy a podvodníky AAA počínaje a garážníkama konče! Nejlepší je auto nový.
Radši si připlatit, máte záruku, víte že to není bouraný, prostě pohoda.
Staší otočit klíčkem a jet. Běžně pak na auto nemusíte pět let sáhnout, jen běžná údržba a jezdíte!!!
když si kupuji starší auto, nemůžu počítat s tím, že bude ve stavu nového. To znamená že takováto závada, kterou popisuje kupující (mám na mysli těsnění pod hlavou), se samozřejmě může stát, zrovna tak jako jakákoliv další. Vše se dá řešit domluvou, ale po prodávajícím přeci níkdo nemůže chtít aby poskytoval na ojeté auto doživotní záruku a každou závadu řešil na vlastní náklady.Nehledě na to, že těsnění pod hlavou se mohlou vyfouknout vinou špatného zacházení.
Co se týče havárie, to je jiná. Je potřeba si auto pořádně zkontrolovat. I přes tato všechna rizika jsem přesvědčen, že koupě ojetiny může hodně peněz ušetřit. A každý svéprávný člověk má spoustu možností jak se při koupi ojetiny dostatečně chránit a vyhnout se tak riziku že koupí něco špatného.Např. prohlídka v nezávislém servisu,diagnostika,zkoušky laku,fyzická lustrace atd..... Na tom není nic špatného. Myslím, že tady si stěžují lidé, kteří těchto možností nevyužili, a to je částečně také jejich chyba.Není na tom totiž vůbec nic těžkého, složitého ani nedostupného.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 10:59, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
když si kupuji starší auto, nemůžu počítat s tím, že bude ve stavu nového. To znamená že takováto závada, kterou popisuje kupující (mám na mysli těsnění pod hlavou), se samozřejmě může stát, zrovna tak jako jakákoliv další. Vše se dá řešit domluvou, ale po prodávajícím přeci níkdo nemůže chtít aby poskytoval na ojeté auto doživotní záruku a každou závadu řešil na vlastní náklady.Nehledě na to, že těsnění pod hlavou se mohlou vyfouknout vinou špatného zacházení.
Co se týče havárie, to je jiná. Je...
no tak prepac, ale keby som kupil auto, ktoremu po tyzdni praskne tesnenie pod hlavou, tak by som bol dost vytoceny. Jazdil som uz na vselicom a zasadne na diesloch a naozaj prasknutie resnenia hlavy valcov nepovazujem za beznu poruchu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 11:19, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
No, to je slovo hovada, který si koupil novou tak maximálně fabii HTP v plné palbě..tzn. vč. volantu... JE lepší si koupit auto-předváděčku, nebo cca rok staré....tzn. minimálně jeté, v záruce!!! a sleva cca 30%
Radši jakoukoliv HTP než takovouhle vraždu, co víc stojí než jezdí!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 11:27, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
no tak prepac, ale keby som kupil auto, ktoremu po tyzdni praskne tesnenie pod hlavou, tak by som bol dost vytoceny. Jazdil som uz na vselicom a zasadne na diesloch a naozaj prasknutie resnenia hlavy valcov nepovazujem za beznu poruchu...
Není to zrovná levné když praskne tesnění pod hlavou, cca 11 000Kč (těsnění+šrouby+broušení hlavy) v neznačkovém servisu a díly z druhovýroby.Ve značkovém servisu to musí být pálka jako kr..., stačilo mi jednou, když jsem vezl znamýmu Toyotu Yaris k Dubovi a za výměnu oleje + filtry(kabinový+olejový) si řekli 4500 Kč!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 12:17, RE: Marek
anonym napsal:
AAA,AAA-je široko daleko nejhorší autobazar.Neustále chodí člověku za zadkem,a ptají se ho jak mu mohou pomoci-pravdou,ale je,že se těší jak mu už prodají nějaký Vrak.V technickém protokolu,který ukářou kupujcímu až před koupi automobilu,např mají k danému automobilu zaškrknuto-karoserie opravovaná ano,po optaní odpoví,že je přelakovaný blatnik-ale ve skutečnosti je opravena polovina auta po havarii,později doma zjistí,že bohuřel není puvodní ani motor!!!!
Byl jsem AAA 2x kupovat si auto...jednou jsem utekl...nechal jsem si ukázat 3 auto v ceně cca 300 tis...jedno nešlo nastartovat...respektive nastartovat šlo, ale za chvíli chcíplo a už byl konec...u další nesvítil displej..prý, aby to nesvítilo do očí ve tmě...:))))))))))))))))))))))))))))))))))))), po zavolání do servisu oprava cca 30 tis, u dalšího když sundavaly ceduly ze zpětného zrcátka, tak jim zůstalo i to zrcátko v ruce...pochopil jsem stav auta a utíkal co to šlo....... Po více jak roce jsem se šel podívat na jiná auta...koupil jsem si rok staré auto v örig. záruce...jezdím více jak rok a pohoda....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 12:42, RE: Ojetina? Děkuji, nechci
anonym napsal:
Není to zrovná levné když praskne tesnění pod hlavou, cca 11 000Kč (těsnění+šrouby+broušení hlavy) v neznačkovém servisu a díly z druhovýroby.Ve značkovém servisu to musí být pálka jako kr..., stačilo mi jednou, když jsem vezl znamýmu Toyotu Yaris k Dubovi a za výměnu oleje + filtry(kabinový+olejový) si řekli 4500 Kč!
přesně tak, neznačkový x značkovy servis. V neznačkovém sem dělal na fiatu marea 1.9jtd rozvody + kladky + pumpa + filtry + oleje za cenu 15.000 s dokladem, a kdyz sem byl s kamosem s tim samym autem ve fiatu tak jenom rozvody + kladky = 15.000kč. Prece nebudu jezdit se starou mrdkou za cca 80tis do autorizovanyho servisu. Tedka nepocitam ze bych do ni neco investoval, ale sou to stroje ze zeleza a sem tam se neco muze vytentit. Cekam jenom kotouce, tlumice, atd... Druhovyroba je super na takovy auta....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.05.2008 12:49, wlado
Za takéto rady by som sa pekne poďakoval. A na konci to úplne dorazil. Ujo poradca zrejme nikdy nepočul o bezdôvodnom obohatení... Treba ísť za advokátom a nevypisovať otázky na TpCars.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.