0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Carrera (996)

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.04.2007 21:50, Zigi
Olda napsal:
Pánové, mýlíte se. Klíček vlevo je kvůli snadné dostupnosti zvenku v případě nehody při závodech.
Prohlašuji, že jsem stejná vagína jako je můj Opel.
To tvrdím a s tím chci zemřít. Váš Zigi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.04.2007 22:22, RE: jak to bylo v Le Mans..
Olda napsal:
Pánové, mýlíte se. Klíček vlevo je kvůli snadné dostupnosti zvenku v případě nehody při závodech.
Nemýlíme.
Dostupnost klíčku je ZCELA nepodstatná - všechna závodní auta (od 60.let) mají odpojitelnou baterku zvenku, označeno symbolem červeného blesku.
Takže tak. :) -
917ka není jako tvoje Fabka ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.04.2007 22:25, RE: jak to bylo v Le Mans..
steve mcQ napsal:
Nemýlíme.
Dostupnost klíčku je ZCELA nepodstatná - všechna závodní auta (od 60.let) mají odpojitelnou baterku zvenku, označeno symbolem červeného blesku.
Takže tak. :) -
917ka není jako tvoje Fabka ...
Jo, a ještě něco - u těchle aut /leMans/ seděl řidič VPRAVO - takže naopak by se ke klíčku mohlo hůř...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.04.2007 11:12, RE: Sportak za 450TCZK
Dave napsal:
Jak jsem se koukal na net, tak se da poridit boxter rok 94 a mladsi za 450 TCZK. To podle me neni uplne od veci, udelat si radost? Nebo doporucujete radeji neco jineho?
Jen tak pro srovnani, 8 let stara MX5 v kabriu vyjde tak na 250.
Bosxtera z roku 94 bych chtel videt. A boxera z roku 94 za 450.000 taky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.04.2007 14:14, RE: jak to bylo v Le Mans..
steve mcQ napsal:
Jo, a ještě něco - u těchle aut /leMans/ seděl řidič VPRAVO - takže naopak by se ke klíčku mohlo hůř...
"Smysl klíčku vlevo byl rychlejší start při klasickém starém startu - auta seřazená šikmo podél zídky boxů s VYPNUTYM motorem. Levé ruka startuje, pravá řadí 1.."
"Jo, a ještě něco - u těchle aut /leMans/ seděl řidič VPRAVO - takže naopak by se ke klíčku mohlo hůř..."
Sedět vpravo, levou rukou startovat, a pravou řadit?? To je logika. To měla jako 917ka fofrklacek místo kličky u dveří? Já bych to viděl tak, že klíček byl vlevo, protože řidič seděl vpravo a řadil taky levou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.04.2007 12:31, RE: jak to bylo v Le Mans..
Michal napsal:
"Smysl klíčku vlevo byl rychlejší start při klasickém starém startu - auta seřazená šikmo podél zídky boxů s VYPNUTYM motorem. Levé ruka startuje, pravá řadí 1.."
"Jo, a ještě něco - u těchle aut /leMans/ seděl řidič VPRAVO - takže naopak by se ke klíčku mohlo hůř..."
Sedět vpravo, levou rukou startovat, a pravou řadit?? To je logika. To měla jako 917ka fofrklacek místo kličky u dveří? Já bych to viděl tak, že klíček byl vlevo, protože řidič seděl vpravo a řadil taky levou
Bože bože, tyhle malý děti dneska fakt ví úplnej prd :

http://www.porsche917.com.ar/Z917interior04.JPG

Ty logiku jeden :))) jen se na ten fofrklacek pořádně podívej - pěkně velkej, co ?
Omlouvat se mi nemusíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.04.2007 12:34, RE: jak to bylo v Le Mans..
anonym napsal:
Bože bože, tyhle malý děti dneska fakt ví úplnej prd :

http://www.porsche917.com.ar/Z917interior04.JPG

Ty logiku jeden :))) jen se na ten fofrklacek pořádně podívej - pěkně velkej, co ?
Omlouvat se mi nemusíš.
smíchy jsem se ani nevyplnil jméno, sorry
tvůj Steve :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 00:38, RE: jak to bylo v Le Mans..
steve mcQ napsal:
smíchy jsem se ani nevyplnil jméno, sorry
tvůj Steve :)
Zdravím vás všechny...já...zloděj nicků... chtěl bych se vám omluvit, ostatním pisatelům, ale já se vzruším jen touto formou, takže mi odpusťte, ale pokaždé, když píši pod jiným nickem, krásně a spontánně ejakuluji...někdy se trefím i sám sobě do úst....celé mě to vzrušuje, tak se na mě nezlobte...jdu zas psát pod jiným nickem a udělat si tak dobře... Váš zloděj.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.