0
zpět
 

diskuze k tématu: Policie si brousí zuby na poškozená auta

kategorie zařazení tématu:
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Sobota 21.05.2016 07:58, Plný souhlas a ještě bych doplnil
Měření hluku - speciálně motorkářům. Na místě sebrat všechno včetně motorky a tu hned sešrotovat. A motorákřovi napařit flastr, ze kterýho se do konce života nevylíže. Pro to, co jsem napsal, mám svůj důvod.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Sobota 21.05.2016 09:18, Jojo
Taky nám tu pod voknama jezdí bombarďáci.
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Sobota 21.05.2016 09:41, RE: Plný souhlas a ještě bych doplnil
Zdeny60 napsal:
Měření hluku - speciálně motorkářům. Na místě sebrat všechno včetně motorky a tu hned sešrotovat. A motorákřovi napařit flastr, ze kterýho se do konce života nevylíže. Pro to, co jsem napsal, mám svůj důvod.


Měření IQ - na místě popravovat a rodině ještě poslat účet.
Mě se zvuk motorek líbí. Že se nelíbí tobě Zdeny se nedivím, tobě imponuje Subaru a to má nejhnusnější zvuk motoru na světě .
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Sobota 21.05.2016 10:12, .
U těch motorek je to diskutabilní. Já měl vše origo, žádnej pošahanej laďák, ale stejně byla hodně nahlas. A to nebyla trhač asfaltu. (600, 4-válec, 8 ventil, vzducháč).
Podle toho, jak je článek napsaný, dá se s tím souhlasit. nebude to bič na obyčejný lidi, ale na blbce, co jezdí v autech v havarijním stavu.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Neděle 22.05.2016 08:05, RE: Plný souhlas a ještě bych doplnil
Pavlik napsal:
Zdeny60 napsal:
Měření hluku - speciálně motorkářům. Na místě sebrat všechno včetně motorky a tu hned sešrotovat. A motorákřovi napařit flastr, ze kterýho se do konce života nevylíže. Pro to, co jsem napsal, mám svůj důvod.
Měření IQ - na místě popravovat a rodině ještě poslat účet. Mě se zvuk motorek líbí. Že se nelíbí tobě Zdeny se nedivím, tobě imponuje Subaru a to má nejhnusnější zvuk motoru na světě .


Ty psycholugu lidských duší, vůbec netuším, o čem byla řeč. Ano, je to o zvuku, ale ne o tom, jestli mi lahodí, či nikoliv a už vůbec ne o Subaru. To jen tobě po´řád něco straší ve věži.
Ale až budeš mít čas a víš ,. kde to je, tak si někdy zajeď po E11 na sedlo Skřítek. A pak uznáš, o čem je řeč.
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Neděle 22.05.2016 21:25, motorky
Zrovna dnes při návratu z Maďarska se v Bratislavě v tunelu rozezněl šílený zvuk,který doslova ničil uši a on to byl motocykl s upraveným výfukem.nikdy bych nevěřil,co to dokáže v tunelu udělat za uši trhající kravál.
reagovat
Citroenak
počet příspěvků724
datum registrace13.04.2012
Neděle 22.05.2016 22:43, Motorky aaaaaaaaa aaaaaaaaa
Plny suhlas s motorkami. Najradsej mam krosky, ktore su od vyroby stavane tak, aby ste s nimi v prirode vyplasili co najviac zvierat. A ked clovek pocuje domov motorku, ktora beha po lese asi 5 km od jeho domu, to sa mi nezda v poriadku.
reagovat
Ricky001
počet příspěvků12
datum registrace15.03.2011
Pondělí 23.05.2016 07:27, Bike
Pokud motorka řve, jen dobře, alespoň víte, že máte uhnout ke krajnici ideálně pravýma kolema do pangejtu. Samozřejmě vyjma krosek, to je fakt děs a šašků na choperech co zdržují při jízdě na ´kochačku´.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pondělí 23.05.2016 08:16, Závady
Ty závady mi připadají všechny dost vážné a zároveň mnoho dost špatně odhalitelných. Budou s sebou vozit rampu, aby zjistili stav brzd a stav výfuku (pokud nebude vyloženě dezolátní), korozi (zásadní) nosných částí a podobné věci?
reagovat
free78
počet příspěvků300
datum registrace19.09.2008
Pondělí 23.05.2016 10:04, RE: Plný souhlas a ještě bych doplnil
Zdeny60 napsal:
Měření hluku - speciálně motorkářům. Na místě sebrat všechno včetně motorky a tu hned sešrotovat. A motorákřovi napařit flastr, ze kterýho se do konce života nevylíže. Pro to, co jsem napsal, mám svůj důvod.


/smazáno admin/ Nedokážeš si svoje mindráky s ostatními lidmi vyřídit osobně, tak vyžaduješ ať onu špinavou práci za tebe udělají politici s límečkem a v kravatě.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Pondělí 23.05.2016 20:27, RE: Plný souhlas a ještě bych doplnil
free78 napsal:
Zdeny60 napsal:
Měření hluku - speciálně motorkářům. Na místě sebrat všechno včetně motorky a tu hned sešrotovat. A motorákřovi napařit flastr, ze kterýho se do konce života nevylíže. Pro to, co jsem napsal, mám svůj důvod.
/smazáno admin/ Nedokážeš si svoje mindráky s ostatními lidmi vyřídit osobně, tak vyžaduješ ať onu špinavou práci za tebe udělají politici s límečkem a v kravatě.


Než to admin smazal, tak jsem stačil freeho výlev přečíst. Mám k tomu jen toto:
milý free78, neznáš mě, takže nemůžeš soudit. To za prvé. Za druhé, platím řádně daně a pravděpodobně o dost vyšší, než ty. Tudíž mám právo ze svých daní požadovat, aby objektivní problém, který se někde objeví, a který nemohu jakožto jedinec řešit sám, vyřešila například policie, nebo tebou zmínění politici.
A k vlastním motorkám jen stručně. Začnu tím, že neházím motorkáře do jednoho pytle. Mám mezi nimi mnoho přátel, většinou z mé věkové kategorii, do které ty zatím nespadáš a věř, že jde o lidi s jedním i více VŠ tituly, takže žádní s IQ-25 a většinou jde o lidi, co ve svém věku mohou ukázat, co dokázali. Tím narážím na to, že tito lidé to mají v hlavě srovnané a vědí, co mohou a co ne. Například ani jeden z nich by si nedovolil a v praxi ani nedovolí, aby v neděli v pravé poledne lítal na motorce v obytné zóně rychlostí, která by se těžko obhajovala na silnici, natož zde. Nikdo z nich si nekrátí kratochvíle bezdůvodným hlukem v chráněných krajinných oblastech, kam patří lokalita, jež jsem zmínil kousek výše. Ani jeden z nich - si myslím - by se bezohledně necpal mezi stojícími auty zprava, nebo zleva, jen aby první vyrazil z křižovatky, nejlépe po zadním a předvedl se 16tkám, které se beztak ani neohlédnou. Když si to všechno v hlavě srovnáš, tak sám uznáš, že řada z motorkářů se na silnicm nechová tak, jak by měla a zejména, obtěžuje lidi. Agresivním chováním, hlukem, bezohledností, plné čáry jim nic neříkají atd...Protože sám jsem měl co do činění s velmi ohleduplným motorkářem před cca 3 týdny, následkem jehož chování mě stála orava auta vyhozených 5 tisíc spoluúčasti, tak si za svým stojím. Bohužel, dotyčný neměl v sobě kus cti, aby mi za stěrač strčil kus papíru s kontaktem a zaplatil mi škodu (mj. 13.000,-) ze svého POV. Takže toliko můj pohled na motorkáře.
reagovat
rzr1911
počet příspěvků13
datum registrace05.02.2013
Pondělí 23.05.2016 21:09, Efektivita policie
Takže policie, terá není schopna zajistit, aby se řidič s 11 zákazy řízení na silnici neobjenil, policie konající skrytý dohled (no, i provokace) v civilních autech, policie. co tak akorát zkontroluje lékárničky a mozkovým myšlením měří hloubku dezénu bude teď ještě navíc posuzovat celkový technický stav vozidel? Nejsou schopni 20let koupit silniční váhu, prevence nula a tak se jim ještě přidá práce aby nestíhali nic a ti nejiniciativnější se bbudou realizovat a na prkotinách.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Pondělí 23.05.2016 22:25, Dneska
Dneska jsem byl na STK a jezdí tam odtud samí velmi zklamaní lidé a technici brblají, že měli jít radši učit do školky. Rozdávají tam měsíční platnosti jak na běžícím pásu ;) Já byl naštěstí jen na evidenčce, ale začíná to být solidní děs a běs. A zjistil jsem, že ty fotografie fakt někdo v centrální databázi kontroluje, prý jim to pravidelně omlátí o hlavu, že něco není dobře vidět apod.... Tohle mě s prominutím s**e úplně nejvíc, z daní si platím nějakýho podělanýho úředníka, kterej se v teple kouká na fotky.
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Úterý 24.05.2016 08:50, RE: Plný souhlas a ještě bych doplnil
Zdeny60 napsal:
free78 napsal:
Zdeny60 napsal:
Měření hluku - speciálně motorkářům. Na místě sebrat všechno včetně motorky a tu hned sešrotovat. A motorákřovi napařit flastr, ze kterýho se do konce života nevylíže. Pro to, co jsem napsal, mám svůj důvod.
/smazáno admin/ Nedokážeš si svoje mindráky s ostatními lidmi vyřídit osobně, tak vyžaduješ ať onu špinavou práci za tebe udělají politici s límečkem a v kravatě.
Než to admin smazal, tak jsem stačil freeho výlev přečíst. Mám k tomu jen toto: milý free78, neznáš mě, takže nemůžeš soudit. To za prvé. Za druhé, platím řádně daně a pravděpodobně o dost vyšší, než ty. Tudíž mám právo ze svých daní požadovat, aby objektivní problém, který se někde objeví, a který nemohu jakožto jedinec řešit sám, vyřešila například policie, nebo tebou zmínění politici. A k vlastním motorkám jen stručně. Začnu tím, že neházím motorkáře do jednoho pytle. Mám mezi nimi mnoho přátel, většinou z mé věkové kategorii, do které ty zatím nespadáš a věř, že jde o lidi s jedním i více VŠ tituly, takže žádní s IQ-25 a většinou jde o lidi, co ve svém věku mohou ukázat, co dokázali. Tím narážím na to, že tito lidé to mají v hlavě srovnané a vědí, co mohou a co ne. Například ani jeden z nich by si nedovolil a v praxi ani nedovolí, aby v neděli v pravé poledne lítal na motorce v obytné zóně rychlostí, která by se těžko obhajovala na silnici, natož zde. Nikdo z nich si nekrátí kratochvíle bezdůvodným hlukem v chráněných krajinných oblastech, kam patří lokalita, jež jsem zmínil kousek výše. Ani jeden z nich - si myslím - by se bezohledně necpal mezi stojícími auty zprava, nebo zleva, jen aby první vyrazil z křižovatky, nejlépe po zadním a předvedl se 16tkám, které se beztak ani neohlédnou. Když si to všechno v hlavě srovnáš, tak sám uznáš, že řada z motorkářů se na silnicm nechová tak, jak by měla a zejména, obtěžuje lidi. Agresivním chováním, hlukem, bezohledností, plné čáry jim nic neříkají atd...Protože sám jsem měl co do činění s velmi ohleduplným motorkářem před cca 3 týdny, následkem jehož chování mě stála orava auta vyhozených 5 tisíc spoluúčasti, tak si za svým stojím. Bohužel, dotyčný neměl v sobě kus cti, aby mi za stěrač strčil kus papíru s kontaktem a zaplatil mi škodu (mj. 13.000,-) ze svého POV. Takže toliko můj pohled na motorkáře.


A teď si představ, že mezi motorkáři jsou i takoví, kteří máme pomalu strach vyjet na cestu, protože i když dodržujeme předpisy, je v autech plno zamindrákovaných magorů s předsudky, co nás přes plnou předjedou, nejlépe ještě i vybrzdí (pokud možno na štěrku/špinavé cestě) a pak nás pokropí ze špatně seřízených ostřikovačů. Výsledkem toho je, že když jsme si před 6 lety dodělali s manželkou papíry na motorku a jednu si každý i koupil (obě funglovky malých kubatur), tak moje má najeto cca 2 800 km a manželčina ani ne 800. V plechovkách je prostě příliš dementů na to, abychom s klidným pocitem mohli ty naše fichtly vyvětrat. Ostatně žena to při své poslední jízdě kvůli zamindrákovaného autobusáka položila (naštěstí v nulové rychlosti) a myslím, že už na motorku ani nesedne.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Úterý 24.05.2016 18:52, Pro Giorigio:
Tak to je smutné. Víc na to nelze říct. Spíše si kladu otázku, PROČ to "něco" ten autobusák udělal. Je to o vzájmené toleranci.
Jinak nyní jsem přojel z práce a ještě jsem se krátce stavil ve městě. A co jsem neviděl? Jeden hňup-motorkář-se bvail tím, ež na svém stroji rejdil po parkovišti a snažil se stavět motorku na zadní. Jak skončil, nemusím psát. Štěstí bylo, že dobil jen sám sebe, ne zaparkovaná auta. Slyšet ho bylo přes tři bloky. je pro tohle omluva? Asi ne....
reagovat
Valnoha
počet příspěvků322
datum registrace03.01.2011
Úterý 24.05.2016 19:12, Vvvcvv bbbbbb nnnnnn
Je to jako ve vsem jinem kdy primitivnejsi mensina kazi pohled ostatnich na ostatni ve skupine. At jsou to motorkari, cyklisti, nebo kamionaci. Ta slusnejsi vetsina vzdy doplaci na chovani tech par omezencu....
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Úterý 24.05.2016 20:58, RE: Pro Giorigio:
Zdeny60 napsal:
Tak to je smutné. Víc na to nelze říct. Spíše si kladu otázku, PROČ to "něco" ten autobusák udělal. Je to o vzájmené toleranci.Jinak nyní jsem přojel z práce a ještě jsem se krátce stavil ve městě. A co jsem neviděl? Jeden hňup-motorkář-se bvail tím, ež na svém stroji rejdil po parkovišti a snažil se stavět motorku na zadní. Jak skončil, nemusím psát. Štěstí bylo, že dobil jen sám sebe, ne zaparkovaná auta. Slyšet ho bylo přes tři bloky. je pro tohle omluva? Asi ne....


Takže si to shrňme - někdo na motorce ti odřel auto a ty si teď léčíš komplex na celé skupině (i když tvrdíš opak). Už jen to, že řešíš PROČ nějaký zamindrákovaný idiot pošle kohokoli na motorce k zemi je úsměvné a dovolávat se potom jakékoli tolerance je zbytečnost. Nějak si Zdeny neuvědomuješ, že nečekaným / zlomyslným manévrem řidič auta přímo ohrožuje život motocyklisty. Pokud se někdo učí ovládat motorku na parkovišti (a zvládnutí wheelie k ovládání patří), je to jen dobře, alespoň neohrožuje lidi v provozu.
reagovat
rzr1911
počet příspěvků13
datum registrace05.02.2013
Úterý 24.05.2016 21:47, RE: Pro Giorigio:
Zdeny60 napsal:
Tak to je smutné. Víc na to nelze říct. Spíše si kladu otázku, PROČ to "něco" ten autobusák udělal. Je to o vzájmené toleranci.Jinak nyní jsem přojel z práce a ještě jsem se krátce stavil ve městě. A co jsem neviděl? Jeden hňup-motorkář-se bvail tím, ež na svém stroji rejdil po parkovišti a snažil se stavět motorku na zadní. Jak skončil, nemusím psát. Štěstí bylo, že dobil jen sám sebe, ne zaparkovaná auta. Slyšet ho bylo přes tři bloky. je pro tohle omluva? Asi ne....


Autobusáci jsou hovada, motorkáři jsou hovada, kamionisti jsou hovada. Kňučíte tady jako malé děti. Pokud vám motorkář odřel při projíždění v zácpě odřel auto, můžete si za to sami, máte nechat dost místa. Stejně se tam nacpe. Nemusíte, ale auto budete mít odřené vy. Chce to koukat se kolem sebe, předvídavost, toleranci. V autech jezdí blbců taky dost, takže na ně nezapomínat. Blbci na silnicích byli,jsou a budou. Ale co to má jako společného s tím, že fízlové vám za upadnutý výfuk seberou techničák?
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Středa 25.05.2016 06:12, RE: Pro Giorigio:
Zdeny60 napsal:
Tak to je smutné. Víc na to nelze říct. Spíše si kladu otázku, PROČ to "něco" ten autobusák udělal.


Nejspíše proto, že trpěl podobným komplexem z motorkářů a myslel si, že manželka asi raketově odbočí do vedlejší ulice, i když v protisměru bylo stále plno aut (copak by motorkář dodržoval pravidla provozu a dával přednost?). On (autobusák) přece musí dodržovat jízdní řád a má zodpovědnost za pasažéry, že. Tak motorkářku skoro nabereme (natlačil se až k zadnímu kolu) a zatroubíme jí festovně za krk houkačkou jak z lokomotivy, to určitě zabere. Manželka se lekla, cukla a šla k zemi. Ten zmetek ne že pomohl, vyklonil se z okýnka, vyřval pár nadávek a s tím vehiklem zmizel. Ona pak byla ráda, že aspoň došla do garáže, já motorku přes půl bloku odtlačil a škodu nám taky nikdo nezaplatil. Ale to všecko neznamená, že se teď kvůli jednoho magora budu mstít všem autobusákům a budu jim hromadně přát pekelné zážitky.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 25.05.2016 09:03, Motorka je nejvíc:)
že mne to ani nepřekvapuje, že Zdeny stojí na opačné straně barikády než já:)
na světlech se cpu dopředu, chápu, že to některé prudí ale stál v hicu v těch hadrech na místě není moc příjemné. navíc nikoho nezdržuju, spíš urychluju provoz, já budu v mžiku oka pryč a místo mně se vejde jeden další s autem...
po zadním nejezdím, proč to s GéeSem Adv moc nejde. motorka mi neřve, nijak extra. ale ten pocit, když letíš po okresce jak šutrák, k nezaplacení:) musím říct, že musím pochválit všechny řidiče, letos mám pocit, jako bych jezdil po Rakousku, když někoho doženu, uhne mi na kraj, já mu poděkuju, žádný pitomce v autech jsem nepotkal. řešil jsem druhý auto pro zábavu, ale teď to vypadá spíš na druhou motorku, protože ten pocit se s autem nedá srovnat...
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.