0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 406 nebo Mercedes C - co koupit?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.02.2008 18:04, RE: dobry
anonym napsal:
Jo jako, ja tedka jezdim na bavoru ze jo, fabka ma prdly rozvody jo, to jiz sem tady psal ze jo, ja mam ten 525i tak nejak se to jmenuje, jo, to je s tim trilitrovym sestivalcem jako, to je uplnej dabel jako. Jo, mel sem i tohodlenc medvede C jako, ale byl to benzin, jo to bylo taki dobri jako, mel sem tam ten avtomat jo, spolahlivej povoz to byl ty vole, pak sem to prasknul do nakiho vola, jako se musim priznat, sem mel trocha promyle v krve tehdy ze jo, skoda toho auti jako, ale hlavne se mi n...
22:13 31.1.2008 : proboha co to je??? to snad nejde ani vymyslet, ja tu nemůžu, to je mazec příspěvek hehehe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.02.2008 19:06, RE: dobry
Ráďa napsal:
22:13 31.1.2008 : proboha co to je??? to snad nejde ani vymyslet, ja tu nemůžu, to je mazec příspěvek hehehe.
No to byla jako sranda, jestli jste to nepochopili. Není to taky šálek mojí kávy, ale beru to tak, jak to je. Mirek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.02.2008 17:45, RE: dobry
anonym napsal:
No to byla jako sranda, jestli jste to nepochopili. Není to taky šálek mojí kávy, ale beru to tak, jak to je. Mirek
Se budu chlámat ještě ve spánku. Akorát mi to přijde jako plýtvání talentem! S MB jsem moc nejel, ale u 406 považuju nastavení podvozku jako ideální kompromis mezi pohodlím a "sportovním" svezením. Zkušenost s 2,0i, break, za babku, spolehlivost ok. Jen ta spotřeba... No nic, žere, ale jede...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.02.2008 22:10, RE: dobry
anonym napsal:
Jo jako, ja tedka jezdim na bavoru ze jo, fabka ma prdly rozvody jo, to jiz sem tady psal ze jo, ja mam ten 525i tak nejak se to jmenuje, jo, to je s tim trilitrovym sestivalcem jako, to je uplnej dabel jako. Jo, mel sem i tohodlenc medvede C jako, ale byl to benzin, jo to bylo taki dobri jako, mel sem tam ten avtomat jo, spolahlivej povoz to byl ty vole, pak sem to prasknul do nakiho vola, jako se musim priznat, sem mel trocha promyle v krve tehdy ze jo, skoda toho auti jako, ale hlavne se mi n...
ze jo , fakt dobry kokot jses vole ani tu radeji nepis
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.03.2008 08:08, c 220 d
mel jsem pres 4 roky 220 d tedy bez turba rok 1996. Koupil jsem ho se 170k km a najel jsem 100k. Bohuzel motorizace 220 d byla velmi spatna protoze ma cerpadlo Lucas coz je hrozny shit a ne Bosch (dodnes nechapu proc ho tam cpali). Odeslo cerpadlo (kdyz jsem se zacal pidit po nemeckych forech kazdemu odeslo pri cca 200k me pri 210k) dale jsem menil vstrikovace a zhavici svicky. Po techto opravach musim rict ze nebyl zadny problem a to jsem ho vubec nesetril a cele 4 roky s nim jezdil jak se s Mercedesem nema jezdit - vytacel jsem motor aby to jelo protoze mel jen 90 koni. Velmi casto jsem jezdil 190km/hod porad s nohou na podlaze i nekolik hodin v kuse - zadny problem. Prekvapily me jizdni vlastnosti v zatackach sedel jako pribitej (mel jsem BMW e39 a tohle stare cecko sedi lip!!). Jeste musim podotknout ze pri rychle jizde na dalnici a bocnim vetru je to spatne - ctyrvalec je moc lehky. (250 d udajne uz neplava za vetru) Sezeni me prislo pohodlne ted mam novou Nissan primera a pripada mi ze sedim jak na zidli. Dnes jiz vim ze nejlepsi motorazace byla 250 d uz ma 110 koni a samozrejme bosch cerpadlo. Celkove nadprumerne kvalitni auto s vynikajicimi jizdnimi vlastnosti. Nemozne srovnavat s franzouzkym vrakem.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.