0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 406 Coupe

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 09:14, Jebete sracky
No panove, omlouvam se za vulgaritu, ale Vase prispevky jsou zhruba na urovni harantu z 5. tridy ZS. O aute jste napsali vcelku hovno, Martina tady zatloukate do zeme, nejen kvuli tomu ze ma fiata...:) Zase prispevky jak z¨nosu - jen tak dal a presedlam na auto.cz, tam je alespon registrace
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 09:43, RE: Jebete sracky
David_Logins napsal:
No panove, omlouvam se za vulgaritu, ale Vase prispevky jsou zhruba na urovni harantu z 5. tridy ZS. O aute jste napsali vcelku hovno, Martina tady zatloukate do zeme, nejen kvuli tomu ze ma fiata...:) Zase prispevky jak z¨nosu - jen tak dal a presedlam na auto.cz, tam je alespon registrace
Jo Davide zacina to tady byt tezke, porad nekdo bud anononym, nebo nekdo kdo se za nas vydava dela rozbrje, a nebo prijde nekdo, kdo rika, ze jen to co ma on je auto a vsechno ostatni je smejd. Nebo kazdy rika, jak si nekdo muze koupit tak starou plechovku, ale kdyz proste na novejsi neni, a je potreba jezdit co maj lidi delat?Ne vse se da resit MHD, auto je dnes nutnost at je to 20 let stary nebo novy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 10:30, RE: Jebete sracky
mufik.martin napsal:
Jo Davide zacina to tady byt tezke, porad nekdo bud anononym, nebo nekdo kdo se za nas vydava dela rozbrje, a nebo prijde nekdo, kdo rika, ze jen to co ma on je auto a vsechno ostatni je smejd. Nebo kazdy rika, jak si nekdo muze koupit tak starou plechovku, ale kdyz proste na novejsi neni, a je potreba jezdit co maj lidi delat?Ne vse se da resit MHD, auto je dnes nutnost at je to 20 let stary nebo novy
Proste ja se vzdycky podepisu, nestydim se za ty svoje rady a je to proste nutnost, abych vam poradil, vzdyt tu nemuze vedet kazdy tolik, co vim ja, si pozorne ctete vsechny moje pritepleny prispevky a to proste poznate taky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 10:49, RE: Jebete sracky
mufik.martin napsal:
Proste ja se vzdycky podepisu, nestydim se za ty svoje rady a je to proste nutnost, abych vam poradil, vzdyt tu nemuze vedet kazdy tolik, co vim ja, si pozorne ctete vsechny moje pritepleny prispevky a to proste poznate taky.
Já se také podepisuji pod mý naučný příspěvky, taky toho už tolik víte, kdybych sem nepřispíval věděli by jste o autech kulový. Si važte, že jsem ještě tu a nepřešel na auto.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 14:49, RE: Jebete sracky
David_Logins napsal:
Já se také podepisuji pod mý naučný příspěvky, taky toho už tolik víte, kdybych sem nepřispíval věděli by jste o autech kulový. Si važte, že jsem ještě tu a nepřešel na auto.cz
Lituju ty, co pod jejich nickem pišou ty dementní příspěvky, hold internet je tak anonymní, že se tady všichni ti blbečci musí vyblbovat..no co říct, úroveň tu klesá, dokud nebude systém registrace, tak to tady bude čím dál horší...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 16:39, RE: Jebete sracky
V.I.P-er napsal:
Lituju ty, co pod jejich nickem pišou ty dementní příspěvky, hold internet je tak anonymní, že se tady všichni ti blbečci musí vyblbovat..no co říct, úroveň tu klesá, dokud nebude systém registrace, tak to tady bude čím dál horší...
Obavam se, ze tim, ze jsi toto napsal, tak budes dalsi, za ktereho se bude vydavat, zacalo to Zigim, pak mnou, potom Edmund, David Logins a ted se obavam, ze budes dalsi :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 20:34, Podoba!
Nepřipadá vám ta 406 podobná Oplu Calibře?! Mě joo. 406 je pěkné auto, ale ta Calibra na své roky vypadá zvenčí ohodně lépe (můj názor) - boční okna se mi zdají na 406 hodně vysoká, což ji zvětšuje při pohledu z boku a vypadá hodně vysoká!! Calibra je pohledově menší a její součinitel odporu vzduchu nějakých 0,8 je i v dnešních podmínkách hodně dobrý a málo které auto má menší (myslím jak teď vzpomínám, že žádné nemá menší - krom vyloženě nízkých sporťáků)!! Co Vy na to?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.04.2007 14:17, RE: Jebete sracky
David_Logins napsal:
Já se také podepisuji pod mý naučný příspěvky, taky toho už tolik víte, kdybych sem nepřispíval věděli by jste o autech kulový. Si važte, že jsem ještě tu a nepřešel na auto.cz
Hej, nebyť takého debila ako ty tak jazdíme na takých plečkách ako fiaty a peugeoty, že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.09.2007 16:45, RE: 406 Coupe
mufík.martin napsal:
Je to prostě o tom, že jsem měl spoustu aut,i když o všech nemluvím, ale je to tak. Zkušenosti prostě člověk nabyde i kdyby nechtěl. Jednou na tom budete možná stejně jako já a budete taky každýmu radit a budete prostě vysmátý. Jak říkám Já: Dívejte se mi pod ruce, nebudu tady věčně! Teď radím v Oxfordu a za chvíli to tam můžu zabalit, protože jsem jim už skoro všechno předal. Tak ahoj a kdyby něco, tak napište a já se ozvu a poradím. Doufám, že zas někdo nenapíše, že to nejsem já, že to je ten druhý!
Smankote, to je debil. Nedisponujes zrovna kvetnatou mluvou hodnou pro oxfordskeho radce ve veci je mi 10 a hraju si na velkeho brouka pytlika
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.04.2011 19:56, RE: prvni...
ferda napsal:
pro tomase: hlavne ze ty si chytrej jak radio
Caute chlapy potřebuju poradit ohledne vnitrniho ventilatoru .Nedojde me k nemu proud asi rele ale nevim kde ho najit
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.