0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 406 2,1 TD

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 05:50, 407?
No po cteni ruznych clanku na netu a z vlastnich zkusenosti muzu rict,ze by byla 407 asi spatna volba.Je velmi krasna,ale nespolehliva a hodne trpi na ruzne drobnosti a kazdou chvili se neco sere!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 07:56, Drahý rozvody
Rozvody a pumpa za 20 000,- ??? To je trošku moc, ne? Nedávno jsem dělal rozvody na Hondu civic a stálo to něco kolem 2.500,-Kč. Bud Vás někdo pěkně odrbal, nebo to máte pozlacený....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 08:10, RE: Drahý rozvody
kopyto napsal:
Rozvody a pumpa za 20 000,- ??? To je trošku moc, ne? Nedávno jsem dělal rozvody na Hondu civic a stálo to něco kolem 2.500,-Kč. Bud Vás někdo pěkně odrbal, nebo to máte pozlacený....
jasna zprava, mam to samy P406 2,1TD a rozvody+pumpa v neznackovem servisu 8500Kč
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 09:00,
Moc teda nechápu, proč lidi, kteří najedou za 7 let jen 100.000 km kupují nafťáky - vždyť je to úplně zbytečné. Auto má zatím poměrně málo najeto, počkejte ještě tak 100.000 a určitě s tím tak spokojený nebudete!! - Vlastní zkušenosti (a ne jen moje, ale i kolega). Nikdy víc tuto značku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 11:35, RE: bez předmětu
Puk napsal:
Moc teda nechápu, proč lidi, kteří najedou za 7 let jen 100.000 km kupují nafťáky - vždyť je to úplně zbytečné. Auto má zatím poměrně málo najeto, počkejte ještě tak 100.000 a určitě s tím tak spokojený nebudete!! - Vlastní zkušenosti (a ne jen moje, ale i kolega). Nikdy víc tuto značku.
Ono je rozdil koupit naftu jako novou a nebo ojetou!
U nove se vyplati jezdit 20-30t km,u ojete klidne i tech 10t km,tam je cena casto hodne podobna benzinakum
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 11:39, RE: bez předmětu
Puk napsal:
Moc teda nechápu, proč lidi, kteří najedou za 7 let jen 100.000 km kupují nafťáky - vždyť je to úplně zbytečné. Auto má zatím poměrně málo najeto, počkejte ještě tak 100.000 a určitě s tím tak spokojený nebudete!! - Vlastní zkušenosti (a ne jen moje, ale i kolega). Nikdy víc tuto značku.
Také jsem se jednou nechal nachytat na Peugeot -už nikdy více
horší auto jsem neměl -do 100 000 bez problému a pak se začalo sypat a sypat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 11:57, RE: bez předmětu
Luděk napsal:
Také jsem se jednou nechal nachytat na Peugeot -už nikdy více
horší auto jsem neměl -do 100 000 bez problému a pak se začalo sypat a sypat
Mám Pažouta koupenej při 110000km a má 200000km a nesype a nesype se.Záleží u každýho auto na zacházení na tom kolik mu kdo stočil km.Bylo 3roky starý a po firmě. Japonci sou na tom líp ale já budu na vždy jenom u francouzů a nikdo mě to nevymluví.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 12:19, RE: bez předmětu
k napsal:
Mám Pažouta koupenej při 110000km a má 200000km a nesype a nesype se.Záleží u každýho auto na zacházení na tom kolik mu kdo stočil km.Bylo 3roky starý a po firmě. Japonci sou na tom líp ale já budu na vždy jenom u francouzů a nikdo mě to nevymluví.
Bohužel jsem byl šťastným majitelem nové 405
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 13:02, RE: Drahý rozvody
zlatak napsal:
jasna zprava, mam to samy P406 2,1TD a rozvody+pumpa v neznackovem servisu 8500Kč
Mě vyšly rozvody + náboj + ložisko z. kola na cca 12 tkč (2,0i). A co je zajímavé - 7 let staré auto, 206 tkm, originál výfuk i vodní pumpa (po kontrole), jen měněn grafitový kroužek za vlnovcem (škrtnul jsem si o kolejnici od vrat). Spíš to vypadá na nějaký šméčko, po těch 40 tkm. Jinak 2,1 TD při rozumném zacházení musí být nesmrtelný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 19:57, Ceny ND
No to teda koukám na ty šílené ceny. Na moji Hondu Prelude je chladič za 6500,- Ostatní je podobné, ale ty rozvody jsem nechal dělat asi za 4500,- ve značkovém servise ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.09.2006 20:36, felicia do mesta?
NECHAPU AUTORA CLANKU....ONO SE FELICII PARKUJE VE MESTE LIP NEZLI SE 406????........ZDAR VOLI.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.09.2006 08:04, HOLT ČESKO
JE VIDĚT,ŽE SME V ČESKU A TO NEJEN NA AUTECH,KDE TADY JEZDÍ VŠECHNO CO MÁ ALESPON 1 KOLO.........ONO JE TO VIDĚT I TADY,ŽE I TADY SE KRADE I TA BLBÁ PŘEZDÍVKA......MY SI POŘÁD ZTĚŽUJEM,ŽE V EU HRAJEME AŽ DRUHOU LIGU JÁ SE ANI NEDIVIM,PROTOŽE U NÁS SE KRADE FAKT VŠECHNO,JE PRAVDA,ŽE AŽ VSTOUPÍ RUMUNI A BULHAŘI TAK TY BUDOU HRÁT AŽ 3 LIGU,ALE STEJNĚ JE TO K ZBLITÍ.......ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.09.2006 14:00, RE: 407?
zigi napsal:
No po cteni ruznych clanku na netu a z vlastnich zkusenosti muzu rict,ze by byla 407 asi spatna volba.Je velmi krasna,ale nespolehliva a hodne trpi na ruzne drobnosti a kazdou chvili se neco sere!
Všechny věci který se hejbou se časem rozbijou a protože to stojí peníze, lidi nadávaj, "...že se to pořád s..re...". Ale to platí pro všechny auta a ne jen pro P407... znám ty samé názory, že se se..e passat či Mercedes...takže hloupý kecy nic víc...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.09.2006 14:00, RE: 407?
zigi napsal:
No po cteni ruznych clanku na netu a z vlastnich zkusenosti muzu rict,ze by byla 407 asi spatna volba.Je velmi krasna,ale nespolehliva a hodne trpi na ruzne drobnosti a kazdou chvili se neco sere!
Všechny věci který se hejbou se časem rozbijou a protože to stojí peníze, lidi nadávaj, "...že se to pořád s..re...". Ale to platí pro všechny auta a ne jen pro P407... znám ty samé názory, že se se..e passat či Mercedes...takže hloupý kecy nic víc...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.09.2006 14:05, RE: bez předmětu
zigi napsal:
Ono je rozdil koupit naftu jako novou a nebo ojetou!
U nove se vyplati jezdit 20-30t km,u ojete klidne i tech 10t km,tam je cena casto hodne podobna benzinakum
jasně, ale pokud soused nejezdí s Tatrou a neutrousí občas nějaký ten kanystr za 18Kč/litr tak nemá cenu vzhledem k porovnání cen údržby u benzínu či dieselu vůbec nafťáka kupovat... zvláště když po městě jezdím feldou a starou 406 "...si nechávám na dlouhé trasy..."a přitom najezdím asi 7tis. za rok... to budou asi opravdu hodně dlouhé trasy... Připadá mi to, že sem píšou téměř samí cvoci...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.09.2006 14:08, RE: bez předmětu
k napsal:
Mám Pažouta koupenej při 110000km a má 200000km a nesype a nesype se.Záleží u každýho auto na zacházení na tom kolik mu kdo stočil km.Bylo 3roky starý a po firmě. Japonci sou na tom líp ale já budu na vždy jenom u francouzů a nikdo mě to nevymluví.
Máš recht... všechny auta maj smotaný kilometry a pak si tady pár primitivů vypisuje o tom, jak se mu auto na 100000km rozsypalo přičemž vozík už dávno najezdil 350tis.km někde v holandsku a s karavanem.,..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.09.2006 19:06, RE: bez předmětu
major napsal:
Máš recht... všechny auta maj smotaný kilometry a pak si tady pár primitivů vypisuje o tom, jak se mu auto na 100000km rozsypalo přičemž vozík už dávno najezdil 350tis.km někde v holandsku a s karavanem.,..
To bylo dobré.... Ten příklad z Holandska. Známý se nedávno chlubil "skvělou" koupí Audiny z NL a při preventivní výměně rozvodů a kapalin mu servisák ukázal rezavé spoje (samozřejmě "natvrdo" zatřené tím hajzlem z bazaru), vychemlané nápravy a pod. Tvrdil, že to auto muselo z karavanem brázdit celou evropu. Podle najetých km to však nevypadalo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 09:49, RE: bez předmětu
Ryšár napsal:
To bylo dobré.... Ten příklad z Holandska. Známý se nedávno chlubil "skvělou" koupí Audiny z NL a při preventivní výměně rozvodů a kapalin mu servisák ukázal rezavé spoje (samozřejmě "natvrdo" zatřené tím hajzlem z bazaru), vychemlané nápravy a pod. Tvrdil, že to auto muselo z karavanem brázdit celou evropu. Podle najetých km to však nevypadalo...
To tak už bývá... Někdo je strašně chytrej a chrlí rozumy - žádnýho francouze, žádnýho itala.... Já říkám - cokoli, jenom ne z bazaru... Zrovna u 406 do 1999, kdy byl AB spolujezdce pod zřetelným krytem, najdete auta, kde bylo zkroucené víko namlácené snad kladivem na místo, volant ošoupanej jako naše dodávka při 250 tkm - na ceduli super stav, nehavarováno, najeto 120 tkm. A ješte to klidně vyfotí a pověsí na Tipcars...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 12:03, RE: bez předmětu
Pepe napsal:
To tak už bývá... Někdo je strašně chytrej a chrlí rozumy - žádnýho francouze, žádnýho itala.... Já říkám - cokoli, jenom ne z bazaru... Zrovna u 406 do 1999, kdy byl AB spolujezdce pod zřetelným krytem, najdete auta, kde bylo zkroucené víko namlácené snad kladivem na místo, volant ošoupanej jako naše dodávka při 250 tkm - na ceduli super stav, nehavarováno, najeto 120 tkm. A ješte to klidně vyfotí a pověsí na Tipcars...
No ja mel uz 3x Itala a vzdycky v pohode!Nikdy me nikde nenechali,takze spolehlivost super.Jen jednomu jsem zadrel motor,temer rok jsem nezkontroloval olej,moje chyba!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.09.2006 11:33, RE: Drahý rozvody
kopyto napsal:
Rozvody a pumpa za 20 000,- ??? To je trošku moc, ne? Nedávno jsem dělal rozvody na Hondu civic a stálo to něco kolem 2.500,-Kč. Bud Vás někdo pěkně odrbal, nebo to máte pozlacený....
Byla to částečně chyba servisního technika, byl jsem objednaný na prohlídku ve 120 tis. kdy se dělají rozvody, když odstrojili motor zjistili, že nětěsní i vodní pumpa a typ pro tento motor něměli skladem, těch 2,1 se zase tolik nedělá. Za týden jsem tam musel znovu na výměnu pumpy, na to se musí zase motor odstrojit, takže celková cena takto vylétla. Technik si toho byl zřejmě vědom protože při prohlídce ve 130 jsem dostal slevu.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.