0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 307 Break nebo Ford Focus Combi?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 08:48, Focus
Podivej se na recenzi a komentare lidi co 307 maji na *http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006030503* a mysli ze volba je jasna ; )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 10:16, RE: Focus
anonym napsal:
Podivej se na recenzi a komentare lidi co 307 maji na *http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006030503* a mysli ze volba je jasna ; )
8 případů samovznícení a následný požár 307,myslím že ve švédsku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 13:22, RE: Focus
Roňouch napsal:
8 případů samovznícení a následný požár 307,myslím že ve švédsku.
ježiši...tak kvuli tomu nebrat 307??ty jsi ale ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 15:19, Charger
V obou autech jsem jel a u Peugeotu to byl opravdu hrozný zážitek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 15:28, RE: Focus
anonym napsal:
ježiši...tak kvuli tomu nebrat 307??ty jsi ale ....
Focus je lepší. Jednoznačně !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 15:58, RE: Focus
Roňouch napsal:
8 případů samovznícení a následný požár 307,myslím že ve švédsku.
Vím i o vznícení v případě 806ek ve verzi s HDI. Tuším že tam byl problém se souběhem palivového a výfukového potrubí. Mám ten dojem, že to Peugeot nějak řešil a mělo by to být vychytané. Toho bych se nebál. Jinak já bych se přikláněl k 307.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 16:09, RE: Charger
Focus- jasná volba napsal:
V obou autech jsem jel a u Peugeotu to byl opravdu hrozný zážitek...
Tak to by mě zajímalo, v čem byl zážitek tak strašný. Před 2 roky jsem právě tato auta zahrnul do výběru při koupi nového (+ R. Megane, Fiat Stillo, vše kombi). Že by byl v jízdě tak dramatický rozdíl, aby zde kdokoli propadal hysterii, to jsem si fakt nevšiml. Fokus to prohrál tvrdými plasty, menším místem na zadních sedačkách a nad hlavou, poměrem cena + výbava atd. Podotýkám, že konečné slovo jsem neměl já, protože jezdím osobákem prakticky jen o víkendech. Ale výběru rozhodně nelituju, spíš litiju lidi, pro které je všechno ostatní než mají oni příšerné. Jinak souhlas s článkem, v 17.000 km měněna levá tyčka stabilizátoru, což je poměrně brzo. A teď do mě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 17:23, P 307
P 307 má vlečná ramena na zadní nápravě? Mám za to, že u tohoto modelu je zadní náprava víceprvková. Ale nechám se poučit. Jinak vlečená ramena nejsou taky žádná katastrofa - není to na závodění ale běžné komfortní ježdění a neubírá místo pro zavazadlový prostor, vlastní zkušenost - P 309 má širší kufr než H Sonata.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 21:43, RE: Focus
anonym napsal:
Focus je lepší. Jednoznačně !
Přesně tak!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 11:13, RE: Charger
Pepe napsal:
Tak to by mě zajímalo, v čem byl zážitek tak strašný. Před 2 roky jsem právě tato auta zahrnul do výběru při koupi nového (+ R. Megane, Fiat Stillo, vše kombi). Že by byl v jízdě tak dramatický rozdíl, aby zde kdokoli propadal hysterii, to jsem si fakt nevšiml. Fokus to prohrál tvrdými plasty, menším místem na zadních sedačkách a nad hlavou, poměrem cena + výbava atd. Podotýkám, že konečné slovo jsem neměl já, protože jezdím osobákem prakticky jen o víkendech. Ale výběru rozhodně nelituju, spíš ...
Co jsou to tvrdé plasty prosím ? Mám FOCUSe a žádný tvrdý plasty mi tam nedali. 307 má měké plasty, nebo co ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 07:54, RE: Charger
anonym napsal:
Co jsou to tvrdé plasty prosím ? Mám FOCUSe a žádný tvrdý plasty mi tam nedali. 307 má měké plasty, nebo co ?
Přesně tak tomu bylo před 2 roky - u Focuse prakticky vše tvrzené, u P 307 měkčenné plasty na přístrojové desce apod. Stačí porovnat, já tak činil velmi důkladně. A ještě jedna maličkost: Airbag spolujezdce se u Focuse dal deaktivovat jedině servisem, ne klíčkem, jek je zvykem u ostatních aut. Pro někoho maličkost, pro někoho, kdo potřebuje vozit kojence v autosedačce (v našem případě 2x po sobě) docela handicap pro Focus.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.