0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 206 1.1

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 07:05, Astra G je lepší
dyt vam to porad rikam, kupte si Opla a nebudete mit problem, ostatni auta jsou sracky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 07:36, RE: Astra G je lepší
zigi napsal:
dyt vam to porad rikam, kupte si Opla a nebudete mit problem, ostatni auta jsou sracky
Opla joo ) dyt to nikdo nechce, jestli tenhle rok prodali 300 ks tak je to hodne!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 07:38, RE: Astra G je lepší
Otas napsal:
Opla joo ) dyt to nikdo nechce, jestli tenhle rok prodali 300 ks tak je to hodne!!!
Ja to nepsal
Ale tady je to normalni,jeden clovek rad pise za ruzne nicky a cert aby se v tom potom vyznal!
PS:ja nikdy nevychvaluji Opla,ted ho sice mam,ale neni to auto od boha!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 10:13, kilometry
Já bych si teda motor 1.1 s těmito kilometry nekoupil.kdyby to byla aspoň 1.6 tak neřeknu....čím menší objem-tím se musí víc honit-tím vyšší opotřebení..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 11:06, RE: Astra G je lepší
zigi napsal:
dyt vam to porad rikam, kupte si Opla a nebudete mit problem, ostatni auta jsou sracky
opel je shit,
toyota yaris 1.0 najlepsie auto vo svojej kategorii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 11:40, RE: kilometry
bruno napsal:
Já bych si teda motor 1.1 s těmito kilometry nekoupil.kdyby to byla aspoň 1.6 tak neřeknu....čím menší objem-tím se musí víc honit-tím vyšší opotřebení..
Já bych taky do toho nešel.Na takový "šustítko" je tam nalítaný moc.A moc bych za to nedal,že to bylo u toho dealera půjčovací auto a vystřídalo se na něm aspoň milion lidí,který mu určitě dávalo kapky.Já to taky tak s oblibou dělávám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 12:58, RE: Astra G je lepší
yaris napsal:
opel je shit,
toyota yaris 1.0 najlepsie auto vo svojej kategorii
No mozno je najlepsia Yaris ale porovnaj uzitkove hodnoty napr. s 206 toyota je pre zenu do mesta a ne pre chlapa vsak v tom vypadaju jak buzeranti.A k tym km tej 206 to je fakt vela a za taky cas na ten motor myslim ze este 25-30 tis a bude treba investovat.Alebo predat ale otazka komu s tymi km a za kolko?Apropo dynamika a 1,1 ne neda sa proste male rod. auto sam mam 1,2 12v fabiu ale nie dynamika sem tam to tam je ale az pri 3 tis. otackach treba byt realny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 15:48, 206 1.1
Tak tohohle "dravce" jsem měl jako služební od 0km do 100t najeto za 1,5 roku. Bezproblémové auto, příjemné ježdění, spotřeba něco přes 7l. Nepohodlný posez, řazení viz článek. Zajímalo by mě jak vozítko dopadlo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 20:54, 206
Mám totožný model i motor.za 1 rok najeto 11000km a jezdím deně ale krátké trasy.50t za rok je s tímto motorem opravdu hodně.Jinak zpracování a plasty interiéru nic moc ovšem design je to jedno z nejlepších co v dané třídě bylo-na tu dobu. Z některých názorů mám ale pocit že 206 je auto o ničem.Je pravda že francouzská provinence občas pokulhá ve kvalitě a dožene to vzhledově.Jak je vidět dobrá péče o vůz a mít štěstí na dobrý kus z výroby je to hlavní u všech značek.Závěrem jen 206 je dobré auto a dokazuje to prodej v posledních letech i tato uvedená recenze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 21:37, RE: Astra G je lepší
zigi napsal:
dyt vam to porad rikam, kupte si Opla a nebudete mit problem, ostatni auta jsou sracky
Zigi : zase ty Oply !!!! Co porad slibujes ze je nebudes tak predhazovat??!!! a po diskusi se mnou jsi priznal ze bys radeji Golfika jen byl hodne drahy v te vybave co jsi chtel!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 21:57, RE: 206
anonym napsal:
Mám totožný model i motor.za 1 rok najeto 11000km a jezdím deně ale krátké trasy.50t za rok je s tímto motorem opravdu hodně.Jinak zpracování a plasty interiéru nic moc ovšem design je to jedno z nejlepších co v dané třídě bylo-na tu dobu. Z některých názorů mám ale pocit že 206 je auto o ničem.Je pravda že francouzská provinence občas pokulhá ve kvalitě a dožene to vzhledově.Jak je vidět dobrá péče o vůz a mít štěstí na dobrý kus z výroby je to hlavní u všech značek.Závěrem jen 206 je dobré au...
Měl jsem také vozilo peugeot 206, r.v. 1999, 1.9D. Po ujetí cca 2000 km. jsem byl nucen vyměnit obě ramena -7000,-, poškozené čerpadlo 19000, pneu se sjížděly nerovnoměrně-6000 za nové, odešlo klima-3000, upadlý výfuk oprava 1500, zatékání do vozu přez přední sklo-odstraněno svépomocí,nová spojková sada cca 6000,poškozená přední sedačka - nešla odklápět - 1500 za novou.Vozidlo jsem koupil "velmi chytře" od hodného člověka, který s ním byl moc spokojen..Už sem o něm pochopitelně neslyšel. Vozidlo mohu všem vřele doporučit, spotřeba je skutečně malá, papá více oleje než nafty, vodu doléváte jen zřídka, cca. po 200 najetých km. Kdybych však jezdil taxíkem, sem si jist, že by mě to vyšlo nesrovnatelně levněji. Vozidlo sem dal do pořádku a zbavil se ho. Myslím, že peugeoty nemusí být paušálně špatné vozy,ale pokud bych se do budoucna opět rozhodl koupit specielně vůz peugeot 206, doufám, že před podpisem kupní smlouvy zakopnu a zlomím si obě ruce..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 22:10, RE: 206
venca napsal:
Měl jsem také vozilo peugeot 206, r.v. 1999, 1.9D. Po ujetí cca 2000 km. jsem byl nucen vyměnit obě ramena -7000,-, poškozené čerpadlo 19000, pneu se sjížděly nerovnoměrně-6000 za nové, odešlo klima-3000, upadlý výfuk oprava 1500, zatékání do vozu přez přední sklo-odstraněno svépomocí,nová spojková sada cca 6000,poškozená přední sedačka - nešla odklápět - 1500 za novou.Vozidlo jsem koupil "velmi chytře" od hodného člověka, který s ním byl moc spokojen..Už sem o něm pochopitelně neslyšel. Vozidlo...
doufam zes tomu komu jsi to prodal , taky rekl a pokud jo tak ezop je tvuj bratr!! ps:ezop= řecký bajkař
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 22:19, RE: 206
anonym napsal:
doufam zes tomu komu jsi to prodal , taky rekl a pokud jo tak ezop je tvuj bratr!! ps:ezop= řecký bajkař
Dal sem dokupy všechno o čem sem věděl a po čase to odvezl do bazaru.Snad bude mít nový majitel větší štěstí a bude na mě nadávat méně než já na toho šmejda od kterýho sem to koupil.Zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.12.2006 10:08, RE: Astra G je lepší
zigi napsal:
Ja to nepsal
Ale tady je to normalni,jeden clovek rad pise za ruzne nicky a cert aby se v tom potom vyznal!
PS:ja nikdy nevychvaluji Opla,ted ho sice mam,ale neni to auto od boha!
pěkný vůz pěkná recenze, motor by nemusel být tak výkonný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.12.2006 20:55, RE: Astra G je lepší
zigi2 napsal:
pěkný vůz pěkná recenze, motor by nemusel být tak výkonný.
Proč se kurva furt vydáváš pod mým nickem. Jinak souhlasím, motor je zbytečně výkonný, u Astry je o malonko lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.12.2006 21:37, RE: Astra G je lepší
zigi napsal:
Proč se kurva furt vydáváš pod mým nickem. Jinak souhlasím, motor je zbytečně výkonný, u Astry je o malonko lepší.
jo kdybych mel na golfa tak nevaham, ale astra to jisti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.12.2006 22:31, Opel
Zigi má pravdu, kupte opela, lepší auta neznám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.12.2006 23:05, RE: Opel
Cruise napsal:
Zigi má pravdu, kupte opela, lepší auta neznám.
Po zkušenosti s renaultem bych si už francouzský auto nekoupil, ale opla taky ne. Jsou to sráče všechno jeden jak druhej.

Jako druhý auto do rodiny zvažuju novýho Yarise, jnže mě štve, že to dělaj ve francii ty samý kkti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.12.2006 11:51, RE: Opel
Jerryl napsal:
Po zkušenosti s renaultem bych si už francouzský auto nekoupil, ale opla taky ne. Jsou to sráče všechno jeden jak druhej.

Jako druhý auto do rodiny zvažuju novýho Yarise, jnže mě štve, že to dělaj ve francii ty samý kkti.
Mam Astru G 6 let a nevim na co bych si mel stezovat a Toyotu Aygo pul roku (hlucny motor) ale zaty prachy supr auto do mesta .Do fr.aut bych nesel ale nemcum bych dal pokoj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.12.2006 15:21, RE: Opel
karl napsal:
Mam Astru G 6 let a nevim na co bych si mel stezovat a Toyotu Aygo pul roku (hlucny motor) ale zaty prachy supr auto do mesta .Do fr.aut bych nesel ale nemcum bych dal pokoj.
No ono to "japonské" aygo bude určitě nesrovnatelně lepší než "francouzská" 107 a C1... A "německé" Vito 1 je taky zázrak (a Německo vidělo jen po cestě ze Španělska na transportéru). Takovýhle nacionalisticko-šovinistický poznámky vypovídají o poněkud menším rozhledu a možná i mdlé inteligenci...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.