0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 108 1.0 VTi: Štika ulic

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Pondělí 06.10.2014 07:13, rýpnutí
Bude zde někdo kritizovat cenu jakou nové Fabie?
reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Úterý 07.10.2014 22:05, RE: rýpnutí
Paul napsal:
Bude zde někdo kritizovat cenu jakou nové Fabie?


Nevím jak 108, Aygo začíná za 5 dvéřovou verzi na 219 tis. A za 239 tis. se dá už koupit reálně použitelná prostřední výbava (x-play) 5 dveří. Vtip je v tom že za použitelnou výbavu se nedoplácí odhadem 40-50%, ale jen cca 10%. A vo tom to je
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Středa 08.10.2014 08:31, RE: rýpnutí
Petr S napsal:
Paul napsal:
Bude zde někdo kritizovat cenu jakou nové Fabie?
Nevím jak 108, Aygo začíná za 5 dvéřovou verzi na 219 tis. A za 239 tis. se dá už koupit reálně použitelná prostřední výbava (x-play) 5 dveří. Vtip je v tom že za použitelnou výbavu se nedoplácí odhadem 40-50%, ale jen cca 10%. A vo tom to je


Vtip je spíše v tom,že na těchto stránkách bude škoda vždy předražená.Vzpomínám si na spoustu rozhořčených reakcí když škodovka zveřejnila ceník citigo.a ten byl někde jinde než zmiňovaná stoosmička.Jinak co já vím tak u nové fabie za příplatek 5 000 kč získáte výbavu active plus,.která je podle mě k dané kategorii vozu dostatečná,navíc mi tento týden přišla od škody nabídka na vůz s výbavou ambition plus zdarma,jelikož jsem v minulosti dvě auta od nich koupil.
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Středa 08.10.2014 10:36, RE: rýpnutí
Fanda napsal:
Petr S napsal:
Paul napsal:
Bude zde někdo kritizovat cenu jakou nové Fabie?
Nevím jak 108, Aygo začíná za 5 dvéřovou verzi na 219 tis. A za 239 tis. se dá už koupit reálně použitelná prostřední výbava (x-play) 5 dveří. Vtip je v tom že za použitelnou výbavu se nedoplácí odhadem 40-50%, ale jen cca 10%. A vo tom to je
Vtip je spíše v tom,že na těchto stránkách bude škoda vždy předražená.Vzpomínám si na spoustu rozhořčených reakcí když škodovka zveřejnila ceník citigo.a ten byl někde jinde než zmiňovaná stoosmička.Jinak co já vím tak u nové fabie za příplatek 5 000 kč získáte výbavu active plus,.která je podle mě k dané kategorii vozu dostatečná,navíc mi tento týden přišla od škody nabídka na vůz s výbavou ambition plus zdarma,jelikož jsem v minulosti dvě auta od nich koupil.


To je přesně o čem jsem psal jinde, škoda má jen jinou cenovou politiku ale ve výsledku jsou ceny stejné jako jinde. Prostě napálí katalogovou cenu a potom dávají velmi levně nebo zdarma různé pakety. Když se potom porovná výbava s jiným srovnatelným autem je to velmi podobné a zákazník škody má ještě radost jak měl auto výhodně a co vše dostal zadara. Přitom prodejce ještě vydělá.
Zkuste ukecat slevu u Renaultu nebo Hyundai, myslím u nejlevnějších verzí. Já když se byl ted dívat na nového trafika a zmínil se o slevě na základní verzi dostal jsem přednášku o maximálně stlačené ceně a že mi možná dají sadu pneu, bez disků. Víc ani prd.

reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.