0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra OPC: první fotky a informace!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.08.2005 08:05, Pěkné - hlavně kombík
Líbí se mi tyhle sportovní kombíky. Spousta místa, takže praktické a přitom rychlé se super jízdními vlastnostmi. Dle vlastní zkušenosti mohu doporučit Mondeo Combi ST 220.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.08.2005 09:40, RE: Pěkné - hlavně kombík
Yeti napsal:
Líbí se mi tyhle sportovní kombíky. Spousta místa, takže praktické a přitom rychlé se super jízdními vlastnostmi. Dle vlastní zkušenosti mohu doporučit Mondeo Combi ST 220.
No, jestli Ti jde o super jízdní vlastnosti, tak se projeď ve starým Nissanu Primera GT (r.v. např. 1993), který má vynikající podvozek se samořiditelnou zadní nápravou, kam se na něj hrabe Mondeo ST, v zatáčkách nemá šanci... (to mám od člověka, co s oběma vozy jezdí).
Jinak sportovní kombíky se mi taky líbí, ovšem nová generace Vectry ne. A vlastně ani ostatní nový auta od Opelu, nějak mi ten jejich nový design nesedí (což mi ovšem nevadí, protože mám Mazdu ).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.08.2005 10:38, RE: Pěkné - hlavně kombík
Kybergreg napsal:
No, jestli Ti jde o super jízdní vlastnosti, tak se projeď ve starým Nissanu Primera GT (r.v. např. 1993), který má vynikající podvozek se samořiditelnou zadní nápravou, kam se na něj hrabe Mondeo ST, v zatáčkách nemá šanci... (to mám od člověka, co s oběma vozy jezdí).
Jinak sportovní kombíky se mi taky líbí, ovšem nová generace Vectry ne. A vlastně ani ostatní nový auta od Opelu, nějak mi ten jejich nový design nesedí (což mi ovšem nevadí, protože mám Mazdu ).
Hmm, k Primeře GT se nedostanu. Co se týká Mazdy - není to špatná volba. Hlavně všechny nové Mazdy kromě dvojky mají jisté sportovní ambice a je to znát i z interiéru, který se mi obzvlášť líbí - viz. červené podsvícení u šestky i trojky Jednou jsem ale jel v šestce kombi a automatem a nic horšího jsem ještě nezažil...(prodlevy, spotřeba, cena).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.08.2005 09:55, RE: Pěkné - hlavně kombík
Yeti napsal:
Hmm, k Primeře GT se nedostanu. Co se týká Mazdy - není to špatná volba. Hlavně všechny nové Mazdy kromě dvojky mají jisté sportovní ambice a je to znát i z interiéru, který se mi obzvlášť líbí - viz. červené podsvícení u šestky i trojky Jednou jsem ale jel v šestce kombi a automatem a nic horšího jsem ještě nezažil...(prodlevy, spotřeba, cena).
No jo, automat, to je bída. Čtu si tady na tipcars ten článek na pokračování od chlapíka, co dělá v americe šoféra (zajížděče do garáží) pro nějakou restauraci, a musím říct, že mě až běhá mráz po zádech, kam všude jsou lidi (resp. amíci) schopní dát automat... fuuuuj.
Mazdu mám 323 F 2,0 V6 z roku 1996, typ BA. Koupil jsem ji samozřejmě ojetou, nová se tehdy prodávala okolo 700 tisíc. Moc pěkný svezení, bohužel ten sportovní podvozek se na naše rozmlácený silnice moc nehodí, nechápu jak někdo může jezdit po praze v Porsche nebo Ferrari.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.