0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra GTS

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 00:04, Lepší než Vw
Opel odjakživa konkuruje Vw sračkám a holt je lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 01:00, RE: Lepší než Vw
anonym napsal:
Opel odjakživa konkuruje Vw sračkám a holt je lepší.
Mam otazku, chapu, ze Opel je levnejsi nez VW, ale co ma Opel ve vybave tak super, co Passat mit nemuze? Ano Opel ma mozna spoustu veci v zakladu, ale pokud mluvime o bazarovem kuse tak taky neni problem najit Passat Highline s jeste nekolika doplny extra. Jinak Vectra tato nova se me libi az po faceliftu, ta starsi me nejak nezaujala a pristrojovky a interiery opelu nejsou muj salek kavy. Libi se me interier Audi, Mercedes, ale Opel je vevnitr moc hranaty, ale nova Corsa je uz vevnitr hezka a zvenku nadherna
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 09:24, RE: Lepší než Vw
anonym napsal:
Opel odjakživa konkuruje Vw sračkám a holt je lepší.
To je pravda, Opel dnes VW konkuruje a to bohužel i množstvím závad, což není nijak lichotivé. Lepší by bylo, kdyby opel konkuroval třeba mazdě, či hondě, ale to je asi zatím ještě v nedohlednu. Radši než vectru, nebo passata, bych z podobných aut zvolil dnes již vyběhlé mondeo. Mimochodem opravdu má ta převodovka předlohový hřídel? Ten totiž mají vozy s motory podélně (BMW, Mercedes). Jestli má opel dvouhřídelovou převodovku, což je pravděpodobné, předlohový hřídel zcela určitě nemá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 09:52, Předlohový hřídel
Až do teď sem si myslel, že vím o autech skoro všechno, ale evidentně ne. Co je to předlohový hřídel?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 10:23, Léčení komplexu z VW
Autor si léčí komplex z VW, bohužel nějaká nová nemoc mezi zdejším lidem .
Nevím, proč neustále narážky na VW, osobně mám tento koncern (OPEL je v podstatě také koncern ) rád, už jen proto, že nebýt VW, tak by se česká Škoda auto plácala v nesmyslech stejně jako nyní např. Lada.
Takovéto silácké srovnávání není na místě, je možné jen pokud někdo napíše přímo srovnání např. mezi Passatem a Vectrou, navíc s každou musí najet minimálně 20 tis. km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 10:29, ...
Tak nevim, za 15 000 najetych opravy za 12 000? a nejake pazvuky? chapu, ze jsou u aut typu felicie, ale u tohoto auta....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 11:28, RE: Předlohový hřídel
anonym napsal:
Až do teď sem si myslel, že vím o autech skoro všechno, ale evidentně ne. Co je to předlohový hřídel?
Předlohový hřídel je v převodovce,je využit na přenos zařazených převodových stupňů mezi hnanou a hnací hřídelí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 11:48, RE: ...
anonym napsal:
Tak nevim, za 15 000 najetych opravy za 12 000? a nejake pazvuky? chapu, ze jsou u aut typu felicie, ale u tohoto auta....
... a těch 15 kkm za 1 a 1/2 roku. V naftě, pán je asi gurmán.... Ale proč ne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 12:31, RE: ...
Pepe napsal:
... a těch 15 kkm za 1 a 1/2 roku. V naftě, pán je asi gurmán.... Ale proč ne...
Mi to prijde, ze nekdo si precte clanek o tom jak je nafta super a opel je super a pak je vsechno super :) to neni narazka na opel, myslim to vseobecne.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 21:46, Opel vs. VW
anonym napsal:
Mi to prijde, ze nekdo si precte clanek o tom jak je nafta super a opel je super a pak je vsechno super :) to neni narazka na opel, myslim to vseobecne.

Vectra má pěkný design, uvnitř je to opravdu nic moc, ale přežil bych to, vypadá sportovně, ten podvozek je určitě dobrý, podle toho co čtu už asi po 4×, nebýt tam diesel tak si ji oblíbím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.08.2007 23:06, RE: Opel vs. VW
dukem napsal:
Vectra má pěkný design, uvnitř je to opravdu nic moc, ale přežil bych to, vypadá sportovně, ten podvozek je určitě dobrý, podle toho co čtu už asi po 4×, nebýt tam diesel tak si ji oblíbím
hmm docetl jsem se akorad že je to auto fakt super a nic vic. Jo a kromě závad ne sice drahych ale uz po par km ?!Dekuji nechci radeji novou hondu akord kdyz chci sportovnejsi auto a se spolehlivosti....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.08.2007 07:33, RE: Léčení komplexu z VW
anonym napsal:
Autor si léčí komplex z VW, bohužel nějaká nová nemoc mezi zdejším lidem .
Nevím, proč neustále narážky na VW, osobně mám tento koncern (OPEL je v podstatě také koncern ) rád, už jen proto, že nebýt VW, tak by se česká Škoda auto plácala v nesmyslech stejně jako nyní např. Lada.
Takovéto silácké srovnávání není na místě, je možné jen pokud někdo napíše přímo srovnání např. mezi Passatem a Vectrou, navíc s každou musí najet minimálně 20 tis. km.
No tak ja jsem vlastnil oba tyto vozy jak Vectru tak Passata. Opel byl sice v benzinu a VW v dieslu, ale nemohu oba vozy jen a jen chvalit. Najel jsem s obema okolo 60 tis. km a do obou se davaly jen nove naplne a spotrebni veci (brzdy, rozvody, filtry...). V Passatu jednu dobu zlobil v zime pal. filtr, ale jeho vymenou vse vporadku. Na Vectre jednou praskla pri prudkem zabrzdeni hadicka predni brzdy, ale servis byl nastesti jen asi 200 m od mista prasknuti a navic to bylo v zahranici. Vymeneno a pak uz zadne vetsi problemy nebyly. Jizdni vlastnosti obou vozu hoodne podobne (alespon na mou jizdu i pri prudsim projeti zatacek to stacilo). Kufry jsou taky velke i kdyz Vectra mela o neco vetsi (oba sedany). Spotrebu nemohu porovnavat ale Vectra mela ve meste tak 8 - 9 l a na dalku 6 l a Passat po meste 6.2 - 6.8 l a na dalku 5 l (bez klimy) s klimou o neco vice no ale vzdycky podle stylu jizdy a jak jsem mel chut jet. S pohodlim a jizdnim komfortem jsem byl take spokojen klid v kabine byl u obou podobny. VW byl vevnitr odhlucnen tak ze jen pri prudke akceleraci bylo slyste diesla.Ted vlastnim Octavku 1, a pomalu se poohlizim po Octavce 2. Chtel jsem noveho Passata, ale je zbytecne drahy a Oct 2 je uz solidne vyvedene auto a kdo ma slabost pro vnitrni design nemecnych vozu tak musi byt nadmiru spokojen i s nasi ceskou octou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.08.2007 16:17, Autor článku najezdí málo km potřebných k dobré recenzi!!!
-
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.08.2007 20:26, RE: ...
anonym napsal:
Tak nevim, za 15 000 najetych opravy za 12 000? a nejake pazvuky? chapu, ze jsou u aut typu felicie, ale u tohoto auta....
no stat se muze, odejit muze cokoliv, prece jenom ne obcas se podari vyrobit vse super... jinak recenze tedy dost bidna, chtelo by se to vic rozepsat. GTS je ale jinak pekna kara, to uz se Opelu docela povedlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.08.2007 23:23, RE: Léčení komplexu z VW
anonym napsal:
No tak ja jsem vlastnil oba tyto vozy jak Vectru tak Passata. Opel byl sice v benzinu a VW v dieslu, ale nemohu oba vozy jen a jen chvalit. Najel jsem s obema okolo 60 tis. km a do obou se davaly jen nove naplne a spotrebni veci (brzdy, rozvody, filtry...). V Passatu jednu dobu zlobil v zime pal. filtr, ale jeho vymenou vse vporadku. Na Vectre jednou praskla pri prudkem zabrzdeni hadicka predni brzdy, ale servis byl nastesti jen asi 200 m od mista prasknuti a navic to bylo v zahranici. Vymeneno...
jj souhlasím. Oct 2 je už celkem vyvedené auto a kdybych se měl rozhoudnout mezi Passatem, Oplem tak beru oct 2
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.08.2007 01:28, RE: Léčení komplexu z VW
anonym napsal:
jj souhlasím. Oct 2 je už celkem vyvedené auto a kdybych se měl rozhoudnout mezi Passatem, Oplem tak beru oct 2
Kdo opela koupí, neprohloupí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.08.2007 18:22, Andrew
Tak teda nevim jestli Opel muze konkurovat VW.... Za rok a pul najet 15 tis a delat recenzi, no nevim...navic opravy za 12 tisic...tomu teda rikam kvalita......Spis si myslim ze treba Ford muze konkurovat VW!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.08.2007 00:22, RE: Andrew
anonym napsal:
Tak teda nevim jestli Opel muze konkurovat VW.... Za rok a pul najet 15 tis a delat recenzi, no nevim...navic opravy za 12 tisic...tomu teda rikam kvalita......Spis si myslim ze treba Ford muze konkurovat VW!!!
Wv se na opel nechytá. Wv jsou o ničem, opel je mnohem lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.08.2007 16:09, recenze
hmmmm, auto má neskutečně dobré jízdní vlastnosti, ale na nerovném povrchu se chová jeko auto bez pružin, zadek odskakuje. Tak to jsou tedy opravdu neskutečné jízdní vlastnosti ... :o)) Jinak jsem se z recenze dozvěděl pendrek, akorát že pán za 15.000 km nedolil olej, což si myslím že by mělo být u moderního vozu samozřejmost a že měl za ten samý kilometrový proběh 3 závady, čímž bych se tedy také nechlubil. Jinak nic proti Oplům, sám jsem v nedávné době jeden vlastnil a s úspěchem jsem na něm nalítal 75.000 km za rok a 1/4.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.08.2007 17:05, Primera
Sorry, ale kdyby sis raději za ty samý prachy koupil novou Primeru, která sice už neni to co bejvala starší (P11), ale furt by si s ní udělal větší parádu a mnohem líp by jses v ní povozil. Ale jak řikám, starší Primera byla ještě lepší, ale tu ti nedoporučuju, protože by potom hrozilo, že bys to svý gétéesko začal proklínat Minimálně bys už nepsal podobný kraviny jakože Opel má neskutečně dobré jízdní vlastnosti.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.