0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra B - jak jezdí po 780 tis. km?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.02.2011 13:06, RE: Literární perla
gablenz napsal:
A 2 milóny nevydrží? Nebo tři? Je to přece Opel a to je kvalita...ne? No, píšou tady 15ti letí onánci, co se baví v hodině na učňáku místo toho, aby dávali pozor...a pak to tak vypadá.
je mi bohužel již o dost víc něž 15let. Jezdím Volvem, takže mě Opel nechává naprosto chladným. Popsal jsem jen vlastní zkušenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.02.2011 09:49, možné je všecko
odhaduji že 80% ojetin má stočené tacho, takže si myslím, že půl milionu má najeto každé 3 auto starší 10- ti let, řekněme od střední třídy výš, je to sice jenom můj ničím nepodložený názor, ale prostě mi to tak vychází. Sám vlastním Mondeo r.v. 2007 a má najeto 260 tis. a absolutně nikdo by to na něm nepoznal, to auto je úplně v cajku, takže já těm km co uvádí autor recenze nemám důvod nevěřit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.02.2011 22:33, RE: možné je všecko
figo napsal:
odhaduji že 80% ojetin má stočené tacho, takže si myslím, že půl milionu má najeto každé 3 auto starší 10- ti let, řekněme od střední třídy výš, je to sice jenom můj ničím nepodložený názor, ale prostě mi to tak vychází. Sám vlastním Mondeo r.v. 2007 a má najeto 260 tis. a absolutně nikdo by to na něm nepoznal, to auto je úplně v cajku, takže já těm km co uvádí autor recenze nemám důvod nevěřit.
Odhaduju že se jedná o diesl když má tenhle nájezd. Tipuju že benzínové verze ve střední třídě budou mít v průměru najeto reálně mnohem méně.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.