0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra B

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.01.2006 09:33,
Teda 3t za čep a geometrii je síla, kde to dělali? To snad museli vyměnit čepy všechny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.01.2006 14:30, štěstí...
No tak myslím že auto u kterého jeho spolehlivost závisí nejvíc na tom, jaké budu mít štěstí, bych si teda nekoupil....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.01.2006 19:11, RE: štěstí...
Ivoss napsal:
No tak myslím že auto u kterého jeho spolehlivost závisí nejvíc na tom, jaké budu mít štěstí, bych si teda nekoupil....
Jenže on nemyslel jen Oply, můžete mít smůlu i při koupi BMW, záleží kdo a jek s tím před vámi jezdil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.01.2006 19:16,
Mám taky Vectru r.v 2000 1.8- Jsem velice spokojen. Ta cena za jeden čep sedí, samotný čep stojí 1500a geomertrie je u opelu nesmyslně drahá 1600Kč, je lepší vyměnit rovnou oba, aby jste zase nevyhodil peníze za geometrii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.01.2006 01:48, Vectra b
Chlapi, kupoval jsem si vectru v roce 98 funglovku. Motor 2,0i. Nechal jsem si ju nádherně vytunit. Do dnešního dne ju mám, jsem max. spokojený, za celou dobu jsem asi 3x měnil čidlo vačkového hřídele a 2x čidlo otáček motoru, jinak běžné věci jako pakny atd. Motoricky perfektní, jízdní vlastnosti super, řízení a řazení taky. Pravidelnej servis, olej mobil 0w -40 plná sintetika. Mám tam najetých 180 tis. A ještě musím říct, že většinu jízd jsem tomu pořádně šlapal, přes 200 nebylo vůbec žádnou vyjímkou, ale samozřejmě co si každou jízdu hlídám je že vždy po ránu nebo několikahodinovém stání s tím autem prvních 10-15 km jedu šetrně bez zbytečného vytáčení a max. rychlost 90. Takže strašně moc záleží na tom, po kom to auto člověk koupí. To je rozhodující.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.01.2006 12:49, pro tunera jozu
Joža napsal:
Chlapi, kupoval jsem si vectru v roce 98 funglovku. Motor 2,0i. Nechal jsem si ju nádherně vytunit. Do dnešního dne ju mám, jsem max. spokojený, za celou dobu jsem asi 3x měnil čidlo vačkového hřídele a 2x čidlo otáček motoru, jinak běžné věci jako pakny atd. Motoricky perfektní, jízdní vlastnosti super, řízení a řazení taky. Pravidelnej servis, olej mobil 0w -40 plná sintetika. Mám tam najetých 180 tis. A ještě musím říct, že většinu jízd jsem tomu pořádně šlapal, přes 200 nebylo vůbec žádnou v...
teda takovyho balika z vesnice co si zvysuje ego tuningem opravdu pohledat! ze se nestydis alespon za svuj pravopis ty tunere
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 12:31, RE: Vectra b
Joža napsal:
Chlapi, kupoval jsem si vectru v roce 98 funglovku. Motor 2,0i. Nechal jsem si ju nádherně vytunit. Do dnešního dne ju mám, jsem max. spokojený, za celou dobu jsem asi 3x měnil čidlo vačkového hřídele a 2x čidlo otáček motoru, jinak běžné věci jako pakny atd. Motoricky perfektní, jízdní vlastnosti super, řízení a řazení taky. Pravidelnej servis, olej mobil 0w -40 plná sintetika. Mám tam najetých 180 tis. A ještě musím říct, že většinu jízd jsem tomu pořádně šlapal, přes 200 nebylo vůbec žádnou v...
Mám Vebe ´98 najeto 230tkm, opravdu jsem malem spadl smichy ze zidle, kdyz jsem se dozvedel, kolikrat menil ta cidla Tyto dve cidla se na aute meni vetsinou jednou kolem 200tkm. Lit do tohoto motoru 0W40 v nasich klimatickych podminkach je nesmysl, ale budiz....... Jen k rencenzi: Dovolim si oponovat, ze po faceliftu se vyrabely lepsi motory. Je to zcela nesmysl a potvrdi Vam to kazdy, kdo do Oplu dela. Jedina vyjimka je 2.2i s rozvodovym retezem, nebo 2.6 V6.... Jinak z praktickeho hlediska je 1.6 celkem nevyhodna zalezitost. Jednak tyto motory neoplyvaly nejakou skvelou kvalitou, ale hlavne jsou pro tyto auta slabe. Asi idealni je 1.8, kde je stejne povinne ruceni a vyssi vykon a stejna spotreba a neni treba motor honit. Samozrejme uplny ideal je dvoulitr a vys, jenze to uz je v jinych sazbach......
www.opelclubrenbau.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 17:53, pro Pola
Proč tam toho člověka urážíš? Asi jsi si spletl stránky. Připoj se na stránky českého jazyka a tam se ukazuj jakej seš frajer ty inteligente. Nebo si raději běž hrát s panenkama a procvičovat si s nimi český jazyk. Tohle jsou stránky pro lidi, kteří mají vztah k autům, rozumí tomu a podělí se o své zkušenosti.
Ty asi patříš mezi ty idioty, kteří umí jen všechno a všechny kritizovat.
Pepane, nic si z takovýho vola nedělej. S pozdravem Rudla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 22:07, RE: pro Pola
Rud. napsal:
Proč tam toho člověka urážíš? Asi jsi si spletl stránky. Připoj se na stránky českého jazyka a tam se ukazuj jakej seš frajer ty inteligente. Nebo si raději běž hrát s panenkama a procvičovat si s nimi český jazyk. Tohle jsou stránky pro lidi, kteří mají vztah k autům, rozumí tomu a podělí se o své zkušenosti.
Ty asi patříš mezi ty idioty, kteří umí jen všechno a všechny kritizovat.
Pepane, nic si z takovýho vola nedělej. S pozdravem Rudla.
bez komentare rudlo....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 22:09, vectra b
no měl jsem vectru b 96 2.0 a ted mam vebe 01 2.2. Obě nové.
Stema cidlama na 96 to je pravda měnil jsem jich taky pár. Trochu vůle v řízení.Trochu žrala olej a odesel display pc. A nekvalitní zadní díl výfuku, měněn 3x. Najeto přes 220tkm ale jinak spokojenost. 01 uz je o něčem jinym, 2 dc fakt jdou poznat. Světla konečně pořádně svítí-xenony.Vyměněny oba časem cena za 1 cca 5000 Kč. Jinak taky trochu žere olej, ale je to taky stylem jízdy, svižně. Jinak prům. spotřeba u 2.2 tak 8.5 l. Najeto v součastnosti 150tkm.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.