0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra A - potřebuje lásku a péči

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 15:03, RE: Taky ji mám
anonym napsal:
Zdravím majitele. Mám tutéž áčkovou vectru GT po modernizaci a zas tak unešený z ní nejsem. Taky mě stála jenom 20 000 Kč, ale je pravda, že 12 000 už jsem do ní nasypal a to je jen začátek... Ne že by to byl vyloženě šrot, jezdí se mi s ní docela v poho, ale jak píšete, že se vám ji utrhnout nepodařilo, tak věřte, že mě už několikrát a zrovna příjemné to nebylo. Ten zadek je jak kyvadlo.... Taky bych zrovna netvrdil, že se dá s ní jet pěkně serpentiny. Podvozek je mizerný a právě těch 1120 kg ...
No ty brďo,koupit auto na spodní hraně cenového spektra a pak si stěžovat na cokoliv je asi dost mimózní...Takhle vznikají fámy o nespolehlivosti a nekvalitě různých vozů.Ňáký chytrák si koupí auto za co nejmenší cenu a pak se diví co všechno se na tom sype a jak to špatně jezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 15:10, RE: Cena
anonym napsal:
Hm, vycálovat 49.000 za auto r.v. 1991 mi přijde dost. Já prodávám výrazně mladší a lepší auto (zachovalé a se servisní knížkou) za cca dvojnásobek a stejně se ho nemůžu zbavit. Takže ten bazarista udělal dobrej kšeft.
U těchto aut už nezáleží na roku,ale na stavu.A taky ho kupoval již před třemi roky.Takže,je dnes tvoje auto dvakrát lepší než slušná Vectra z roku 94? Zkus se dojet na pár podívat.A taky se podívej na ty za 30 a pak se sá rozhodni,kterou by sis koupil šrot za 30,nebo slušnou za 49?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 15:34, RE: bez předmětu
Krkovicka napsal:
Prozradim ti tajemstvi, ale nikomu to nesmis rict!
Redakce proletela casovym tunelem a je ted v roce 1998. Nejlepsim autem na silnici je nove BMW petkove rady, na ktere uz pise recenzi jisty pan Adam Bernau z Kamenice. Brzy se dockame!

Na srotak patri tve mysleni, naivni holoubku..
Adam Bernau píše spíš recenzi na Ladu Nivu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 15:40, RE: Opel vs Škoda - amatérskej pohled
anonym napsal:
Nejvíc mě pobavila ta poznámka - vedle stál za 40 tisíc Favorit 88. Docela závidím, protože za 60 tisíc včetně dvouletýho provozu koupit kvalitní auto, který jede jak na dálnici tak ve městě a ještě poměrně málo žere je fakt super. Jo, je to sice stará šunka, ale já to porovnám třeba se svojím Favoritem 1993. Ten sem koupil od známého, najeto cca 55 tisíc km, já zatím 6000 za rok(nejsem takovej ďábel abych si s tím troufl Praha - Ostrava a zpět, zkusil sem to jednou a jet tím víc jak 130 při pře...
Ja nevim, ja jsem loni kupoval feldu kombi 1.6 glx (s LPG, hagusama, taznym, el. zrcatkama + prednima sklama, posilovacem a ABS) za 65 tis. Najeto ma udajne 132tisic a je dost slusne zachovala, zcela bez koroze. Prodejci to proste zkousej, treba si to nejakej vul koupi nad cenou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 16:06, RE: Cena
anonym napsal:
Plácáš blbiny... nejdál jsi byl asi za barákem na poli...
neser, už jsem náhodou byl 2x v Praze!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 17:26, RE: Taky ji mám
anonym napsal:
Zdravím majitele. Mám tutéž áčkovou vectru GT po modernizaci a zas tak unešený z ní nejsem. Taky mě stála jenom 20 000 Kč, ale je pravda, že 12 000 už jsem do ní nasypal a to je jen začátek... Ne že by to byl vyloženě šrot, jezdí se mi s ní docela v poho, ale jak píšete, že se vám ji utrhnout nepodařilo, tak věřte, že mě už několikrát a zrovna příjemné to nebylo. Ten zadek je jak kyvadlo.... Taky bych zrovna netvrdil, že se dá s ní jet pěkně serpentiny. Podvozek je mizerný a právě těch 1120 kg ...
To vypadá na zanešenej vzduchovej filtr, možná blbě kecám, ale když to nejde do otáček a spotřeba roste, tak by to mohlo být ono.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 17:32, poruchy
to je bžunda
- v popisu Poruchy: nemá
- v textu: investice 65.000 kč
to musí být vážně nadšenec když nacpe 65 tyček do stoletýho auta bezdůvodně, jen ze záliby

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 18:00, RE: poruchy
anonym napsal:
to je bžunda
- v popisu Poruchy: nemá
- v textu: investice 65.000 kč
to musí být vážně nadšenec když nacpe 65 tyček do stoletýho auta bezdůvodně, jen ze záliby

Ale všechno povyměňoval a ví,že to teď bude dobře šlapat.Dyť si kup čtyř až petiletý auto za 300tis,vyměň rozvody,filtry,olej,kotouče,destičky atd. a spočítej si o kolik ti klesne za dva roky cena.Co je pak finančně výhodnější?Nebavím se samozřejmě o pocitu z jízdy v autě za 300 a ve starý Vectře.A právě kdo do auta(ať starýho nebo novýho) ty peníze nedává a myslí si,že může jen jezdit,tak ten pak tvrdí,že to nejede,nebrzdí,nesedí,žere...Takže to pak prodá pod cenou,koupí si to další chytrák,protože to je levný a ten pak tvrdí jaký jsou ty auta šmejdi a furt se sypou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 18:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
JA MYSLEL, ZE SE PISE ROK 2008 A NE 1998. PROC REDAKCE UVADI RECENZE NA AUTA, KTERA UZ MAJI BYT DAVNO SESROTOVANA
Dokud vidím an našich silnicích Š100,120, Warana,Tráboše a další vychytávky, tak mně tenhle Opel vůbec nepohoršuje. Technicky je na tom líp, než felda z roku 1999 a pokud je navíc udržovaný, tak proč ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 18:20, RE: poruchy
anonym napsal:
to je bžunda
- v popisu Poruchy: nemá
- v textu: investice 65.000 kč
to musí být vážně nadšenec když nacpe 65 tyček do stoletýho auta bezdůvodně, jen ze záliby

Mam peugeot 205 CTI, letni vozitko.. je to rok 87, takze jsem menil skoro vsechno, nakup v roce 2000 za 70, investice celkem tak za 100k, prodejni hodnota asi 30, a tak chapu ze nekdo ma k auto citovy vztah. Kdyz je krasnej den, slunicko, sundam strechu a nesere me, ze jsem za to auto vytopil tolik penez. Bez posilovacu, kontakt se silnici, nebe nad hlavou, splasena koza pode mnou....
Kupujte si auticka, kazdej co se mu libi..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 18:29, RE: bez předmětu
anonym napsal:
JA MYSLEL, ZE SE PISE ROK 2008 A NE 1998. PROC REDAKCE UVADI RECENZE NA AUTA, KTERA UZ MAJI BYT DAVNO SESROTOVANA
Aby se zde rozpoznali blbci jako jsi ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 18:38, RE: Podvozek všech starších opelů stojí za prd
anonym napsal:
Podvozek starych Opelů stoji za prd? Podle toho, jak stary Opely myslis. Ja mam Astru z 96 a ten podvozek ja na ty nase silnice naprosty ideal.
Myslel jsem to opěvování, jak není možný opela utrhnout ze silnice konkrétně vectry jsou dost utrhnutelný
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 18:48, RE: Opel vs Škoda - amatérskej pohled
anonym napsal:
Nejvíc mě pobavila ta poznámka - vedle stál za 40 tisíc Favorit 88. Docela závidím, protože za 60 tisíc včetně dvouletýho provozu koupit kvalitní auto, který jede jak na dálnici tak ve městě a ještě poměrně málo žere je fakt super. Jo, je to sice stará šunka, ale já to porovnám třeba se svojím Favoritem 1993. Ten sem koupil od známého, najeto cca 55 tisíc km, já zatím 6000 za rok(nejsem takovej ďábel abych si s tím troufl Praha - Ostrava a zpět, zkusil sem to jednou a jet tím víc jak 130 při pře...
Honem si běž koupit toho Opla a uvidíš kolik do něj do roka a do dne nasypeš. A toho favorita za těch 35 litrů už jsi mohl mít kompletně po GO, kdyby jsi ty opravy dělal u znáných a svépomocí jako autor. Opravy uváděné autorem odhaduji v autorizovaném servisu tak na nejméně 160 litrů. A mimochodem Felicie je pro lidi co jezdí do 10 tis km/rok a nechcou dělat jen na auto(amortizace, opravy, pojištění, palivo) GUT auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 19:06, RE: Opel vs Škoda - amatérskej pohled
anonym napsal:
Honem si běž koupit toho Opla a uvidíš kolik do něj do roka a do dne nasypeš. A toho favorita za těch 35 litrů už jsi mohl mít kompletně po GO, kdyby jsi ty opravy dělal u znáných a svépomocí jako autor. Opravy uváděné autorem odhaduji v autorizovaném servisu tak na nejméně 160 litrů. A mimochodem Felicie je pro lidi co jezdí do 10 tis km/rok a nechcou dělat jen na auto(amortizace, opravy, pojištění, palivo) GUT auto.
Kdo jezdí s víc jak patnáctiletýma autama do značkových servisů?A proč si myslíš,že by měl někdo nasypat do Opela víc peněz než do jakýkoliv jiný značky včetně Škody?To je blbost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 19:25, fajn recenze
anonym napsal:
Mam peugeot 205 CTI, letni vozitko.. je to rok 87, takze jsem menil skoro vsechno, nakup v roce 2000 za 70, investice celkem tak za 100k, prodejni hodnota asi 30, a tak chapu ze nekdo ma k auto citovy vztah. Kdyz je krasnej den, slunicko, sundam strechu a nesere me, ze jsem za to auto vytopil tolik penez. Bez posilovacu, kontakt se silnici, nebe nad hlavou, splasena koza pode mnou....
Kupujte si auticka, kazdej co se mu libi..
dík za dobrou recenzi dobře se četla a ani jsem nevěděl že se můžu ještě něco nového o Vectře dozvědět, já jsem taky toho názoru koupit zachovalejší auto, vyměnit co je třeba a s investicí jste pořád o hodně níže než koupit novější, kde taky většinou vyměníte spoustu spotřebních dílů (brzd. části, výfuk,apod) ale celkově to vyjde o hodně dráž, vždyť investice do auta je jedna z nejhorších
Kecy typu jezdíš ve stoletý m šrotu jsou mi úplně ukradené - směju se těm co koupí auto za 300 lůitrů a pak jim nebyde na základní údržbu ale hlavně že to je skoro voňavka že s tím pořád něco je no a co že. Sám mám corollu z roku 91 koupenou za 40 tispo výměně brzd destiček kotoučů, dvou dílů výfuku a předních tlumičů (za cca 10 tisíc) mám auto celkem za cca 50 tisíc do kterého lteď liju pouze olej a benzín (ujeto od koupě cca 40 000 km) a myslím že 5 let mi může v pohodě ještě sloužit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 19:50, měl sem
Ahoj. Měl sem 2.0i s automatem r.1990. Pominu korozi a další nedostatky. Nicméně auto se prodávalo se stavem 224.000km a teď s ní jezdí kamarád. Má na tachometru 270.000km. Řekl bych, že motor a převodovka super, na rok výroby byl v pohodě i interiér, i po téměř 20ti letech není popraskaný (palubovka)a ošoupaný (sedadla). Ale kozore krutá, auto jezdilo cca 10let ve Švýcarsku a zbytek v Česku. A zežraný je fakt všechno. Pro rýpaly, havárka to 100% nebyla
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 19:56, šrot?
když porovnám tohle starý auto a podívám se v jakým stavu jsou služební auta, na kterých se střídá několik řidičů z nichž polovina neumí pořádně řídit, tak mi příjde pět let starý služební auto jako šrot.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 20:37, RE: fajn recenze
anonym napsal:
dík za dobrou recenzi dobře se četla a ani jsem nevěděl že se můžu ještě něco nového o Vectře dozvědět, já jsem taky toho názoru koupit zachovalejší auto, vyměnit co je třeba a s investicí jste pořád o hodně níže než koupit novější, kde taky většinou vyměníte spoustu spotřebních dílů (brzd. části, výfuk,apod) ale celkově to vyjde o hodně dráž, vždyť investice do auta je jedna z nejhorších
Kecy typu jezdíš ve stoletý m šrotu jsou mi úplně ukradené - směju se těm co koupí auto za 300 lůitrů a pak...
Švára si asi před rokem koupil taky Corollu z roku 1990 a můžu říct, že je s ní hezčí svezení, než Peugeotem 306 z roku 1997. Motor 1,6 je fakt živej, řazení je na tu dobu super a spotřeba taky. Horší jsou brzdy a sem tam už i nějaký ten puchýřek, ale za ty prachy (40 000,-) to je bomba auto!!! Ne každé staré auto je plečka, záleží jak se udržuje. Ne každý má půl míle na nový vůz. Znám pár takových, co mají nový auťák a bydlí u rodičů ve 3+1 a nemaj ani korunu na vlastní bydlení. Všechno je jen otázka priorit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 20:40, RE: Opel vs Škoda - amatérskej pohled
anonym napsal:
Honem si běž koupit toho Opla a uvidíš kolik do něj do roka a do dne nasypeš. A toho favorita za těch 35 litrů už jsi mohl mít kompletně po GO, kdyby jsi ty opravy dělal u znáných a svépomocí jako autor. Opravy uváděné autorem odhaduji v autorizovaném servisu tak na nejméně 160 litrů. A mimochodem Felicie je pro lidi co jezdí do 10 tis km/rok a nechcou dělat jen na auto(amortizace, opravy, pojištění, palivo) GUT auto.
Jo, jenže to fávo budeš dělat za 3 roky znova za 35k a ten Opel chvíli vydrží. Jízdní vlastnosti nesrovnávám, protože fávo nikdy žádné nemělo)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 20:40, RE: Opel vs Škoda - amatérskej pohled
anonym napsal:
Honem si běž koupit toho Opla a uvidíš kolik do něj do roka a do dne nasypeš. A toho favorita za těch 35 litrů už jsi mohl mít kompletně po GO, kdyby jsi ty opravy dělal u znáných a svépomocí jako autor. Opravy uváděné autorem odhaduji v autorizovaném servisu tak na nejméně 160 litrů. A mimochodem Felicie je pro lidi co jezdí do 10 tis km/rok a nechcou dělat jen na auto(amortizace, opravy, pojištění, palivo) GUT auto.
Felicie jsou pro takový pitomce jako jsi ty.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.