0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 17:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hlavně Ti, co mají 30 let starou pelešinu patří k těm nejhrdějším majitelům. Ti, co mají na nové BMW sem jednak nepíší (mají na lepší zábavu) a za další jsou to většinou lidi co mají trochu o autech přehled a tak vědí, že ani BMW není 7 div světa. Znám spoustu blbečků, co mají bávo z 90 let, tuzing jak prase a když jejdet mimo obec 90, tak vás musej předjet už jenom z principu. Když pak jedete po Německé dálnici a přidáte v moderním dieselu na 6ku a máte tam během chvilky 200, tak troubu ve ...
Je zajímavý jak lidi v čechách sou zakomplexovaný proti západoněmeckým značkám. Že by sme tu měli tolik omezených a zakomplexovaných komunistů a socanů...? Preference to jasně naznačujou. Auto si kupuju nový vždycky po dvou letech-na firmu- už od roku 93 BMW. Jasně nový auto je nový auto, ale i některý novoty jsou mrdky od začátku viz tříválec. Je potřeba si ale uvědomit, že dost lidí do novýho auta nechce investovat-je to ta nejhorší investice. Co se ale týče těch ojetin-když je pěkná proč ne! A baworák? furt kepší a hezčí než životunebezpečnej favorit nebo felicie kterých jsou u nás plný silnice.Co se týče toho závodění na dálnici, tak největší piloti jezdí ve dvojkových oktávkách. Mimochodem pro toho blbce co prohlašoval že tdi má na dálnici lepší zrychlení- zkusils někdy toho baworáka (6v)vytočit do tak do 4000 tis - to už se žádnej turbodehet ve zrychlení nechytá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 17:22, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hlavně Ti, co mají 30 let starou pelešinu patří k těm nejhrdějším majitelům. Ti, co mají na nové BMW sem jednak nepíší (mají na lepší zábavu) a za další jsou to většinou lidi co mají trochu o autech přehled a tak vědí, že ani BMW není 7 div světa. Znám spoustu blbečků, co mají bávo z 90 let, tuzing jak prase a když jejdet mimo obec 90, tak vás musej předjet už jenom z principu. Když pak jedete po Německé dálnici a přidáte v moderním dieselu na 6ku a máte tam během chvilky 200, tak troubu ve ...
Nepleteš si náhodou zrcátko s předním oknem a chvilku s 20sekundama ty TDI Schumachere o:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 18:40, RE: bez předmětu
anonym napsal:
bmw jezdi i madonna a plni jinych prominentu. Ze to auto maji radi turci, kteri miluji vsechny moderni a drahe veci se neda nic delat. Polaci v nemecku maji nejradeji audi, rusi a cernosi mercedesy, nemecti komunisti, zeleni a dederoni kupuji zasadne asijske auta (70%) atd... ocem to svedci?
no ja videl prominenty jezdit v urcite jinych autech jak je passat tdi a bmw e-36, ale jestli se kamaradis s madonou, nebo ji servisujes jeji bmw tak promin ze ziju
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 13:21, PhDr Adolf Opel Csc
Mám Vectru GT 2.0 z roku 1991. Na tacho 215 000. Jsem socka a žiju u rodičů a mám nízké IQ a vůbec žádné pracovní návyky. Proto musím jezdit tímto Oplem. Ale, dokud byly ještě podpory, tak jsem si vždycky nějakou vzal, přidal prachy z prodeje marihuany a jel si koupit někam do Elitu nebo Autokelly nějaký fajnový díl. Takže, mám otázku. Počítá se mezu vraky i Opel koupený v super stavu jako dovoz ze Švýcarska a s následnou investici 75 000? Ptáte se proč investice, když byl v super stavu? Jako koníček. Pružiny Rieger, tlumiče Kayba, laděný výfuk Remus, rozvody, pumpa, ložiska, kotouče ATE, destičky Ferodo Sport....ptám se, je takové auto taky šrot? A jak se tváří spousta Tdi borců, když je předjedu? Ono 10 sekund a 208 km/h není i na dnešní dobu špatné. Ta maximálka je ověřená. Měřil mě bratranec policajt...mimochodem můj věrný odběratel ělechtěného skunku. Ano, jezdím, vy trubky, po D1 i těch 208 km/h. Body, nebody....známí u policie.....
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.