0
zpět
 

diskuze k tématu: Co doporučíme ke koupi: BMW 320d, nebo Opel Vectra 2.2 Dti?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2011 13:55, RE: Pánové...
Thomassino napsal:
Troška OT, rád bych Vám sem poslal fotky jednoho tuningového speciálu, který se nám vyskytnul na dílně...stojí to za to Kam je možno?
Petr-Tipcars: Pošlete sem: zpravodajstvi@ebmsystem.com, snad to bude něco, co bude konečně povedené...a když ne, tak si majitel alespoň vyslechne vox populi, vox dei...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2011 15:24, RE: Pánové...
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Pošlete sem: zpravodajstvi@ebmsystem.com, snad to bude něco, co bude konečně povedené...a když ne, tak si majitel alespoň vyslechne vox populi, vox dei...
tuhle jsem vám poslal svoje exZetko a nic..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2011 15:43, RE: Pánové...
tomaskrtek napsal:
tuhle jsem vám poslal svoje exZetko a nic..
Petr-Tipcars: Dobrý den, přiznám se, že tuto rubriku nespravuji, je možné, že je tam takový nával, že "čekácí lhůty" jsou delší. PS: Zrovna to Zetko by mně celkem zajímalo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2011 17:36, RE: Pánové...
tomaskrtek napsal:
tuhle jsem vám poslal svoje exZetko a nic..
Dobrovolně strkáš hlavu do oprátky, čekaje, že vyvázneš bez ztráty květinky? Nebo je to otuněno ve fabrice a spoléháš, že dobře věděli co činí a proč tak činí a kritika se pak snese na jiné hlavy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2011 19:39, Ani jedno!
Zdravim,
tak opel s timto motorem opravdu ne. To s tim cerpadlem je pravda. Nevim kterej debil to navrhoval, ale dat tam spolu i ridici jednotku je vazne blbej napad. Opravy jdou do desitek tisic kc! A poruchovost je casta.
BMW 320 100kw ani nahodou. Nespolehlivy motor, turba a vstriky a nekdy i cerpadlo. Verze 2.0D 110kw je jiz v poradku, mohu doporucit.
Takze asi tak, pokud vybirate jen z techto dvou aut, 320D 110kw verze ANO
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.12.2011 09:56, RE: Pánové...
David V napsal:
Dobrovolně strkáš hlavu do oprátky, čekaje, že vyvázneš bez ztráty květinky? Nebo je to otuněno ve fabrice a spoléháš, že dobře věděli co činí a proč tak činí a kritika se pak snese na jiné hlavy
tuning-základní-byl proveden v jednom středočeském pangejtu zelinářským synkem který ač už na něm najezdil 10k trpěl přehnanou sebedůvěrou a vyrazil z prašné štěrkové křižovatky s vypnutým ESP a cihlou na plynu...ujel 50 metrů. takže jsem se dostal k ročnímu zetku za rozumnou cenu ani jeden bouchlej bag, uražený PP kolo a auto celý pomačkaný. osobně si myslím že nejvíc škody nadělal ten vůl co ho vytahoval. a vzhledem k roku 2005 se toho moc sehnat nedalo. takže decentka ale, myslím, pěkně a do detailu udělaná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.12.2011 13:17, RE: Pánové...
David V napsal:
Dobrovolně strkáš hlavu do oprátky, čekaje, že vyvázneš bez ztráty květinky? Nebo je to otuněno ve fabrice a spoléháš, že dobře věděli co činí a proč tak činí a kritika se pak snese na jiné hlavy
pro Davida-chlubit se továrním tuningem je mimo mísu, tak špatně na tom nejsem, a nějakou totální přestavbu á la Kojak nebo lak za tři kila jako Drag jsem nebyl ochotný řešit. prostě v rámci oprav jsem provedl pár úprav a změn zcela dle mého (a manželčina) vkusu.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.