0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Omega A 2.0i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2007 13:28, RE: jeee tady jsou frajirci
anonym napsal:
Klidne ti dam cislo, muzes mi zavolat a ukazu ti vsechny moje auta ...
hele borce, me o to vubec nejde ,nemam zapotrebi aby jsi me ukazoval tvoje online kary,,jde me o to ze je ubohost aby jsi se na synka co tudle omegu vlastni ,hned vychloubal i ja jezdil v embecku v jeho letech"omegu jsem si nemohl dovolit" ,ale to je jedno ,nebudu mu prece cpat ze mam autak za 2mega ,,asi tak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2007 20:27, RE: PRASAAK - Jakube, Jakube ...
mufik.martin napsal:
Omegu jsem mel to stesti vlastnit cca 3 mesice a jezdit s ni. Musim rict, ze jizda po meste je vcelku neprijemna, auto je moc velike, ale pri ceste z Prahy do Blanska po D1 a okresky to je idealni. MAte pocit velkeho korabu a bezpceci. Pasivni bezpecnost po tech letech neni zadna diky korozi, ale pocit, ktery v aute mate je vyborny. Sedacky jsem byl velice spokojen. Jsou to obrovska kresla. Jinak motor jsem tam mel 2.0 benzin s LPG, auto melo tehdy pred 4 lety najeto 450 tis, z toho poslednich 2...
No za prve delat recenzi po nejakych 6.000 km je trosku o nicem, nehlede na tom, ze pokud je na fotkach autorovo auto, tak ten motor moc opecovavany nebyl, tohle je docela hlina. Ale pokud to kupoval s tim, ze to nejake to jezdeni jeste chvilku vydrzi, tak doufejme, ze to vydrzi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.08.2007 06:55, ???
anonym napsal:
No za prve delat recenzi po nejakych 6.000 km je trosku o nicem, nehlede na tom, ze pokud je na fotkach autorovo auto, tak ten motor moc opecovavany nebyl, tohle je docela hlina. Ale pokud to kupoval s tim, ze to nejake to jezdeni jeste chvilku vydrzi, tak doufejme, ze to vydrzi...
???to auto vypada na fotkach docela zachovale a jest-li uz ujelo skoro 6000km, tak je uz i zaplaceny. Si propocitejte vlastni naklady na km a porovnejte (porizovacka+servis+palivo+ruceni)/ujete km). S tim motorem jsem to nejak nepochopil, vy motor lestite, aby auto jelo rychleji? Zaolejovany to neni, na krytu rozvodu jsou vyznaceny km pri posledni vymene a na prvni pohled to vypada, ze mozna ani nebylo bourany.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.08.2007 08:47, RE: for anonym 00:57:41
Ráďa napsal:
Hm na V12 za 13,3 to máš fakt slušnýýý. Jsi ji moc nehodil a stejnoměrná jízda delší trasy, tak to má být. Ale mnoha lidem nevysvětlíš že velkoobjemový motor pokud se správně používá o moc víc nespálí. Ono je šíleně zažitý ten marketingový hlod z fabiackého prospektu "Nový motor díky svému nízkému objemu spotřebuje málo paliva, ale poskytuje dostatek výkonu". A sedmajze mu s tím nesrovávej, 7er je jinde, on srovnává se Škodárnou.
Potvrzuji spotrebu u 750i kolem 12-13 l bez vetsich problemu a omezeni
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.08.2007 11:36, RE: for anonym 00:57:41
anonym napsal:
Potvrzuji spotrebu u 750i kolem 12-13 l bez vetsich problemu a omezeni
To de
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.09.2007 11:37, RE: ???
anonym napsal:
???to auto vypada na fotkach docela zachovale a jest-li uz ujelo skoro 6000km, tak je uz i zaplaceny. Si propocitejte vlastni naklady na km a porovnejte (porizovacka+servis+palivo+ruceni)/ujete km). S tim motorem jsem to nejak nepochopil, vy motor lestite, aby auto jelo rychleji? Zaolejovany to neni, na krytu rozvodu jsou vyznaceny km pri posledni vymene a na prvni pohled to vypada, ze mozna ani nebylo bourany.
no kazdopadne to svedci i o nejake (ne)udrzbe vozidla. Ty fotky nejsou dvakrat super a to shnile na nich clovek neuvidi. Hlavne sam neverite tomu, ze to skoro 22 let stare auto ma najeto jen nejakych 220tkm... Jinak pravdu mate samozrejme v tom, ze uz je relativne zaplacene.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.09.2007 11:42, RE: ???
anonym napsal:
no kazdopadne to svedci i o nejake (ne)udrzbe vozidla. Ty fotky nejsou dvakrat super a to shnile na nich clovek neuvidi. Hlavne sam neverite tomu, ze to skoro 22 let stare auto ma najeto jen nejakych 220tkm... Jinak pravdu mate samozrejme v tom, ze uz je relativne zaplacene.
Idiot!!!! Větší pičovinu jsem tady snad ještě nečetl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.09.2007 09:34, RE: jeee tady jsou frajirci
anonym napsal:
hele borce, me o to vubec nejde ,nemam zapotrebi aby jsi me ukazoval tvoje online kary,,jde me o to ze je ubohost aby jsi se na synka co tudle omegu vlastni ,hned vychloubal i ja jezdil v embecku v jeho letech"omegu jsem si nemohl dovolit" ,ale to je jedno ,nebudu mu prece cpat ze mam autak za 2mega ,,asi tak
Souhlas, to nebylo moc k věci, říkat studentovy kterej je určitě rád že vychází, má po š120 druhy auto, že se má svést v 750 - tce. Až dostuduje bude možná ředitel nějaké společnosti a bude se vozit v 760iL Na konci studií, před pár lety sem měl taky omegu A - 2.6i 6-ti vál v řadě na LPG. Byl sem z ní taky unešenej. Byla po pěčlivém majiteli. Pěknej černej lak, zatmavená, alu kola s decentním límcem, ošetřená kastle, el.výbava, automat, funkční klima...Ještě dnes na ni mám pěkny vzpomínky. Ale takovou podobnou sem od doby co sem ji prodal bohužel nevyděl. Vetšinou sou to alitany chudinky, kterym už jejich majitel nedopřeje nic kromě benzínu nebo nafty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 17:32, RE: dobrá volba
anonym napsal:
Souhlasím s tebou, Jakube, za ty peníze jsi si opravdu nemohl vybrat lepší auto, nechápu lidi kteří si za stejnou či vyšší částku koupí stodvácu nebo fazoli. Sám jsem se před pár lety dostal kvůli koupi nemovitosti a nechutí si půjčovat do ´´svrabu´´ takže jsem vzal zavděk Scorpiem z r.89, 2.O DOHC, a nemohl jsem si ho vynachválit, měl jsem ho rok a něco a dodnes na něj s úctou myslím, ani jsem ho nechtěl prodávat a dal jsem ho švagrovi kterému poctivě sloužilo ještě cca dva roky než koupil nově...
Komentáře k tomuto článku jsou různé a jistě nelze Omegu A srovnávat s A8. Já mám už druhé "A", takže s ní jezdím již 12. rok. Tak o nich něco vím. A nehodlám měnit, pokud se něco nestane. Ten článek dosti přesně vystihuje i moje zkušenosti. Je pravda, že zpočátku jsem v Německu jezdil na dálnici jen v levém pruhu, to si dnes nedovolím.
Láďa
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.