0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Omega

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 00:16, Omega
Kdyz jeste nejakej ten patek pockas, tak budes mit novou Omegu.Omegu totiz nahradil Opel Signum a ten zrovna v poctu prodanych aut moc nezari.Proto chce prejit Opel zpatky k modelu Omega.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 08:34, nevim nevim
No mistře, káru máš pěknou fakt se mi líbí za kolik jí budeš prodávat ??? Ale jestli po třech letech víš o svým autě jen to cos napsal do "recenze" tak nevim nevim sem taky omegář a souhlasím že to jsou byť zatracovaný tak přesto relativně dobrý auta, vždycky se na novou recenzi omegy těším, ale todle bylo fakt příliš málo....
Jinak zpráva že bude nová Omega mě velmi potěšila, díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 09:04, RE: nevim nevim
Jent napsal:
No mistře, káru máš pěknou fakt se mi líbí za kolik jí budeš prodávat ??? Ale jestli po třech letech víš o svým autě jen to cos napsal do "recenze" tak nevim nevim sem taky omegář a souhlasím že to jsou byť zatracovaný tak přesto relativně dobrý auta, vždycky se na novou recenzi omegy těším, ale todle bylo fakt příliš málo....
Jinak zpráva že bude nová Omega mě velmi potěšila, díky
Pánové, tak nevím jestli jste si všimli těch jeho SPZ .... Kdo není úplně blbej, dosadí si, že majitel tak trošku mlží o tom, kdo auto upravoval a hlavně kde.... Pokud je to vůbec skutečný majitel.... Oplům zdar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 11:11, RE: nevim nevim
Karlos napsal:
Pánové, tak nevím jestli jste si všimli těch jeho SPZ .... Kdo není úplně blbej, dosadí si, že majitel tak trošku mlží o tom, kdo auto upravoval a hlavně kde.... Pokud je to vůbec skutečný majitel.... Oplům zdar.
Jo, máš pravdu, ty spz a z recenze jsem se nic nedozvěděl.. Myslím že někdo jsem dal fotky cizího auta napsal co napsal a teď se valí smíchy doma u compu..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 12:18, RE: nevim nevim
Lada napsal:
Jo, máš pravdu, ty spz a z recenze jsem se nic nedozvěděl.. Myslím že někdo jsem dal fotky cizího auta napsal co napsal a teď se valí smíchy doma u compu..
Já si myslím, že to bude skutečný majitel, akorát se snažil napsat recenzi v češtině. Jedno slovo se mu tam ale vloudilo "farba".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 15:45,
no neviem neviem... fakt by som bol zvedavy kto to pisal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 09:03, RE: nevim nevim
AndrewN napsal:
Já si myslím, že to bude skutečný majitel, akorát se snažil napsat recenzi v češtině. Jedno slovo se mu tam ale vloudilo "farba".
Taky mě nějak nesedí ta spz,ale třeba to může být spokojeně žijící čech na slovensku..ikdyž pokud na tipcars ještě přijde tak nám to ochotně vysvětlí. Ta farba je docela hezká jako celé to auto ikdyž omegy jako takové se mě moc nelíbí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 10:58, RE: nevim nevim
alex napsal:
Taky mě nějak nesedí ta spz,ale třeba to může být spokojeně žijící čech na slovensku..ikdyž pokud na tipcars ještě přijde tak nám to ochotně vysvětlí. Ta farba je docela hezká jako celé to auto ikdyž omegy jako takové se mě moc nelíbí.
Ten článek jsem psal já a jsem Slovák a pracuji v Rychnově nad Kněžnou .Škoda že jsem tam nedal foto jak omega vypadala když sem jí kupoval.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 11:03, RE: nevim nevim
alex napsal:
Taky mě nějak nesedí ta spz,ale třeba to může být spokojeně žijící čech na slovensku..ikdyž pokud na tipcars ještě přijde tak nám to ochotně vysvětlí. Ta farba je docela hezká jako celé to auto ikdyž omegy jako takové se mě moc nelíbí.
Díky za pochvalu ten lak sme delali s kamošem v dilni ani to nebylo v boxu.Cele sme to pak brousili pod vodou a leštili mašinou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 11:18, RE: nevim nevim
Zabadal napsal:
Díky za pochvalu ten lak sme delali s kamošem v dilni ani to nebylo v boxu.Cele sme to pak brousili pod vodou a leštili mašinou.
Ty sis asi spletl servr. Na fotky a na vytahování, vychloubání a chválení aut jsou specializované servry na tuning. Mě se tvoje Omega líbí, ale tenhle článek a jeho pojetí sem opravdu nepatří. Tohle měla být recenze na omegu a ne vychloubání se, jak máš pěkný auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 15:07, Honzovi
honza napsal:
Ty sis asi spletl servr. Na fotky a na vytahování, vychloubání a chválení aut jsou specializované servry na tuning. Mě se tvoje Omega líbí, ale tenhle článek a jeho pojetí sem opravdu nepatří. Tohle měla být recenze na omegu a ne vychloubání se, jak máš pěkný auto.
Posílal jsem to sem proto že si tu čtu recenze a chtel jsem ukázat odpurcum omegi že se dá i s omegi udelat hezké auto,a když se na autu dělá pravidelný servis tak nemá problém. Ale hodně lidí koupí ojetý auto které má hohně za sebou za pár korun,aby koupil co nejlevnejší,nic na nem neopravý a pak nadáva jak je to špatné auto.A to mně hodne štve když to čtu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 16:30, RE: Zabadalovi
Zabadal napsal:
Posílal jsem to sem proto že si tu čtu recenze a chtel jsem ukázat odpurcum omegi že se dá i s omegi udelat hezké auto,a když se na autu dělá pravidelný servis tak nemá problém. Ale hodně lidí koupí ojetý auto které má hohně za sebou za pár korun,aby koupil co nejlevnejší,nic na nem neopravý a pak nadáva jak je to špatné auto.A to mně hodne štve když to čtu.
Ser na chytráka Honzu, další závistlivec. Já jsem naopak rád, když sem někdo pošle natuněnou káru. Máš to moc pěkný. Ještě bych to víc snížil a rubl tam tak 19-ky, klidně aj dvacky. Vypadalo by to ještě líp, ale za ty gumy, to je pak ranec, to je fakt. Mám taky natuněnýho opela. Nenech se odradit od takových chytráků, kteří když vidí natuněnou káru, tak to na ně působí jak ta červená barva na býka v aréně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 18:35, Jožovi
Joža napsal:
Ser na chytráka Honzu, další závistlivec. Já jsem naopak rád, když sem někdo pošle natuněnou káru. Máš to moc pěkný. Ještě bych to víc snížil a rubl tam tak 19-ky, klidně aj dvacky. Vypadalo by to ještě líp, ale za ty gumy, to je pak ranec, to je fakt. Mám taky natuněnýho opela. Nenech se odradit od takových chytráků, kteří když vidí natuněnou káru, tak to na ně působí jak ta červená barva na býka v aréně.
Když máš nejaký fotky tvé káre tak mi je pošli na zamby@centrum.cz rád se na ně mrknu. Zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 20:26, Ha ha
Zabadal napsal:
Když máš nejaký fotky tvé káre tak mi je pošli na zamby@centrum.cz rád se na ně mrknu. Zdar
Ja sem myslel, ze April je az zejtra...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.04.2006 01:36, tuzing
Vincoch napsal:
Ja sem myslel, ze April je az zejtra...
jooooooooo ser na ne mas fakt pekny auto jak od cirkusu humberto a joza se plete dej tam aspon 25tky at te nikdo neprehlidne zespodu modry neoony do kufru poradny natuneny repro a volume vzdycky na max at si kamosi rikaj jakej ses tvrdak a vsichni ostatni jakej ses blbec
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.04.2006 02:18, zabadalovi a pak některým zakomplexovancům
Za chvilku ti je posílám. Hoši, hoši vy prostě nemáte rádi natunené káry. Jste fakt až moc zakomplexovaní, tento tuning je pěknej decent. Kdo se tady baví o neonech, nebo o pětadvackách, to můžeš dat tak na hummera, tam jsem viděl na srazu dokonce 28-čky. Je tuning a tuning, a ten není vůbec o neonech ty hlavo skopová. Základem je auto položit a dat tomu papuče a nějakej pokud možno decentní spoiler. A někteří borci to mají fakt moc pěkné. jde vidět, že o autech nic nevíš a umíš tady jenom vyripovat a zhazovat člověka kterej dokázal pěkně udělat auto a oprávněne se chce pochlubit. Doufám, že tady bude takových lidí víc a podobných zapšklých pitomců mín.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.04.2006 10:32, RE: zabadalovi a pak některým zakomplexovancům
joža napsal:
Za chvilku ti je posílám. Hoši, hoši vy prostě nemáte rádi natunené káry. Jste fakt až moc zakomplexovaní, tento tuning je pěknej decent. Kdo se tady baví o neonech, nebo o pětadvackách, to můžeš dat tak na hummera, tam jsem viděl na srazu dokonce 28-čky. Je tuning a tuning, a ten není vůbec o neonech ty hlavo skopová. Základem je auto položit a dat tomu papuče a nějakej pokud možno decentní spoiler. A někteří borci to mají fakt moc pěkné. jde vidět, že o autech nic nevíš a umíš tady jenom vyri...
ale nikdo mu nebere, že má pěknou káru, fakt se mu tuning povedl a jeho omega se mi moc líbí, je to auto, za kterym se člověk otočí, ale pánové uznejte, že to není recenze a tím pádem tento článek fakt patří trochu na jiné stránky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.04.2006 13:06, mily jozo
Honza 2 napsal:
ale nikdo mu nebere, že má pěknou káru, fakt se mu tuning povedl a jeho omega se mi moc líbí, je to auto, za kterym se člověk otočí, ale pánové uznejte, že to není recenze a tím pádem tento článek fakt patří trochu na jiné stránky...
hele ja nerikam ze autech vim vsechno a dost mozna toho o autech vis vic nez ja jen me to proste bavi a na tyhle stranky chodim z toho duvodu abych se neco dozvedel s nekym pokecal a pod. a ne srovnavat sve znalosti o autech s nekym jinym jenze lidi co puzivaji sve auto jako nastroj ke zvyseny ega ktere se vyvojove zastavilo uz na druhem stupni zs a auto maji k baleni pubertacek na venkovskych tancovackach fakt nemusim a s nimi si o autech fakt nepokecam
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.04.2006 23:15, Hoši,hoši
Proč ta silná slova s tím vychloubáním,autor tu prostě napsal recenzi na svoji káru a je jedno jestli je natuněná nebo ne. Ja tuningi zrovna nemusím a ani bych si jej nekoupil protože je to záležitost spíše mladých ale mám pro to pochopení a zrovna z téhle omegy autor udělal docela pohledný kousek...mě spíš nejde do hlavy jakžeto bylo s tím lakem...nastříkat,pak brousit pod vodou a nakonec leštit? S lakováním aut mám své zkušenosti a proto se mě ten postup zdá trošku zmatený,ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.04.2006 21:14, RE: Hoši,hoši
Alex napsal:
Proč ta silná slova s tím vychloubáním,autor tu prostě napsal recenzi na svoji káru a je jedno jestli je natuněná nebo ne. Ja tuningi zrovna nemusím a ani bych si jej nekoupil protože je to záležitost spíše mladých ale mám pro to pochopení a zrovna z téhle omegy autor udělal docela pohledný kousek...mě spíš nejde do hlavy jakžeto bylo s tím lakem...nastříkat,pak brousit pod vodou a nakonec leštit? S lakováním aut mám své zkušenosti a proto se mě ten postup zdá trošku zmatený,ne?
Moc hezká omega.mám taky jednu ale v kombi.Takové pohodlí si můžou v ostatních autech jenom zdát.Když nekoupíš shit tak je omega spolehlivé auto.Za slušný peníz se tá koupit už ročník 2000
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.