0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Omega 2.5 TD Caravan

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 00:44,
ono to jezdi na ropu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 08:55, RE: bez předmětu
anonym napsal:
ono to jezdi na ropu?
ty trubko, to se tak říká o dieselech
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 11:15, no ty kraaavo
Kdyz to clovek cte, tak se mu dela blbe.....ma tohle auto vubec nejaky vyhody? Dyt se na tom vsechno sere,rezne to,motory bud zerou nebo jsou odpaleny,to je des,nikdy bych to nechtel at je tam prostoru kolik chce,radsi si koupim E34 nebo 39 f kombiku,sice to bude drazssi,ale zase budu mit jistotu,ze se mi nekde na dalnici ve 200 kilometrech nezablokuje rizeni kvuli zasekavajici se vlozce zamku ; )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 11:32, RE: no ty kraaavo
anonym napsal:
Kdyz to clovek cte, tak se mu dela blbe.....ma tohle auto vubec nejaky vyhody? Dyt se na tom vsechno sere,rezne to,motory bud zerou nebo jsou odpaleny,to je des,nikdy bych to nechtel at je tam prostoru kolik chce,radsi si koupim E34 nebo 39 f kombiku,sice to bude drazssi,ale zase budu mit jistotu,ze se mi nekde na dalnici ve 200 kilometrech nezablokuje rizeni kvuli zasekavajici se vlozce zamku ; )
Ty by sis mel precist toto: http://auto.idnes.cz/auto_ojetiny.asp?r=auto_ojetiny&c=A060316_142225_automoto_fdv ... pak te ty narazky prejdou :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 11:42, RE: no ty kraaavo
anonym napsal:
Kdyz to clovek cte, tak se mu dela blbe.....ma tohle auto vubec nejaky vyhody? Dyt se na tom vsechno sere,rezne to,motory bud zerou nebo jsou odpaleny,to je des,nikdy bych to nechtel at je tam prostoru kolik chce,radsi si koupim E34 nebo 39 f kombiku,sice to bude drazssi,ale zase budu mit jistotu,ze se mi nekde na dalnici ve 200 kilometrech nezablokuje rizeni kvuli zasekavajici se vlozce zamku ; )
Mam dojem, ze ten diesel v Omeze je od BMW, a ze BMW se reznuti taky nevyhyba, takze bych ten bavorsky optimismus trochu brzdil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 12:16, RE: no ty kraaavo
Michal napsal:
Mam dojem, ze ten diesel v Omeze je od BMW, a ze BMW se reznuti taky nevyhyba, takze bych ten bavorsky optimismus trochu brzdil...
Přesně tak, 2.5 TD 6V je motor od BMW. Znám ho docela dobře, v omeze čas od času jezdím. Na žádný sprinty to není, čekal jsem ale větší výkon přece jenom ten obsah a 6 válcu??? Spotřeba je hodně závislá na stylu jízdy. Dá se s ní jet v pohodě za 6,5 ltr na dálku, ale není problém udělat 8-9 litrů po dálnici,k dyž se jede pořád 170. Od 150 to celkem papá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 15:00, RE: no ty kraaavo
anonym napsal:
Kdyz to clovek cte, tak se mu dela blbe.....ma tohle auto vubec nejaky vyhody? Dyt se na tom vsechno sere,rezne to,motory bud zerou nebo jsou odpaleny,to je des,nikdy bych to nechtel at je tam prostoru kolik chce,radsi si koupim E34 nebo 39 f kombiku,sice to bude drazssi,ale zase budu mit jistotu,ze se mi nekde na dalnici ve 200 kilometrech nezablokuje rizeni kvuli zasekavajici se vlozce zamku ; )
tak to 2,5td je od bmw a stojí pěkně za hovno akorát u toho praskne hlava když se chcete rychleji provést. A to je sranda za 15t. A hnije to jak bmw
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 15:57, RE: no ty kraaavo
Michal napsal:
Mam dojem, ze ten diesel v Omeze je od BMW, a ze BMW se reznuti taky nevyhyba, takze bych ten bavorsky optimismus trochu brzdil...
uznavam,2.5td je shit,ale to je taky tak trochu chyba toho,kdo to kupuje,pac prepocteni w/kg neni nijak slavny-pro normalni lidi je tady 2.5 benzin a vys,pro radobysetrilky co se v tom nevyznaji 2.5 nafta,ostatni motory od bmw ( snad krome 2.0 v6 ) nemaji chybu.....jinak ke korozi-jo nektery e34 sou trochu chyceny,ale rozhodne ne vsechny a e39 jsem rezatou jeste nevidel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.03.2006 17:57, HAHA
MÁM 525tds A HLAVA MI NEPRASKLA,MÁM NAJETO PŘES 350TIS. KM A NIC NEMYSLÍŠ ŽE JE TO DIVNÝ??TOHLE JE VĚC ŘIDIČE A NE FABRIKY HLAVY PRASKAI U 2,4TDS TADY JE TO JINAK KONSTRUOVANÝ.A MUSÍŠ SI KOUPIT NĚCO NOVĚJŠÍHO KDYŽ TI TO TAK REZNE A KDYBY OPLY JINÝ ZNAČKY REZLY JEN Z POLOVINY JAK BMW TAK JE TO DOCELA DOBRY VUZ......ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 08:44, RE: HAHA
Dektr1 napsal:
MÁM 525tds A HLAVA MI NEPRASKLA,MÁM NAJETO PŘES 350TIS. KM A NIC NEMYSLÍŠ ŽE JE TO DIVNÝ??TOHLE JE VĚC ŘIDIČE A NE FABRIKY HLAVY PRASKAI U 2,4TDS TADY JE TO JINAK KONSTRUOVANÝ.A MUSÍŠ SI KOUPIT NĚCO NOVĚJŠÍHO KDYŽ TI TO TAK REZNE A KDYBY OPLY JINÝ ZNAČKY REZLY JEN Z POLOVINY JAK BMW TAK JE TO DOCELA DOBRY VUZ......ZDAR
no tak to teda blahopreju ,najet 350kkm,to musite mit doma poradne prodrenej koberec od anglicaku co? ;) Nj,mozna to je o ridici,ale zkus si odpovedet na otazku,procpak se asi dava auto do bazaru? pokud je u nej vsechno v poradku,je majitel rad,ze nemusi nic investovat,a strehi ho jako oko v hlave,takze necekam ze by v bazaru byly 2.5TD v zachovalym stavu,to ani nahodou. me nic nerezne,pac nemam hruzu jmenem Opel vis,moje auto i pres svoje stari a je bez koroze........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 11:12, RE: HAHA
anonym napsal:
no tak to teda blahopreju ,najet 350kkm,to musite mit doma poradne prodrenej koberec od anglicaku co? ;) Nj,mozna to je o ridici,ale zkus si odpovedet na otazku,procpak se asi dava auto do bazaru? pokud je u nej vsechno v poradku,je majitel rad,ze nemusi nic investovat,a strehi ho jako oko v hlave,takze necekam ze by v bazaru byly 2.5TD v zachovalym stavu,to ani nahodou. me nic nerezne,pac nemam hruzu jmenem Opel vis,moje auto i pres svoje stari a je bez koroze........
naprosto mi unika smysl tvych prispevku...koho zajima,co ty mas za auto,nebo jaky auto by sis nikdy nekoupil...?pokud mas takovou touhu vsem sdelit,jak uzasny auto mas,tak sem posli recenzi...urcite bude kratka,protoze tvy auto je naprosto bez problemu a koroze...a nezapomen se podepsat "anonym"...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 12:11, RE: HAHA
Dan napsal:
naprosto mi unika smysl tvych prispevku...koho zajima,co ty mas za auto,nebo jaky auto by sis nikdy nekoupil...?pokud mas takovou touhu vsem sdelit,jak uzasny auto mas,tak sem posli recenzi...urcite bude kratka,protoze tvy auto je naprosto bez problemu a koroze...a nezapomen se podepsat "anonym"...
Nauc se cist thready od zacatku-co treba tohle Dekrt1-A MUSÍŠ SI KOUPIT NĚCO NOVĚJŠÍHO KDYŽ TI TO TAK REZNE-ja mu proste odepsal ze mi to nerezne,nicim jsem se nechlubil,jen jsem odpovidal,nauc se cist pako
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 12:18, RE: HAHA
anonym napsal:
Nauc se cist thready od zacatku-co treba tohle Dekrt1-A MUSÍŠ SI KOUPIT NĚCO NOVĚJŠÍHO KDYŽ TI TO TAK REZNE-ja mu proste odepsal ze mi to nerezne,nicim jsem se nechlubil,jen jsem odpovidal,nauc se cist pako
jestli mam cisto od shora,tak prosim: Kdyz to clovek cte, tak se mu dela blbe.....ma tohle auto vubec nejaky vyhody? Dyt se na tom vsechno sere,rezne to,motory bud zerou nebo jsou odpaleny,to je des,nikdy bych to nechtel at je tam prostoru kolik chce,radsi si koupim E34 nebo 39 f kombiku....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 12:27, RE: HAHA
Dan napsal:
jestli mam cisto od shora,tak prosim: Kdyz to clovek cte, tak se mu dela blbe.....ma tohle auto vubec nejaky vyhody? Dyt se na tom vsechno sere,rezne to,motory bud zerou nebo jsou odpaleny,to je des,nikdy bych to nechtel at je tam prostoru kolik chce,radsi si koupim E34 nebo 39 f kombiku....
tak poporadku-ja psal ze protote ma omega vsechny problemy co snad auto muze mit,tak bych radsi bmw, pak si to prihasil pan dektr1 a napsal na mou adresu toto - MÁM 525tds A HLAVA MI NEPRASKLA,MÁM NAJETO PŘES 350TIS. KM A NIC NEMYSLÍŠ ŽE JE TO DIVNÝ??TOHLE JE VĚC ŘIDIČE A NE FABRIKY HLAVY PRASKAI U 2,4TDS TADY JE TO JINAK KONSTRUOVANÝ.A MUSÍŠ SI KOUPIT NĚCO NOVĚJŠÍHO KDYŽ TI TO TAK REZNE A KDYBY OPLY JINÝ ZNAČKY REZLY JEN Z POLOVINY JAK BMW TAK JE TO DOCELA DOBRY VUZ......ZDAR - psal musis si koupit neco novejsiho kdyz ti to tak rezne- aniz by vedel co mam za auto a presto se me rozhodl napadat ze rezne,tak kdo tady mluvi zcesty co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 12:53, RE: HAHA
anonym napsal:
tak poporadku-ja psal ze protote ma omega vsechny problemy co snad auto muze mit,tak bych radsi bmw, pak si to prihasil pan dektr1 a napsal na mou adresu toto - MÁM 525tds A HLAVA MI NEPRASKLA,MÁM NAJETO PŘES 350TIS. KM A NIC NEMYSLÍŠ ŽE JE TO DIVNÝ??TOHLE JE VĚC ŘIDIČE A NE FABRIKY HLAVY PRASKAI U 2,4TDS TADY JE TO JINAK KONSTRUOVANÝ.A MUSÍŠ SI KOUPIT NĚCO NOVĚJŠÍHO KDYŽ TI TO TAK REZNE A KDYBY OPLY JINÝ ZNAČKY REZLY JEN Z POLOVINY JAK BMW TAK JE TO DOCELA DOBRY VUZ......ZDAR - psal musis si ko...
pak se timto omlouvam anonymovi a smeruju to na jinyho anonyma, kterymu tech par "vecnych" poznamek....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 13:01, RE: HAHA
Dan napsal:
pak se timto omlouvam anonymovi a smeruju to na jinyho anonyma, kterymu tech par "vecnych" poznamek....
jsem rad,ze oba mame jasno ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 16:05, 2,5i
anonym napsal:
jsem rad,ze oba mame jasno ;)
Mam teprve druhou omegu po 2,4i naprosta spokojenost, mi jako rozumna volba vysla 2,5i a to mne trochu zklamalo-proste cekal jsem vice a nerozdejchal jsem zavady typu protekajici ventilova vika a drahou vymenu rozvodu. At si rika, kdo chce co chce i priste bych chtel omegu asi naftu, protoze 3,2i neni v manualu a 2,6 znamena jen vyssi povinne ruceni, 2,5Dti. Tak by mne zajimalo, co tak mohu ocekavat u 2,5i, tj. duvod presedlani na ropacka, kdyz je to tva treti omega. Byl jsem vzdy zaprisahlym odpurcem nafty, ale po te co jsme si ted precetl zivotopis Rudolfa Diesla a jeho sen, aby tim byla pohanena auta, terb bych mu udelal radost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 16:07, BOŽE
JÁ JSEM NECHTĚL NIKOHO URAZIT.ALE TAKOVÝ KECI O PRASKÁNÍ HLAVĚ MĚ NENECHÁVAJÍ CHLADNÝM.KDYŽ JE NĚKDO PRASE A JEZDÍ JAKO PRASE TAK POSERE VŠECHNO.CHÁPETE CO TÍM AUTOR CHTĚL ŘÍCI?????ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 21:29, RE: BOŽE, pro dektr1
Dektr1 napsal:
JÁ JSEM NECHTĚL NIKOHO URAZIT.ALE TAKOVÝ KECI O PRASKÁNÍ HLAVĚ MĚ NENECHÁVAJÍ CHLADNÝM.KDYŽ JE NĚKDO PRASE A JEZDÍ JAKO PRASE TAK POSERE VŠECHNO.CHÁPETE CO TÍM AUTOR CHTĚL ŘÍCI?????ZDAR
Máš pravdu. Je to o řidičovi. Např. otec jezdí s vitákem 9 roků a kamoši se mi divili jaktože mu ještě nepraskla hlava., nebo neměl nějakou závažnější závadu, protože oni na těch svých už zkurvili hodně věcí tím svým závoděním, vytáčením za studena atd. Samozřejmě si toho hledí, nehoní to a to s tím jezdí prakticky denodeně a nijak to nešetří, že by to třeba pořád leštil v garáži atak. Takže když je někdo debil a zkurví všechno do čeho sedne a pak píše příspěvky do těchto recenzí, že měl takové a onaké auto a vypisuje x stránkové romány co všechno už musel měnit, tak to není vůbec objektivní a nedá se všemu věřit co tady někteří pisálci píšou. Svedou vše na ten křáp jenom ne na tu svou blbou hlavu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.03.2006 12:42, RE: BOŽE, pro dektr1
joža napsal:
Máš pravdu. Je to o řidičovi. Např. otec jezdí s vitákem 9 roků a kamoši se mi divili jaktože mu ještě nepraskla hlava., nebo neměl nějakou závažnější závadu, protože oni na těch svých už zkurvili hodně věcí tím svým závoděním, vytáčením za studena atd. Samozřejmě si toho hledí, nehoní to a to s tím jezdí prakticky denodeně a nijak to nešetří, že by to třeba pořád leštil v garáži atak. Takže když je někdo debil a zkurví všechno do čeho sedne a pak píše příspěvky do těchto recenzí, že měl takové ...
ty hvězdo podle toho jak píšeš budeš přinejmenším ředitel zeměkoule, tu recenzi sem napsal samozřejmě subjektivně podle toho jak mi auto slouží a mám omegy rád ale přesto je nevychvaluju maj svoje vady ale i výhody, jestli nejste schopný ustát nároz někoho jinýho tak to nečtěte, moje auto má ted najeto přes 200 tis sem čtvrtej majitel takže je dost možný že má i o mnoho víc než co ukazuje takže prasklá hlava není nic neobvyklého, všichni co tomu trochu rozumí ti řeknou že tydle ne příliš povedený motory na to trpěj, samozřejmě že řidič na tom má svůj podíl taky ale ne sto procent jak píšete vy mistři světa, co vám auto najede milion bez závad. Jestli chcete jen kritizovat tak si jdětě někam na chat a neserte se do diskuzí tohoto typu. Jent
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.