0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojete sportovni/rodinne auto do 300.000

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, technické dotazy, dovoz vozidel, ostatní, automobilky, ostatní, typ vozidla, osobní
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 03.10.2016 19:03, Jfgrztg hhtzthz hzzzuu
To je pohadka bratří Grimmů o výrobci, co nadsazoval dosahovanou spotřebu automobilu o tři litry:))))
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Úterý 04.10.2016 12:05, RE: spotreba realita aneb pro rena
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Mily reno,srdecne te zvu na cestu az pojedu do steti.pojedu v sobotu. Tam ti ukazu,ze pojedu za max.9/100.neni nad konfrontaci.jen pro upl ost dodam,ze s outbackem 2.5i MT stejnou trat jezdim zcela s nadhlsdem do 6,5/100.rovnez predvedu.
Do Štětí jedeš tzv. "štreku", tzn. mimoměstský provoz. Tam i výrobce uvádíhttp://www.zavolantem.cz/infiniti-g37x-japonec-z-plakatu8.1 litrů na sto kilometrů.Protože jsi pravděpodobně někde z maloprdele, městský provoz tvoje auto praktickynezná. Takže tvoje kombinovaná spotřeba je v podstatě mimoměstský provoz.A to je celá záhada:)jak už jsem psal dřív, když dám do 330i s 250 hp ten jejich "eco režim", kdy plynový pedálotupí jak po dvaceti pivech, spotřeba klesá někde k 5.8 i míň na dálku. úžasné. kvůli tomu mám auto s 250 hp, abych potom jel jak důchodec...
Jo? Já si naopak myslím, že tato trasa vystihuje tzv. kombinovaný provoz. Podíl měst, okresek, kus dálnice.Jinak s G37 to jde sice ještě za míň, ale to fakt už není ono Na této trase stejně jedeš s davem. tzn časté akcelerace, předjíždění atd..Darmo ti povídat.


Sobotní provoz jako referenční? Dobrej manévr
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1231
datum registrace08.09.2009
Úterý 04.10.2016 12:16, RE: spotreba realita aneb pro rena
Pepe napsal:
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Mily reno,srdecne te zvu na cestu az pojedu do steti.pojedu v sobotu. Tam ti ukazu,ze pojedu za max.9/100.neni nad konfrontaci.jen pro upl ost dodam,ze s outbackem 2.5i MT stejnou trat jezdim zcela s nadhlsdem do 6,5/100.rovnez predvedu.
Do Štětí jedeš tzv. "štreku", tzn. mimoměstský provoz. Tam i výrobce uvádíhttp://www.zavolantem.cz/infiniti-g37x-japonec-z-plakatu8.1 litrů na sto kilometrů.Protože jsi pravděpodobně někde z maloprdele, městský provoz tvoje auto praktickynezná. Takže tvoje kombinovaná spotřeba je v podstatě mimoměstský provoz.A to je celá záhada:)jak už jsem psal dřív, když dám do 330i s 250 hp ten jejich "eco režim", kdy plynový pedálotupí jak po dvaceti pivech, spotřeba klesá někde k 5.8 i míň na dálku. úžasné. kvůli tomu mám auto s 250 hp, abych potom jel jak důchodec...
Jo? Já si naopak myslím, že tato trasa vystihuje tzv. kombinovaný provoz. Podíl měst, okresek, kus dálnice.Jinak s G37 to jde sice ještě za míň, ale to fakt už není ono Na této trase stejně jedeš s davem. tzn časté akcelerace, předjíždění atd..Darmo ti povídat.
Sobotní provoz jako referenční? Dobrej manévr


Proje´d si zmíněnou trasu v sobotu ráno. Pak mudruj. Zejména třeba kolem desáté je to ta pravá idylka...

reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 05.10.2016 07:03, RE: spotreba realita aneb pro rena
Zdeny60 napsal:
Pepe napsal:
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Mily reno,srdecne te zvu na cestu az pojedu do steti.pojedu v sobotu. Tam ti ukazu,ze pojedu za max.9/100.neni nad konfrontaci.jen pro upl ost dodam,ze s outbackem 2.5i MT stejnou trat jezdim zcela s nadhlsdem do 6,5/100.rovnez predvedu.
Do Štětí jedeš tzv. "štreku", tzn. mimoměstský provoz. Tam i výrobce uvádíhttp://www.zavolantem.cz/infiniti-g37x-japonec-z-plakatu8.1 litrů na sto kilometrů.Protože jsi pravděpodobně někde z maloprdele, městský provoz tvoje auto praktickynezná. Takže tvoje kombinovaná spotřeba je v podstatě mimoměstský provoz.A to je celá záhada:)jak už jsem psal dřív, když dám do 330i s 250 hp ten jejich "eco režim", kdy plynový pedálotupí jak po dvaceti pivech, spotřeba klesá někde k 5.8 i míň na dálku. úžasné. kvůli tomu mám auto s 250 hp, abych potom jel jak důchodec...
Jo? Já si naopak myslím, že tato trasa vystihuje tzv. kombinovaný provoz. Podíl měst, okresek, kus dálnice.Jinak s G37 to jde sice ještě za míň, ale to fakt už není ono Na této trase stejně jedeš s davem. tzn časté akcelerace, předjíždění atd..Darmo ti povídat.
Sobotní provoz jako referenční? Dobrej manévr
Proje´d si zmíněnou trasu v sobotu ráno. Pak mudruj. Zejména třeba kolem desáté je to ta pravá idylka...


Nemudruju. Mohls navrhnout pátek 16. Ale radši pojedeš v so ve 4
A ano, když pojedu v 10 ve vláčku 80, to budu machr... Takhle jsem jel kdysi dávno ve feldě 1,9D v Jugošce za 4
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.