0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Calibra

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.01.2007 19:34, RE: Nesouhlasim
BJ napsal:
Nebudu se vyjadrovat ke "stylu" recenze, ale k tematu Opel Calibra. Tuto Calibru jsem mel moznost docela casto ridit a nemohu souhlasit. Motor je podprumer, se soucasnymi 2.0 se neda srovnavat. Brzdy nejsou take nic moc a jizdni vlastnosti na "sport." vuz jsou take podprumerne. Je to proste jen Vectra A v jinem kabatu. Neni a nikdy to nebyl SPORTAK...
Naprosto souhlasím s autorem článku BJ. Calibra byla pouze výjimečná docela dobrým vzhledem (na tu dobu). Dále byla známá tím, že enormně hnila. Jinak se dle mého názoru jedná o průměrné auto,které neposkytuje nic navíc oproti jiným vozům se stejným papírovým výkonem. Samozřejmě jsou i nadupané verze, ale Calibra= sporťák pro chudé. Myslím, že si ji pořizují spíš lidé, pro které je to srdeční záležitost. Proti gustu ........) Osobně jsem s vozem párkrát jel a spíš mu jsou připisovány schopnosti, které by měl mít, než ty které má.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.01.2007 18:40, RE: Nesouhlasim
Šakal napsal:
Naprosto souhlasím s autorem článku BJ. Calibra byla pouze výjimečná docela dobrým vzhledem (na tu dobu). Dále byla známá tím, že enormně hnila. Jinak se dle mého názoru jedná o průměrné auto,které neposkytuje nic navíc oproti jiným vozům se stejným papírovým výkonem. Samozřejmě jsou i nadupané verze, ale Calibra= sporťák pro chudé. Myslím, že si ji pořizují spíš lidé, pro které je to srdeční záležitost. Proti gustu ........) Osobně jsem s vozem párkrát jel a spíš mu jsou připisovány schopn...
Mno, je to taková sorta lidiček, kteří jsou do těchto aut zamilovaní a nevidí, neslyší. Nedávno jsem mluvil s jedním známým, koupil synovi Calibru 2.0i 85kw. Mluvil o tom jako o super autu, ale když popisoval ty výkony a tak, musel jsem se smát. Jsou to lidé, kteří tomu autu strašně věří, ale když je pak předjíždí na rovné silnici Honda Civic 1,8 V-TEC, která vypadá naprosto civilně, tak jenom kulej očišťata. No já jim to nechci brát, ahoj.........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.01.2008 12:51, Adolf Hitman
Mluvíte nesmysly...jste všichni hloupí. Motor c20ne je i na dnešní dobu dělo. Předjedu skoro vše. Se svoji Vectrou A v perfektním stavu. A proč, vy ťulpasové hloupí? Protože ta Vectra má 85Kw na 1100kg. Ano..1100kg...ono mít nové Toledo s 74kw a 1500kg je rozdíl. Ta Vectra má se sportovní převodovkou 10s/100km a maximum kolem 205km...měřeno GPS...a žere milé děti s Hondama VVT při 90/100km/h 6,4 litrů a při maximální honičce na dálnici s třeba Alfou 2,4 JTD 125kw 13 litrů...po 250 000km. Trošku úcty k legendárnímu osmiventilu. Ano, Calibra je maskovaná Vectra a sám bych ji něchtěl..to už je ale jiný případ.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.