0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 3 (E36) nebo Opel Calibra?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 14:18, RE: Jedině opel, ha ha
Zigi napsal:
Tak ty jsi ubohy clovek!
ubohý člověk jezdí oplem, a podsvínče calibrou to si pamatujte blbečci,
calibra je pro cikány co žerou hovna
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 14:33, Calibra...
Calibra neni zadnej spickovej vuz, to nema cenu si nalhavat. antokorozni ochrana = 0, problemy s elektrikou a 8v motor nejede skoro vubec ve vyssich otackach....
sam calibru mam (2.0 16V) a nehazel bych ji uplne do hnoje. design ma super, jizdni vlastnosti opravdu nejsou nic moc, ale motor ve vysokych otackach jede velmi slusne. pokud o calibre nekdo uvazuje jiste by pri koupi mel dat pozor na kus. neni to vylozene sportovni kupe, ale na cestovani je velmi pohodlne, pro mlady par doporucuji! at ten kdo hani porovna treba s fabii, felckou a muze i octavkou a podobnymi? koupite vuz za tyhle penize s touhle vybavou (vsechny calibry vse v elektrice, nektere pal pocitac, klima). 150kobyl neni taky zrovna nejmin!
ja mam calibru uz dlouho, takze vim co mi stoji v garazi, ale kdybych si mel auto kupovat, tak bych do ni nesel, alespon ne tady v CR. vetsina je odjeta od mladejch pasku co se o ni nestarali.
to ze je ale auto pro cikany tak to bych nikdy nerekl, to muze rict jen ubozak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 14:51, RE: Jedině opel, ha ha
kmocháček napsal:
ajajaj, pepo, ty jsi ale vůl, co? Tys jich musel sežrat tuny když jsi jezdil autobusem, proto máš nasráno v hlavě a píšeš kraviny, že?
sociálkou (pro blbější autobusem) nejezdím už hodně dlouho blbečci,ale raději sociálkou než calibrou ta aspon dojede. ty vaše vyzávoděný calibry (zakulacená vectra) vyhrkaný jak žebřínák s bzdovejma kotoučema jak vlnítej plech, koroze jak žigul zroku 77. prdlavej výfuk protože už dávno kat zakukal, na přední nápravě jezedácká vůle 100% ,nefunkční ruční brzda, rozhozená geometrie a pootočený volant, každá po ráně na předek nebo jinam nedopasovaný přední přední nárazník, zapařená světl jako vrata od chléva, nedrží plinové vzmokro v kufru, nefunkčí tachometr, roztrhaný sedáky, nefunkční šíbr, prázdná klima nebo posraný kompresor, tlumyče vytahaný jak guma u trenek, brutální spotřeba oleje viz velká ovalita pístů stvrdlé azpuchrelé simerinky ventílů, (nefunkční 4x4, nefunkční turbo, vpřípadě 4x4 turbo 6rychlostí) prasklá hlava, potkaný motor viz špatná geometrie vodících kladek, těsnění pod hlavou v hajzlu, POTOM KDO MÁ V HLAVĚ HOVNA JEN TEN CO SI KOUPÍ CALIBRU a ještě u sní potom někde dělá machry, tak si to srovnejte v hlavě a až budete mít na pořádný auto tak něco říkejte
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 14:53, bmw,opel
Mal som calibru 16v aj BMW 325,s oplom som lietal po servisoch aj ked mal len 3 roky,bavorak bol 9ročny a bez problemov,na ten vykon super spotreba
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 15:07, RE: Calibra...
MaClaud napsal:
Calibra neni zadnej spickovej vuz, to nema cenu si nalhavat. antokorozni ochrana = 0, problemy s elektrikou a 8v motor nejede skoro vubec ve vyssich otackach....
sam calibru mam (2.0 16V) a nehazel bych ji uplne do hnoje. design ma super, jizdni vlastnosti opravdu nejsou nic moc, ale motor ve vysokych otackach jede velmi slusne. pokud o calibre nekdo uvazuje jiste by pri koupi mel dat pozor na kus. neni to vylozene sportovni kupe, ale na cestovani je velmi pohodlne, pro mlady par doporucuji! at ...
tohle je docela dobrý názor, ale tady u nás vidim calibře jenom cikány nejseš taky cikán?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 15:11, RE: Jedině opel, ha ha
pepa napsal:
sociálkou (pro blbější autobusem) nejezdím už hodně dlouho blbečci,ale raději sociálkou než calibrou ta aspon dojede. ty vaše vyzávoděný calibry (zakulacená vectra) vyhrkaný jak žebřínák s bzdovejma kotoučema jak vlnítej plech, koroze jak žigul zroku 77. prdlavej výfuk protože už dávno kat zakukal, na přední nápravě jezedácká vůle 100% ,nefunkční ruční brzda, rozhozená geometrie a pootočený volant, každá po ráně na předek nebo jinam nedopasovaný přední přední nárazník, zapařená světl jako vrata...
JO JO JO Pepa má pravdu, jak může někdo dělat borce v calibře popelnice za 40000,-kč podle mě kdo jezdí kalibrou je buzerant a k tomu ještě teplej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 15:13, RE: Calibra...
MaClaud napsal:
Calibra neni zadnej spickovej vuz, to nema cenu si nalhavat. antokorozni ochrana = 0, problemy s elektrikou a 8v motor nejede skoro vubec ve vyssich otackach....
sam calibru mam (2.0 16V) a nehazel bych ji uplne do hnoje. design ma super, jizdni vlastnosti opravdu nejsou nic moc, ale motor ve vysokych otackach jede velmi slusne. pokud o calibre nekdo uvazuje jiste by pri koupi mel dat pozor na kus. neni to vylozene sportovni kupe, ale na cestovani je velmi pohodlne, pro mlady par doporucuji! at ...
Souhlas naprostý ;o) Tak to vskutku je...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 15:16, RE: Jedině opel, ha ha
pepa napsal:
sociálkou (pro blbější autobusem) nejezdím už hodně dlouho blbečci,ale raději sociálkou než calibrou ta aspon dojede. ty vaše vyzávoděný calibry (zakulacená vectra) vyhrkaný jak žebřínák s bzdovejma kotoučema jak vlnítej plech, koroze jak žigul zroku 77. prdlavej výfuk protože už dávno kat zakukal, na přední nápravě jezedácká vůle 100% ,nefunkční ruční brzda, rozhozená geometrie a pootočený volant, každá po ráně na předek nebo jinam nedopasovaný přední přední nárazník, zapařená světl jako vrata...
Poslouchej Pepo, aspoň si přečti co píšeš, tlumYče a víš,nejvíc mě může pobavit když je někdo sprostý a myslí si, že tím je i chytrý. A to co jsi napsal svědčí o tom, že máš hovna v hlavě Ty.Pro mě jsi jen zakomplexovaný ubožák co si myslí že sežral všechnu moudrost a kdo má jiný názor je nepřítel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 15:25, RE: Jedině opel, ha ha
joža napsal:
JO JO JO Pepa má pravdu, jak může někdo dělat borce v calibře popelnice za 40000,-kč podle mě kdo jezdí kalibrou je buzerant a k tomu ještě teplej
Hmm,tak to já měl Calibru před 9 lety,v čem jsi jezdi v tu dobu Ty? A to nejsem ani buzerant,ani teplej ani cigoš...by mě zajímalo v čem jezdíš teď? Dnes už je Calibra za zenitem,ale furt lepší,než nějaká Felda...a pro mladé to stačí,tak oč jde?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 17:07, RE: calibra
zby napsal:
Zhruba před týdnem jsme z kamarádem tankovaly na pumpě v H.K. U calibry cca. r.v.92 tam postávalo něco v teplákách, šustákovce, čapku na plešatý hlavě a namachrovaně pokuřoval petry. auto 39tis kč možná ještě na úvěr dělal machra CHUDÁK. JE MĚ HO OPRAVDU LÍTO ALE TAM JSEM SE DOCELA ZASMÁL. na výběr z vozu co se řeší v článku jsem jedině pro BMW 318 is 103kw dobre jede spotřeba rozumná nežer to trávu z příkopa když na to šlápnete, a rozumě se svezete. nemluvým o nejakým závodění to na silnici ne...
podle toho jak píšeš, tak jezdíš v ladě 2101.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 17:29, RE: Jedině opel, ha ha
pepa napsal:
sociálkou (pro blbější autobusem) nejezdím už hodně dlouho blbečci,ale raději sociálkou než calibrou ta aspon dojede. ty vaše vyzávoděný calibry (zakulacená vectra) vyhrkaný jak žebřínák s bzdovejma kotoučema jak vlnítej plech, koroze jak žigul zroku 77. prdlavej výfuk protože už dávno kat zakukal, na přední nápravě jezedácká vůle 100% ,nefunkční ruční brzda, rozhozená geometrie a pootočený volant, každá po ráně na předek nebo jinam nedopasovaný přední přední nárazník, zapařená světl jako vrata...
To pepa: že je Calibra nic moc auto je mi putna, protože ji nemám ani bych nechtěl, ale házet do jednoho pytle všechny oply, to může napsat jenom korunovanej vůl. Takže si hezky pochval svoje autíčko, běž se vyonanovat na kapotu a napiš že všechny ostatní jsou srágory. Primitivovi a polovičnímu analfabetovi jako jsi ty, který ani neumí pořádně psát by to mělo vrchovatě stačit :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 18:00, RE: Calibra...
jirka napsal:
tohle je docela dobrý názor, ale tady u nás vidim calibře jenom cikány nejseš taky cikán?
neoznacuj me za cikana! neznas me, nevis kdo jsem! s takovejma chudakama jako jses ty se vubec nema cenu bavit. ja jsem do diskuze napsal svuj nazor, nikoho jsem neurazel. muzes se s nim stotoznit nebo ne! ale neurazej me! diky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 19:03,
Co je to tady zase za debila ???
Tohle mají být postřehy k tématu a ne idiotský žvanění.
Jdi se vys... "pepo" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 20:54, diskuze???
Nemám zkušenost s žádným z těchto vozů ale jako začínajícícímu řidíči se mi líbí oba tyto vozy. Je zajmavé si přečíst názory uživatelů se širším spektrem zkušeností ale asi nejsem na úplně správné adrese - přijde mi to tady tak trochu jako rasistický kroužek. Normálně bych tady nic nepsal ale opravdu mě překvapuje že na světě je ještě tolik primitivů...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 21:55, RE: calibra
zby napsal:
Zhruba před týdnem jsme z kamarádem tankovaly na pumpě v H.K. U calibry cca. r.v.92 tam postávalo něco v teplákách, šustákovce, čapku na plešatý hlavě a namachrovaně pokuřoval petry. auto 39tis kč možná ještě na úvěr dělal machra CHUDÁK. JE MĚ HO OPRAVDU LÍTO ALE TAM JSEM SE DOCELA ZASMÁL. na výběr z vozu co se řeší v článku jsem jedině pro BMW 318 is 103kw dobre jede spotřeba rozumná nežer to trávu z příkopa když na to šlápnete, a rozumě se svezete. nemluvým o nejakým závodění to na silnici ne...
A já zase vím ze zkušenosti, 320d je úplnej shit, nemastné, neslané, prostě o ničem. A4, passat, vectra se v poho můžou rovnou tomu tvýmu ze tří aut poskládanýmu shitu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 21:58, RE: Calibra Vs E36, pro davida
David napsal:
Vlastnil jsem Calibru před 4mi lety asi rok, a teď vlastním E36 3 roky.U Calibry podvozek hrůza, častá koroze nosníků, motor a spotřeba taky nic moc.A to že má velký kufr tak to možná,ale žádný zázrak to není. Vzádu místa skoro vůbec pro pasažéry.To auto mě dostalo v době díky desingu.Ale praxe byla jiná.Měl jse 2.0 16v 150hp.
Nyní vlastním E36 a jsem max spokojen, podvozek super, jídní vlastnosti super, místa i kufr super.Prostě nádhera. to bmw jsem si zamiloval.Motoritaci doporučuji 323 nebo 3...
Zapoměl jsi uvést jeden malý detail, že tvůj mozek je o 500% méně funkční, než u normálního jedince, že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 22:01, RE: Jedině opel, ha ha
pepa napsal:
lepší žrát hovna než jet oplem
Ty jsi hodně inteligentní člověk. Dle příspěvku soudím, že máš každý den k večeři hovna. To si žiješ nad poměry teda, no to je něco.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 22:28, Pre dežohovnožrůta
Pepo a Jožo, nehrej si na dva pisálky. Toto píše jeden a ten samej dežo. Nechceš protáhnout kadák Pepo a Jožo v jedné osobě? Mám na tebe chut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 23:25, RE: Jedině opel, ha ha
pepa napsal:
sociálkou (pro blbější autobusem) nejezdím už hodně dlouho blbečci,ale raději sociálkou než calibrou ta aspon dojede. ty vaše vyzávoděný calibry (zakulacená vectra) vyhrkaný jak žebřínák s bzdovejma kotoučema jak vlnítej plech, koroze jak žigul zroku 77. prdlavej výfuk protože už dávno kat zakukal, na přední nápravě jezedácká vůle 100% ,nefunkční ruční brzda, rozhozená geometrie a pootočený volant, každá po ráně na předek nebo jinam nedopasovaný přední přední nárazník, zapařená světl jako vrata...
Takový lidi jako je pepa mám nejradši, nikdy calibru neměli a ani mít nebudou protože kdo má v hlavě hovno, tak má v kapse ještě větší a jenom závidí že si chce někdo koupit auto....a je jedno o jakou jde značku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 03:25, Opel
Nj zase ti slavni Baworari :D podle nich nic jineho nez BMW neni a vsechny ostatni auta jsou k hovn* ! Ze treba Calibra Turbo ty vyskoli BMW 328i + dalsich tunu aut ale jo Opel jsou hovn*, hold blbej cesky narod plny tupejch BMW vypatlancu. Uz vidim ty nadavky jakej jsem kkt atd. co uz no... vase pravda, muj klid.
PS: podle me tu ma auto tak 10% lidi ostatni jen blbe kecaj :D
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.