0
zpět
 

diskuze k tématu: Nový Ford Mondeo - známe cenu

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 17:35, Cena
No cena zakladni je to vysoka, ale vzheldem k vybave a k zarazeni kam moneo patri to je cena asi normlani. A my obycejni smrtelnici si pockame tak 3 - 4 roky na bazarove kousky. Jinak mondeo III. generace nebo jak nekdo znaci 4 generace, rpsote to ted co se bude vyrabet se me velmi libi, a co jsem cetl nejake clanky tak by to auto melo byt opravdu spickou jako starsi mondeo v dobe sveho vzniku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 07:03, RE: Cena
mufik.martin napsal:
No cena zakladni je to vysoka, ale vzheldem k vybave a k zarazeni kam moneo patri to je cena asi normlani. A my obycejni smrtelnici si pockame tak 3 - 4 roky na bazarove kousky. Jinak mondeo III. generace nebo jak nekdo znaci 4 generace, rpsote to ted co se bude vyrabet se me velmi libi, a co jsem cetl nejake clanky tak by to auto melo byt opravdu spickou jako starsi mondeo v dobe sveho vzniku
To si piš, že je a bude, Technicjy na výši a hlavně....krasavec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:16, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:16, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:16, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:16, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:17, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:17, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:17, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:17, cena
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:21, omluva všem
PARDÓN - nějak se mi to kouslo a stále přidávalo znovu:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:30, Mondeo 2
mari napsal:
PARDÓN - nějak se mi to kouslo a stále přidávalo znovu:(
spocital jsem leasing, kdybych dal 200.000.- jako akontaci, splacel bych 6 let 6.100.- a to se vyplati:) tak nejdrive za tri roky panove:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 10:09, RE: Cena
mufik.martin napsal:
No cena zakladni je to vysoka, ale vzheldem k vybave a k zarazeni kam moneo patri to je cena asi normlani. A my obycejni smrtelnici si pockame tak 3 - 4 roky na bazarove kousky. Jinak mondeo III. generace nebo jak nekdo znaci 4 generace, rpsote to ted co se bude vyrabet se me velmi libi, a co jsem cetl nejake clanky tak by to auto melo byt opravdu spickou jako starsi mondeo v dobe sveho vzniku
Tak nejak tajne doufam, ze az se objevi tahle nova generace, tak ta prechodzi pujde s cenu ptrosku vic dolu, takze budu moct "vymenit" Mondeo mk2 za Mondeo mk4ci5 :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 11:55, RE: Cena
_Tomas napsal:
Tak nejak tajne doufam, ze az se objevi tahle nova generace, tak ta prechodzi pujde s cenu ptrosku vic dolu, takze budu moct "vymenit" Mondeo mk2 za Mondeo mk4ci5 :)
Taky doufam, ze starsi modnea zlevni, chci taky koupit starsi model 2001,a le spsie pocitam ze cena tak nejak zustane, jen za tech cca 220 tis jich tam bude nohem vice nez ted. Jinak jsem nepochopil trosku vymenu MK2 za MK4 nebo MK5? Co to je? Ja myslel, ze je MK1, uplne prvni mondeo, pak dejdem tomu, ze nekde se uvadi facelift jako MK2, dejme tomu, takze mozna by se 2001 dala oznacit MK3, ale co je potom MK5? A pak jsem jeste nepochopil, vy chcete, ale zlevnilo starsi mondeo a pisete o MK4, to je teprve to co se ted zacne vyrabet, takze na bazaru asi nebude jako ojetina :) Takze s temi MK jste se trosku prepocital :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 12:16, RE: Cena
mufik.martin napsal:
Taky doufam, ze starsi modnea zlevni, chci taky koupit starsi model 2001,a le spsie pocitam ze cena tak nejak zustane, jen za tech cca 220 tis jich tam bude nohem vice nez ted. Jinak jsem nepochopil trosku vymenu MK2 za MK4 nebo MK5? Co to je? Ja myslel, ze je MK1, uplne prvni mondeo, pak dejdem tomu, ze nekde se uvadi facelift jako MK2, dejme tomu, takze mozna by se 2001 dala oznacit MK3, ale co je potom MK5? A pak jsem jeste nepochopil, vy chcete, ale zlevnilo starsi mondeo a pisete o MK4, to...
Jojo....kdyby byl treba 2.0 107kW za 250.000.- fo faceliftu, v nejlepsim pripade model Ghia, dam mu prednost pred E46 kvuli nakladum na udrzbu....podvozku E46 se zacinam bat :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 13:02, RE: Cena
David_Logins napsal:
Jojo....kdyby byl treba 2.0 107kW za 250.000.- fo faceliftu, v nejlepsim pripade model Ghia, dam mu prednost pred E46 kvuli nakladum na udrzbu....podvozku E46 se zacinam bat :(
Treba se dockame modelu po faceliftu s 2.0 benzin za 250 do toho bych taky sel, i presto,z eby se musel brat kousek na uver, ale ted jsou ty 2.0 po faceliftu drahy jak svina, pres 300, drazsi jak TDCI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 14:51, RE: cena
mari napsal:
tak to jo. počkám pár let až bude tak za 300k a pak si ho stejně nekoupím
No tak si pak kup japonce nebo korejce, popř. číňana, ty dube.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 16:11, RE: Cena
_Tomas napsal:
Tak nejak tajne doufam, ze az se objevi tahle nova generace, tak ta prechodzi pujde s cenu ptrosku vic dolu, takze budu moct "vymenit" Mondeo mk2 za Mondeo mk4ci5 :)
Zdravím,tak přersně v tohle doufám též...a když jsme u toho, jaké máte zklušenosti s kterým motorem, chtěl bych i kombíka...a o motorech TDCi jsem toho moc dobrého neslyšel....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 16:15,
mohu se jeětě zeptat který rok proběhl ten facelift?? od kterého...??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 17:44, RE: bez předmětu
feff napsal:
mohu se jeětě zeptat který rok proběhl ten facelift?? od kterého...??
Jasně mufiku.martine, budete ho kupovat do rodiny, kombi, TDCi ale bojíš se spolehlivosti vstřikovačů, to vaše současný toledo TDi je nejlepší, nikdy se vám neposralo, jo a to mondeo budete brát na úvěr..furt to tady někomu cpeš, není jedinej článek, ve kterým bys to někomu necpall, máš širokej záběr..Fiat Punto, Seat Toledo a furt Ford Mondeo..sem tady jen občas, ale tohle tu pořád tlačíš dokola...my už to všichni víme..už se těším, až si ho jednou Tvoji rodiče koupí a budeš mít klid od těch špekulací..
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.