0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová rádia ve starších vozech

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 02:24, Becker
Já slyšela, že nejlepší autorádio je Becker (tedy krom "zabudovaných" Naim a Mark Levinson a ...), tím příspěvek končím, když dokoupit - tak Becker.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 08:15, vždycky se to hodí
takové autorádio,náhradní nářadí,čirá světla,která byla k vozu navíc se vždycky hodí.Obdaruju celou rodinu,která má zdarma nové doplňky a to co se nehodí se prodá.
Občas se mi totiž stalo,že zákazník měl svoje oblíbené rádio a za slevu chtěl ať si rádio nechám.
Vlastní zkušenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 08:21, Je to v lidech
Nedávno jsem kupoval manželce starší auto. Když jsme se na něj byli podívat a projet se v něm mělo plnou nádrž a povinnou (lékárničku, sadu náhradních žárovek a pojistek, trojúhelník, lano, vestu). Když jsem si pro něj druhý den jel benzínu bylo tak akorát na dojetí k nejbližší benzínce, a ostatní výbava chyběla. Tak trochu jsem to čekal a tak jsem naštěstí měl vše již koupené a vyplatilo se to. Po ujetí pár kilometrů nás hned zastavila policejní hlídka.
Podle mne to není o šetřílkovství, ale o lidské slušnosti. Já jsem své staré auto prodával s veškerou povinnou výbavou a cca 20 litry benzínu aby nový majitel neměl žádný problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 08:43, Taky mám jiné
Taky jsem staré rádio s kazeťákem a odcházejícím vypínáním a zapínáním nahradil novým s CD a MP3. Řekl bych, že do interiéru se hezky hodí. Ale pokud se mi v novém autě rádio nebude líbit, tak je bez skrupulí vyměním nebo tam vrátím to staré, které je tam z výroby.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 10:59, Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
V autě se má poslouchat charakterní zvuk boxeru, řadového šestiválce, nebo vidlicového osmi- či dvanáctiválce. Není jedno, co z motoru slyším.
Pravda, na dálnici Hof-Mnichov je to často otravně monotónní
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 11:09, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
Kyle napsal:
V autě se má poslouchat charakterní zvuk boxeru, řadového šestiválce, nebo vidlicového osmi- či dvanáctiválce. Není jedno, co z motoru slyším.
Pravda, na dálnici Hof-Mnichov je to často otravně monotónní
....záleží čím (a kudy) se jede (no na tohle jsem se "chytla", to dá "rozum" .-)
Kudy jezdíte? Přes Řezno (tfuj tfuj to je "výslovnost" - Regensburg) či kol Norimberk (no to je už lepší ale jedině - Nürnberg je "správně)?
Já dálnice docela "ráda", tedy když není provoz (a jsem si pro to/na to i přivstat ochotna!)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 11:10, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
Kyle napsal:
V autě se má poslouchat charakterní zvuk boxeru, řadového šestiválce, nebo vidlicového osmi- či dvanáctiválce. Není jedno, co z motoru slyším.
Pravda, na dálnici Hof-Mnichov je to často otravně monotónní
Právě naopak Kylie, rádio je velmi důležitá věc, pokud se neposlouchá vymývání mozku typu "tuc tuc", ale dopravní zpravodajství je velice užitečná věc...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 11:10, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
zigi napsal:
Právě naopak Kylie, rádio je velmi důležitá věc, pokud se neposlouchá vymývání mozku typu "tuc tuc", ale dopravní zpravodajství je velice užitečná věc...
Omluva, nebylo určeno pro Kylie, ale pro Kyle...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 11:21, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
zigi napsal:
Právě naopak Kylie, rádio je velmi důležitá věc, pokud se neposlouchá vymývání mozku typu "tuc tuc", ale dopravní zpravodajství je velice užitečná věc...
muzu se te zigi zeptat, co je to "duc duc"? jestli tim myslis na urcity druh hudby(hip hop, disco, ...) a nebo jen ukazujes na urcity druh "veku" ridice? popripade na ne spojeny ksiltovkare? jen se ptam, neprudim :D ja zastavam nazor, ze dobra hudba jen muze prohloubit pozitek z jizdy, obcas mi auto asi taky duni, ale po meste radio dost ztisuju, preci jen sem ve vyse zminenem veku, obcas nosim capku a nerad bych se dostal do reci :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 11:43, RE: Becker
Kylie napsal:
Já slyšela, že nejlepší autorádio je Becker (tedy krom "zabudovaných" Naim a Mark Levinson a ...), tím příspěvek končím, když dokoupit - tak Becker.
mno a já zase mám už asi třetí oravu a za ty peníze na tuhle značku nedám dopustit, co se týče poměru cena/užitná hodnota
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 13:06, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
ladis napsal:
muzu se te zigi zeptat, co je to "duc duc"? jestli tim myslis na urcity druh hudby(hip hop, disco, ...) a nebo jen ukazujes na urcity druh "veku" ridice? popripade na ne spojeny ksiltovkare? jen se ptam, neprudim :D ja zastavam nazor, ze dobra hudba jen muze prohloubit pozitek z jizdy, obcas mi auto asi taky duni, ale po meste radio dost ztisuju, preci jen sem ve vyse zminenem veku, obcas nosim capku a nerad bych se dostal do reci :D
Já myslím, že to je část image: Golf II, Kadett GSi, i Škoda 1xx, Favorit, ztmavená skla s bublinkami, jak se nepodařilo folii dokonale nalepit, hlasitá hudba (typu kužkař), podmračený drsný výraz viditelný pouze skrz čelní sklo, kšiltovka dozadu nebo bosohlav, levá ruka drží volant v jeho nejvyšším místě, přičemž přímka vedená oběma rameny je kolmá k silnici. Činná plocha reflektorů snížena, aby se co nejvíce přiblížila výrazu řidiče. Nedostatečné zatlumení odcházejících výfukových plynů má vyvolat dojem silného motoru. (dost možná hlasitost rádia je přímo úměrná hlaitosti motoru). Dalšími poznávacími znaky jsou přídavné osvětlení místa, kam odkapává olej z vany nebo korozí strávených prahů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 13:16, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
David V napsal:
Já myslím, že to je část image: Golf II, Kadett GSi, i Škoda 1xx, Favorit, ztmavená skla s bublinkami, jak se nepodařilo folii dokonale nalepit, hlasitá hudba (typu kužkař), podmračený drsný výraz viditelný pouze skrz čelní sklo, kšiltovka dozadu nebo bosohlav, levá ruka drží volant v jeho nejvyšším místě, přičemž přímka vedená oběma rameny je kolmá k silnici. Činná plocha reflektorů snížena, aby se co nejvíce přiblížila výrazu řidiče. Nedostatečné zatlumení odcházejících výfukových plynů má vyv...
hi hi, tak barvite by je nepopsal ani Jirasek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 14:38, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
Kylie napsal:
....záleží čím (a kudy) se jede (no na tohle jsem se "chytla", to dá "rozum" .-)
Kudy jezdíte? Přes Řezno (tfuj tfuj to je "výslovnost" - Regensburg) či kol Norimberk (no to je už lepší ale jedině - Nürnberg je "správně)?
Já dálnice docela "ráda", tedy když není provoz (a jsem si pro to/na to i přivstat ochotna!)
Přes Regensburg. Jinak se dálnicím vcelku vyhýbám, zvlášť když dorazí hot-trio (náledí-mlha-srážky) . Občas ( nebo spíš často) v nečasu "benutzerům" hrábne a valí to kiloosmdesát ve viditelnosti dvacet metrů nárazník na nárazník. Ale to asi znáte. .. Třeba když jezdím na Salzburg, tak preferuju B20. Pustím si Bacha ( muziku v autě samozřejmě taky používám ) a je to. Úplně nejradši mám okresky, kde se člověk nepotká s nikým. Ale to asi každej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 14:40, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
David V napsal:
Já myslím, že to je část image: Golf II, Kadett GSi, i Škoda 1xx, Favorit, ztmavená skla s bublinkami, jak se nepodařilo folii dokonale nalepit, hlasitá hudba (typu kužkař), podmračený drsný výraz viditelný pouze skrz čelní sklo, kšiltovka dozadu nebo bosohlav, levá ruka drží volant v jeho nejvyšším místě, přičemž přímka vedená oběma rameny je kolmá k silnici. Činná plocha reflektorů snížena, aby se co nejvíce přiblížila výrazu řidiče. Nedostatečné zatlumení odcházejících výfukových plynů má vyv...
Tak to je absolutně boží popis. Tuc-tuc-tuc...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 20:44, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
David V napsal:
Já myslím, že to je část image: Golf II, Kadett GSi, i Škoda 1xx, Favorit, ztmavená skla s bublinkami, jak se nepodařilo folii dokonale nalepit, hlasitá hudba (typu kužkař), podmračený drsný výraz viditelný pouze skrz čelní sklo, kšiltovka dozadu nebo bosohlav, levá ruka drží volant v jeho nejvyšším místě, přičemž přímka vedená oběma rameny je kolmá k silnici. Činná plocha reflektorů snížena, aby se co nejvíce přiblížila výrazu řidiče. Nedostatečné zatlumení odcházejících výfukových plynů má vyv...
nejlepsi prispevek dne, hlavne ten popis drzeni volantu za pouziti geometrie... supr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 21:24, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
Kyle napsal:
Přes Regensburg. Jinak se dálnicím vcelku vyhýbám, zvlášť když dorazí hot-trio (náledí-mlha-srážky) . Občas ( nebo spíš často) v nečasu "benutzerům" hrábne a valí to kiloosmdesát ve viditelnosti dvacet metrů nárazník na nárazník. Ale to asi znáte. .. Třeba když jezdím na Salzburg, tak preferuju B20. Pustím si Bacha ( muziku v autě samozřejmě taky používám ) a je to. Úplně nejradši mám okresky, kde se člověk nepotká s nikým. Ale to asi každej.
Já bez hudby řídit snad ani neumím a byť klasiku moooc ráda (co od bacha "preferujete"? Já Weihnachts-oratorium s J.E.Gardiner a Goldber var. s G. Gould a Brandeburgische Konzerte (spíše první 3) s Pinchas Zukerman (máme i "slavnější" nahrávku s N. Marriner, ale ta "moje" se mi líbí "víc")
Ale byť doma klasiku "běžně" posloucháme, do auta mi moc "nejde". Chvíli jsem to zkoušela s Die Zauberflöte (tu mám moc ráda) do auta mi to ale nějak "nejde" - tam raději "obyč" pop - třeba Annett Louisan nebo třeba poslední CD "klasiků" jako je Bryan Ferry či Lindsay Buckingham a divte se třeba i "žabu" Robina Gibba - Magnet (to je do auta na dálnice CD jako dělané)
Občasné "plutí" prázdnotou okresek s krásnými výhledy na jezera a hory (když mluvíte o Salzburg) je ...nepopsatelné ..
Bohužel častěji spíše potřebuji se na delší vzdálenosti "přenést", k čemuž ony dálnice (a Brumla) velmi dobře slouží.
Nevím čím jezdíte, ale ta druhá cesta okolo Nürnber bude možná o fous delší, ale dálnice to je jednoznačně "lepší" (stav německých dálnic se v posledních 10-15 letech docela "drasticky" zhoršil, ostatně dálnice třeba zrovna z Regensburg na jih na Innsbruck dodnes chybí - a vše "přes" okruh kol München se žene, což docela děsivé bývá - ve tři v noci "zácpa" na vnějším městském okruhu! - to nebývalo), dokonce pro překonávání rychlostních rekordů místy docela vhodná (a možná má místy i "hezčí" okolí ..)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 22:56, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
David V napsal:
Já myslím, že to je část image: Golf II, Kadett GSi, i Škoda 1xx, Favorit, ztmavená skla s bublinkami, jak se nepodařilo folii dokonale nalepit, hlasitá hudba (typu kužkař), podmračený drsný výraz viditelný pouze skrz čelní sklo, kšiltovka dozadu nebo bosohlav, levá ruka drží volant v jeho nejvyšším místě, přičemž přímka vedená oběma rameny je kolmá k silnici. Činná plocha reflektorů snížena, aby se co nejvíce přiblížila výrazu řidiče. Nedostatečné zatlumení odcházejících výfukových plynů má vyv...
Oceňuji, opravdu "vtipné"! ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 23:04, nejen rádia
Dokud je tam v praxi rádio co je na fotce v inzerátu, tak ještě pohoda. Horší je, když se nafotí auto na origo kolech, ale svému zákazníkovi je představeno na plecháčích s hlínama Kultrura prodeje v tuzemsku je a bohužel ještě pár let bude velmi nízká.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 23:16, RE: Becker
Kylie napsal:
Já slyšela, že nejlepší autorádio je Becker (tedy krom "zabudovaných" Naim a Mark Levinson a ...), tím příspěvek končím, když dokoupit - tak Becker.
v nejmenované značce je bekrovka sériově
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.11.2008 02:42, RE: Becker
Ráďa napsal:
v nejmenované značce je bekrovka sériově
Nejen v jedné (třeba Wiesmann ,-)
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.