0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová pravidla na druhý pohled

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 11:19, vesta
Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat, zda je v povinné výbavě soukromého vozidla i vesta. Někdo mi tvrdil, že je to od teď povinné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 11:31, RE: vesta
Thales napsal:
Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat, zda je v povinné výbavě soukromého vozidla i vesta. Někdo mi tvrdil, že je to od teď povinné.
Ne vesta je poviná pouze u služebních vozidel .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 11:51, RE: vesta
anonym napsal:
Ne vesta je poviná pouze u služebních vozidel .
To bylo už dříve, ikdyž včera jsem se dočetl ne netu toto: "Nedávno se v televizi objevila nepřesná informace, že každé vozidlo používané v rámci firmy musí být vybavené reflexní vestou, která má zabránit zbytečným tragédiím při zastavení automobilu ve velkém provozu a zejména při snížené viditelnosti. Podle vyjáření Českého úřadu bezpečnosti práce musejí mít reflexní vestu ve výbavě všichni řidiči, kteří jsou na cestě v zájmu zaměstnavatele a kvůli poruše auta jsou nuceni vstoupit na vozovku.
Zaměstnavatel může podle úřadu buď auta vestami vybavit a nařídit zaměstnancům, aby je používali, nebo jim zakázat, aby při poruše auto na silnici opravovali. V takovém případě jim může dát pokyn, aby nevystupovali z vozu a zavolali kvůli opravě odbornou firmu. Vesty tedy nejsou podle Českého úřadu bezpečnosti práce povinnou výbavou vozidel a policii nepřísluší kontrolovat, zda je řidiči mají. Přesto by si podle mého názoru každý řidič, který často cestuje, měl touto vestou vybavit."
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 13:03, RE: vesta
Thales napsal:
To bylo už dříve, ikdyž včera jsem se dočetl ne netu toto: "Nedávno se v televizi objevila nepřesná informace, že každé vozidlo používané v rámci firmy musí být vybavené reflexní vestou, která má zabránit zbytečným tragédiím při zastavení automobilu ve velkém provozu a zejména při snížené viditelnosti. Podle vyjáření Českého úřadu bezpečnosti práce musejí mít reflexní vestu ve výbavě všichni řidiči, kteří jsou na cestě v zájmu zaměstnavatele a kvůli poruše auta jsou nuceni vstoupit na vozovku.
Z...
nechápu jak může někdo říct že tohle povede k "lepšímu" povede to k nervozitě za volantem,újezdům, ohrožení policistů, zdražení úplatků...

v británii nedávno tuhle buzeraci taky spustili a k lepšímu to fakt nevedlo...už to měněj a i rušej některý části....

zkrátka z čr se pod vedením KSČSSD stal policejní stát....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 14:44, Prostest 411
7.7.2006 bude probíhat protest proti novému silničnímu zákonu.Bude se při něm do posledního puntíku dodržovat všechny nová pravidla,např. kde bude 30,se bude důsledně dodržovat 30,a tak dále...Přidejte se.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 14:44, Protest 411
FaktNe napsal:
7.7.2006 bude probíhat protest proti novému silničnímu zákonu.Bude se při něm do posledního puntíku dodržovat všechny nová pravidla,např. kde bude 30,se bude důsledně dodržovat 30,a tak dále...Přidejte se.
7.7.2006 bude probíhat protest proti novému silničnímu zákonu.Bude se při něm do posledního puntíku dodržovat všechny nová pravidla,např. kde bude 30,se bude důsledně dodržovat 30,a tak dále...Přidejte se.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 14:59, RE: Protest 411
FaktNe napsal:
7.7.2006 bude probíhat protest proti novému silničnímu zákonu.Bude se při něm do posledního puntíku dodržovat všechny nová pravidla,např. kde bude 30,se bude důsledně dodržovat 30,a tak dále...Přidejte se.
vesta je ale v soukromém vozidlu povinná v rakousku,tak pozor na to,např. při cestě do chorvatska
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 15:23, RE: Prostest 411
FaktNe napsal:
7.7.2006 bude probíhat protest proti novému silničnímu zákonu.Bude se při něm do posledního puntíku dodržovat všechny nová pravidla,např. kde bude 30,se bude důsledně dodržovat 30,a tak dále...Přidejte se.
Jasně že se přidám, jelikož tohle je v demokratickém státě úplný nesmysl a doufám, že s tím ODS jako jediná rozumná strana v budoucnosti něco udělá, jak ostatně slíbila svým voličům.Nehody stejně neklesnou, protože lidi neumí jezdit. autoškoly jsou takříkajíc na hovno, já jsem se třeba všechno naučil sám pod dohledem otce. to ale sposta lidí nedělá.Kdekdo vyleze z autoškoly a hned má svoje auto ikdyž vlastně nic neumí a to je podle mě špatně..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 15:55, RE: Prostest 411
Tomáš napsal:
Jasně že se přidám, jelikož tohle je v demokratickém státě úplný nesmysl a doufám, že s tím ODS jako jediná rozumná strana v budoucnosti něco udělá, jak ostatně slíbila svým voličům.Nehody stejně neklesnou, protože lidi neumí jezdit. autoškoly jsou takříkajíc na hovno, já jsem se třeba všechno naučil sám pod dohledem otce. to ale sposta lidí nedělá.Kdekdo vyleze z autoškoly a hned má svoje auto ikdyž vlastně nic neumí a to je podle mě špatně..
Když mě to vyjde tak se taky přidám,to teda chcu vidět,jak to dopadne.Mimochodem taky doufám,že ODS stím něco udělá.....páč z systému KSČSSD je mě už delší dobu na blití.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 18:15, RE: Prostest 411
FaktNe napsal:
7.7.2006 bude probíhat protest proti novému silničnímu zákonu.Bude se při něm do posledního puntíku dodržovat všechny nová pravidla,např. kde bude 30,se bude důsledně dodržovat 30,a tak dále...Přidejte se.
to neni protest ale je to presne to co mas delat - jezdit podle pravidel silnicniho provozu! diky ze konecne hlupaci jako ty a tobe podobni zacnou jezdit bezpecne a kdyz ne tak za to budou platit! DÍKY!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 18:53, RE: Prostest 411
MaClaud napsal:
to neni protest ale je to presne to co mas delat - jezdit podle pravidel silnicniho provozu! diky ze konecne hlupaci jako ty a tobe podobni zacnou jezdit bezpecne a kdyz ne tak za to budou platit! DÍKY!!!
až budeš pospíchat neboli cokoli jinýho(třeba se něco přihodí v rodině)tak si to povíme.Aby tě chytili a stáhli tě o tolik chechtáků až zčervenáš!!
Podle mě je to na hovno.Jediný kdo dělá bouračky,jsou víkendový jezdci,dědeček v kloubuku který vyjede jednou za měsíc,pomalu i bliká!!!neberu jim to,ale že pojede ve městě o 10km/h víc a dají mi 2500kč pokutu(jako tomu ted v Plzni)a nějaký body mi přijde přehnaný.A ono až někomu potoče do bot jelikož bude mít hodně bodů,tak než se nechá radši chytit tak bude ujíždět.
A takový ty pracháči c se vozí v 7 BMW pro ty to není.Hodí jim pár tisícovek do kapsy a čabas.A motorkáři otěch ani nemluvím.
Když to kurva berou takhle z vostra,tak na co pak vyrabějí 2.0 3.0 atd. na hovno,svezeš se možá tak akorát na letišti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 19:09, RE: Prostest 411
anonym napsal:
až budeš pospíchat neboli cokoli jinýho(třeba se něco přihodí v rodině)tak si to povíme.Aby tě chytili a stáhli tě o tolik chechtáků až zčervenáš!!
Podle mě je to na hovno.Jediný kdo dělá bouračky,jsou víkendový jezdci,dědeček v kloubuku který vyjede jednou za měsíc,pomalu i bliká!!!neberu jim to,ale že pojede ve městě o 10km/h víc a dají mi 2500kč pokutu(jako tomu ted v Plzni)a nějaký body mi přijde přehnaný.A ono až někomu potoče do bot jelikož bude mít hodně bodů,tak než se nechá radši chytit...
ses ubohej, az te nekdo zmrzaci na prechodu, tak si to povime.Konecne je tu neco na takovy arogantni blby jako se podle tvych nazoru jevis ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 19:47, RE: Prostest 411
vita napsal:
ses ubohej, az te nekdo zmrzaci na prechodu, tak si to povime.Konecne je tu neco na takovy arogantni blby jako se podle tvych nazoru jevis ty.
Ženska... No coment
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 20:35, RE: Prostest 411
anonym napsal:
až budeš pospíchat neboli cokoli jinýho(třeba se něco přihodí v rodině)tak si to povíme.Aby tě chytili a stáhli tě o tolik chechtáků až zčervenáš!!
Podle mě je to na hovno.Jediný kdo dělá bouračky,jsou víkendový jezdci,dědeček v kloubuku který vyjede jednou za měsíc,pomalu i bliká!!!neberu jim to,ale že pojede ve městě o 10km/h víc a dají mi 2500kč pokutu(jako tomu ted v Plzni)a nějaký body mi přijde přehnaný.A ono až někomu potoče do bot jelikož bude mít hodně bodů,tak než se nechá radši chytit...
můžeš mi říct mistře, kde si na to přišel? zprávy asi moc nesleduješ co?? Nebo mi snad můžeš říct kolik důchodců za poslední rok zemřelo za volantem?? Na silnici umírá nejvíc lidí právě kvůli tomu tvýmu "pospíchání"...

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 20:35, RE: Prostest 411
anonym napsal:
až budeš pospíchat neboli cokoli jinýho(třeba se něco přihodí v rodině)tak si to povíme.Aby tě chytili a stáhli tě o tolik chechtáků až zčervenáš!!
Podle mě je to na hovno.Jediný kdo dělá bouračky,jsou víkendový jezdci,dědeček v kloubuku který vyjede jednou za měsíc,pomalu i bliká!!!neberu jim to,ale že pojede ve městě o 10km/h víc a dají mi 2500kč pokutu(jako tomu ted v Plzni)a nějaký body mi přijde přehnaný.A ono až někomu potoče do bot jelikož bude mít hodně bodů,tak než se nechá radši chytit...
můžeš mi říct mistře, kde si na to přišel? zprávy asi moc nesleduješ co?? Nebo mi snad můžeš říct kolik důchodců za poslední rok zemřelo za volantem?? Na silnici umírá nejvíc lidí právě kvůli tomu tvýmu "pospíchání"...

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 20:36, RE: Prostest 411
anonym napsal:
až budeš pospíchat neboli cokoli jinýho(třeba se něco přihodí v rodině)tak si to povíme.Aby tě chytili a stáhli tě o tolik chechtáků až zčervenáš!!
Podle mě je to na hovno.Jediný kdo dělá bouračky,jsou víkendový jezdci,dědeček v kloubuku který vyjede jednou za měsíc,pomalu i bliká!!!neberu jim to,ale že pojede ve městě o 10km/h víc a dají mi 2500kč pokutu(jako tomu ted v Plzni)a nějaký body mi přijde přehnaný.A ono až někomu potoče do bot jelikož bude mít hodně bodů,tak než se nechá radši chytit...
můžeš mi říct mistře, kde si na to přišel? zprávy asi moc nesleduješ co?? Nebo mi snad můžeš říct kolik důchodců za poslední rok zemřelo za volantem?? Na silnici umírá nejvíc lidí právě kvůli tomu tvýmu "pospíchání"...

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 22:11, To neni normální
Nevim na co se nadává, lidí je prostě hodně a nějaká ta nehoda je normální. Přesně jak psal kolega lidi budou nervózní, budou ujíždět, napadat policajty. Ten v Plzni prej jel 58Km/h, tohle udělaj i větší kola. Přece nejde koukat jenom na tachometr. A nejvíc mě ser.. ty co to tak ortodoxně schvalujou. Až jednou zapomenou rozsvítit světla, nebo připoutat se a dostanou dva tisíce pokutu tak jim to dojde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 22:35, rychlost
Ted se asi jizda zmeni v neustalem cumeni na tachometr, aby clovek nahodou misto 49 nebo 50 nejel 56 nebo 57.... to uz je min. za litry a 2 body.... (dnesni cerstva zkusenost, ne moje, to je BUZERACE) holt nebo jet preventivne 40... Odpoledne jsem jel opravdu 50 (kde se bezne jezdi 60-70, mimochodem ctyrprouda komunikace ve meste, bez chodniku, v Plzni) a temer vsechna auta mne predjizdela....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 23:26, bez ucinku
Na prvy pohlad to mozno vyzera ze by sa tym dalo nieco vyriesit-ale priciny nehodovosti su nekde inde. V CR rovnako ako v SR nie je cestna siet prisposobena na narast poctu automobilov aky nastal v poslednych rokoch. Drviva vacsina dialnic (vy ich aspon mate viac) bola postavena za cias Skody 100-120. Ked si k tomu pridame zhon ( clovek sa musi dnes dost "honit" aby daco zarobil) , v ktorm sa dnes zije+ auta, ktorych limity su vzdialene autam spred 20-30 rokov na 100 honov vyjde nam sucasny nevesely stav. Pochybujem ze sa zmeni chovanie primerneho vodica BMW 7 a spol. Títo ludia co vam vkuse visia na "kufri " a su polkou auta v protismere aby mohli predbiehat si to vzdy budu vediet vybavit a normalny clovek si to odserie-ako vzdy. Ja osobne sa snazim jazdit ohladuplne voci ostatním, svojmu autu a svojej penazenke. z predpisov prekracujem len rychlost v ramci tolerancie, ktora je u nas +10 km/h. Naozaj mam dojem ze tam kde je povolena 90 som vo vacsom nebezpeci ked ju dodrzujem a necham sa predbiehat vselijakymi sialencami ako ked ju prekrocim o 20-30km/h.Pardon, ze som sa rozpisal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 23:42, RE: bez ucinku
Meč katanu napsal:
Na prvy pohlad to mozno vyzera ze by sa tym dalo nieco vyriesit-ale priciny nehodovosti su nekde inde. V CR rovnako ako v SR nie je cestna siet prisposobena na narast poctu automobilov aky nastal v poslednych rokoch. Drviva vacsina dialnic (vy ich aspon mate viac) bola postavena za cias Skody 100-120. Ked si k tomu pridame zhon ( clovek sa musi dnes dost "honit" aby daco zarobil) , v ktorm sa dnes zije+ auta, ktorych limity su vzdialene autam spred 20-30 rokov na 100 honov vyjde nam sucasny neve...
Este som zabudol-jedine snad to s tym alkoholom hodnotim pozitivne. Aj tu vsak moze nastat situacia ze si omylom date napr. kvapky proti kaslu a ste v riadnom pruseri. A ohladom 100 000 za blbu znamku? Des. Ale vraj sa tam pripravuju zmeny takze by sa to malo unormalnit, uplne by stacili 2 000. Jazda autom sa stava financne velmi rizikovou...(dufam ze u nas sa nenenchaju inspirovat, vidno, ze kompetentní si nevidia dalej od nosa, toto sa neda nazvat ani "polovicate riesenie", to je mozno "stvrtinate", systemove zmany su v nedohladne....)
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.