0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan QASHQAI přichází do ČR

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 07:33, Ach jo
Dalsi zbytecnej offroad, kterej si na to jenom hraje. Zadek je okopirovany Audi, předek jak u korejcu. Nissan=Hnisan....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 07:45, RE: Ach jo
Dave napsal:
Dalsi zbytecnej offroad, kterej si na to jenom hraje. Zadek je okopirovany Audi, předek jak u korejcu. Nissan=Hnisan....
Jo, taky me to napadlo .-/ Ale i tak se mi celkem libi a verim ze klientelu si najde... Nejvic me desi ta spoluprace s renaultem, obavam se ze kvalita pujde dolů...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 07:51, RE: Ach jo
Dave napsal:
Dalsi zbytecnej offroad, kterej si na to jenom hraje. Zadek je okopirovany Audi, předek jak u korejcu. Nissan=Hnisan....
Offroad??? To slovo jsi použil jen ty, takže jaké hraní. Hraje si na SUV a docela úspěšně. Spíš, ale mohu se mýli, mi to připadá jako: Nemám na to, tak je to hnusný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 08:25, RE: Ach jo
edmund napsal:
Offroad??? To slovo jsi použil jen ty, takže jaké hraní. Hraje si na SUV a docela úspěšně. Spíš, ale mohu se mýli, mi to připadá jako: Nemám na to, tak je to hnusný.
Nerikam ze na to nemam, ale nemam tanky rad. Koupil jsem ojetou S60 Volvo a vubec si nestezuju. Z Japoncu jedine Subaru. Znamej delal v dovozu Micin a Nisanu, obcas Subaru. Miciny OK, Subarek bylo malo, ale taky dobry, ovsem Nissan byl reklamovanej v jednom kuse. Kdyz prijelo Subaru na lane, bylo rozmlaceny, to same Mitsubisi. Jinak nepamatuje reklamaci ze by se neco vysralo. S Nissanem bylo papirovani porad a lidi vraceli cely serie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 08:40, RE: Ach jo
Dave napsal:
Nerikam ze na to nemam, ale nemam tanky rad. Koupil jsem ojetou S60 Volvo a vubec si nestezuju. Z Japoncu jedine Subaru. Znamej delal v dovozu Micin a Nisanu, obcas Subaru. Miciny OK, Subarek bylo malo, ale taky dobry, ovsem Nissan byl reklamovanej v jednom kuse. Kdyz prijelo Subaru na lane, bylo rozmlaceny, to same Mitsubisi. Jinak nepamatuje reklamaci ze by se neco vysralo. S Nissanem bylo papirovani porad a lidi vraceli cely serie.
S60 dobrý. Ale konkrétně já se každé jaro proklínám, že tu svoji potvoru nevyměním za něco podobného s vyšším posazem a trochu jakobybytelnější. Konkrétně podobná imitace SUV by mohla být docela slušným kompromisem na cestování po městě a mezi městy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 08:58, RE: Ach jo
edmund napsal:
S60 dobrý. Ale konkrétně já se každé jaro proklínám, že tu svoji potvoru nevyměním za něco podobného s vyšším posazem a trochu jakobybytelnější. Konkrétně podobná imitace SUV by mohla být docela slušným kompromisem na cestování po městě a mezi městy.
Věř mě, že i S60 je blbá do města. Ještě mám feldu a ta je do města akorat. Občas si pujcim matky Fabii ta ma i servo a parkovaní je nádhera. Já bych SUV nevyužil. Nejvíc jezdim po Praze a po dálnici na Dobříš, takže je to zbytečnost. Pro mě teda. A v terénu jsem si poradil i s Favoritem...co projel kámoš s Fronteou jsem si dal s Favoritem taky:) akorát trpěl....a byl jsem pomalejší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 08:59, RE: Ach jo
Dave napsal:
Věř mě, že i S60 je blbá do města. Ještě mám feldu a ta je do města akorat. Občas si pujcim matky Fabii ta ma i servo a parkovaní je nádhera. Já bych SUV nevyužil. Nejvíc jezdim po Praze a po dálnici na Dobříš, takže je to zbytečnost. Pro mě teda. A v terénu jsem si poradil i s Favoritem...co projel kámoš s Fronteou jsem si dal s Favoritem taky:) akorát trpěl....a byl jsem pomalejší.
Stejně tu S60 vyměnim za Mondeo....:) Nějak jsem se ukvapil a nelíbí se m palubní deska. Jízdní vlastnosti jsou super na dálnici, v serpentinach už ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 11:11, RE: Ach jo
Dave napsal:
Dalsi zbytecnej offroad, kterej si na to jenom hraje. Zadek je okopirovany Audi, předek jak u korejcu. Nissan=Hnisan....
Az na ten nazev se mi to moc libi, krasne auto, v DCI bych ho bral.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 12:21, RE: Pro Dave
Mart napsal:
Az na ten nazev se mi to moc libi, krasne auto, v DCI bych ho bral.
Ej ha Dave odbornik na Nissan, Vieš o ňom veľký prd takže buď radšej tiško jo. Kup si to Mondeo a potom uvidiš čo je to keď sa ti začne srať. Nový Qashqai, má vybornú cenu + ešte lepšiu výbavu a ponukne spustu miesta zo super výhľadom na premávku pred sebou. Nedávno ho porovnávali v Autobilde s Golfom V a Quahqai to vyhral. A to že to nie je off road je asi každemu jasné. Taktiež ponukne automatickú prevodovku s výkonným turbodieslom, takúto možnosť tiež každá automobilka neponúka.
P.S: Pre Dave: Prv si to Mondeo kup až potom vychvaľuj. Neviem či vieš ale napríklad Primera p10 prvej generácie bola vzorom pre inžinierov Fordu, ktorý v tej dobe mondeo prvej generácie projektovali. Hlavne podvozokovo . S také dristy s reklamaciami si nechaj pre seba, pretože my máme doma momentálne 3x Nissan. Z toho jedna Primera už zažila hoooodne a ide ako lusk a nedám na ňu dopustiť.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 13:25, RE: Pro Dave
Martin napsal:
Ej ha Dave odbornik na Nissan, Vieš o ňom veľký prd takže buď radšej tiško jo. Kup si to Mondeo a potom uvidiš čo je to keď sa ti začne srať. Nový Qashqai, má vybornú cenu + ešte lepšiu výbavu a ponukne spustu miesta zo super výhľadom na premávku pred sebou. Nedávno ho porovnávali v Autobilde s Golfom V a Quahqai to vyhral. A to že to nie je off road je asi každemu jasné. Taktiež ponukne automatickú prevodovku s výkonným turbodieslom, takúto možnosť tiež každá automobilka neponúka.
P.S: Pre Dave...
Jsem bývalým zaměstnancem autosalonu Nissan a přesto, že v tomto segmentu již nepodnikám, nevím co to tady tvrdíte za nesmysly. Mohl byste nám prosím konkrétně popsat, co bylo na těch Nissanech z dovozu poruchové? Asi jsou dvě značky Nissan já jsem pracoval u té druhé, ale vozy, které jsme prodali my a je jedno, jestli to byla Almera, Micra, nebo Primera byly naprosto bezproblémové. Pokud nejste takový ten hlupák, co jenom papouškuje, co někde slyšel, tak nám prosím poište závady u těchto vozů, děkuji. J. Horyna
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 13:30, RE: Pro Dave
Horyna napsal:
Jsem bývalým zaměstnancem autosalonu Nissan a přesto, že v tomto segmentu již nepodnikám, nevím co to tady tvrdíte za nesmysly. Mohl byste nám prosím konkrétně popsat, co bylo na těch Nissanech z dovozu poruchové? Asi jsou dvě značky Nissan já jsem pracoval u té druhé, ale vozy, které jsme prodali my a je jedno, jestli to byla Almera, Micra, nebo Primera byly naprosto bezproblémové. Pokud nejste takový ten hlupák, co jenom papouškuje, co někde slyšel, tak nám prosím poište závady u těchto vo...
Kamarád se specializoval na dovoz ojetých japončíků a zejména Toyoty a Nissan a až na jednu výjimku nebyl s vozy Nissan nikdy žádný problém. Jeden problémek byl s vozem Nissan Almera 2,2D, ale to bylo tak zanedbané auto, že byl spíš zázrak, že to ještě jezdilo. Nissan má vynikající podvozky, velmi kultivovaný a tichý motror a skvělé jízdní vlastnosti. Jinak měl spoustu spokojených klientů a Nissany vozí úspěšně dodnes. Třeba nám pan Dave vysvětlí, co se tomu jeho dovozci, tak porouchávalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 14:13, RE: Pro Dave
Šakal napsal:
Kamarád se specializoval na dovoz ojetých japončíků a zejména Toyoty a Nissan a až na jednu výjimku nebyl s vozy Nissan nikdy žádný problém. Jeden problémek byl s vozem Nissan Almera 2,2D, ale to bylo tak zanedbané auto, že byl spíš zázrak, že to ještě jezdilo. Nissan má vynikající podvozky, velmi kultivovaný a tichý motror a skvělé jízdní vlastnosti. Jinak měl spoustu spokojených klientů a Nissany vozí úspěšně dodnes. Třeba nám pan Dave vysvětlí, co se tomu jeho dovozci, tak porouchávalo.
a najednou je ticho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 14:39, RE: Pro Dave
Šakal napsal:
Kamarád se specializoval na dovoz ojetých japončíků a zejména Toyoty a Nissan a až na jednu výjimku nebyl s vozy Nissan nikdy žádný problém. Jeden problémek byl s vozem Nissan Almera 2,2D, ale to bylo tak zanedbané auto, že byl spíš zázrak, že to ještě jezdilo. Nissan má vynikající podvozky, velmi kultivovaný a tichý motror a skvělé jízdní vlastnosti. Jinak měl spoustu spokojených klientů a Nissany vozí úspěšně dodnes. Třeba nám pan Dave vysvětlí, co se tomu jeho dovozci, tak porouchávalo.
To vysvetlim...byl tam velkej kontrast mezi Nissanem, Micinama a Subaru. Subaru a Micina OK, Nissany meli neustale v reklamaci, hlavne naftaky. Jinak V rodine jsme meli Almeru z roku 1999 a oproti stejne staremu Focusu ktery byl bohuzel poze sluzebni byla Almera mnohem horsi. Vnitrek vozu, kresla,calouneni,odhlucneni,palubka,podvozek...nebyla tam jedina lepsi vec jak na tom Fordu. Pro toho pana z vychodniho Slovenska...Mondeozkouset nemusim, uz ho mam vyzkouseny a naprosto auto. 2.5 V6 Titanium (včetně xenonu, JPS, RCD/MP3 s pripojkou na USB....tak nevm co ma ten Hnisan ve vybave navic. Jinak se nikdo nebavi o srackovitym Mondeu 1. genereca, ale soucasnym modelu. Pokud vim tam NIssan pred 25 lety vubec nic neznamenal. Bylo to laciny auto pro Australany a v Evrope si z nej vsichni delali prdel. To ze nekdy v 80. letech se o neho zacali starat Britove jeho uroven trochu pozvedlo. Dneska vyrabi prumerny auta jako treba Renault nebo Mazda. Soused mel Primeru 2.0 v nejaky ty sportovni verzi a tedka tez osedlal Mondeoa je nadsenej lepsim podvozkem a zaroven komfortem ovladani a tichem ve vsech rezimech. Coz u Primery nemel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 15:01, Bolest v srdci...
Dave napsal:
To vysvetlim...byl tam velkej kontrast mezi Nissanem, Micinama a Subaru. Subaru a Micina OK, Nissany meli neustale v reklamaci, hlavne naftaky. Jinak V rodine jsme meli Almeru z roku 1999 a oproti stejne staremu Focusu ktery byl bohuzel poze sluzebni byla Almera mnohem horsi. Vnitrek vozu, kresla,calouneni,odhlucneni,palubka,podvozek...nebyla tam jedina lepsi vec jak na tom Fordu. Pro toho pana z vychodniho Slovenska...Mondeozkouset nemusim, uz ho mam vyzkouseny a naprosto auto. 2.5 V6 Titanium ...
Musim se k necemu priznat, i kdyz to boli... Mou mamu natrel na trznici vietnamec a ja jsem tak trosku misenec... Takze nemam rad nic asijske, omlouvam se.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 15:23, RE: Bolest v srdci...
Dave napsal:
Musim se k necemu priznat, i kdyz to boli... Mou mamu natrel na trznici vietnamec a ja jsem tak trosku misenec... Takze nemam rad nic asijske, omlouvam se.
Zase se nejakej zamindrakovanej zmrd vydava za moje jmeno.....meli by se tu udelat registrace a pevny ucty.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 16:39, RE: Ach jo
Dave napsal:
Dalsi zbytecnej offroad, kterej si na to jenom hraje. Zadek je okopirovany Audi, předek jak u korejcu. Nissan=Hnisan....
Nechápu, jak někdo může napsat o autě , které je nové a vůbec ho nezná....HNISAN a že zbytečnej !!! Proč zbytečnej?? Nezapomenˇ , že tu nejsi sám a že každý člověk má o autě jinou představu . Tak žádný zbytečný ! Čím větší výběr tím lépe , a ne jako dříve , co byl člověk rád za Škodovku , Trabanta a Ladu. Tím nechci urazit majitele těchto vypsaných aut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 16:44, ?????
Ďalší osobák čo sa hraje na tereňák ,ale kamenných ciest sa bojí jak....no a stojí to aj tak na prd, ani na poriadne šantenie na cesty a ani na necesty . Nechcem taký čudný voz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 17:26, RE: Bolest v srdci...
Dave napsal:
Zase se nejakej zamindrakovanej zmrd vydava za moje jmeno.....meli by se tu udelat registrace a pevny ucty.....
Ja se nevydavam za tvoje jmeno, je to nejspis jen shoda jmen, nebo je mozny, ze jsme bratri, v nejhorsim dvojcata, takze jsi stejne misenec :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 19:52, RE: Bolest v srdci...
Dave napsal:
Zase se nejakej zamindrakovanej zmrd vydava za moje jmeno.....meli by se tu udelat registrace a pevny ucty.....
No, pokud se mám tady bavit s člověkem, který má takovéto názory na značku Nissan a argumentuje tím, že všechno je ve Focusu lepší Tak se nemusíme bavit vůbec. Neřekl jsi jediný rozumný argument, popřel jsi to, co ví každý motorista (Sportovní verze např. Primera GT) je naprostá špička a to jak motor, tak podvozek. Kdo se v autech vyzná, tak ví odkud vítr vane. Ty jsi v tom nikdy nejel, jinak bys mluvil jinak. Já osobně bych nikdy nezatracoval Mondeo a to kamarádovi klekl motor (TDCI), ale asi mám jiné zkušenosti a jsem trochu někde jinde. Jinak mám 10té auto a nějakou dobu se tím živím. Jinak pro mě jsi odborníkem nr.1. Přál bych si jen a by sem psali fakt lidé se zkušenostmi a ne lidé, kteří evidentně o autech nic neví. Pokud někdo píše pořád jen obecně, nezná parametry a papouškuje nějaké nesmysly, tak je to o ničem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 21:42, RE: Bolest v srdci...
Šakal napsal:
No, pokud se mám tady bavit s člověkem, který má takovéto názory na značku Nissan a argumentuje tím, že všechno je ve Focusu lepší Tak se nemusíme bavit vůbec. Neřekl jsi jediný rozumný argument, popřel jsi to, co ví každý motorista (Sportovní verze např. Primera GT) je naprostá špička a to jak motor, tak podvozek. Kdo se v autech vyzná, tak ví odkud vítr vane. Ty jsi v tom nikdy nejel, jinak bys mluvil jinak. Já osobně bych nikdy nezatracoval Mondeo a to kamarádovi klekl motor (TDCI), ale ...
Celkom by ma zaujímalo, aký je rozdiel v motoroch l.6 Note 81W a tu 84kW. Predpokladám,že ide o ten istý motor. Lebo ten v Note ide na svoj udávaný výkon obdivuhodne, všetky testy ho chvália.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.