0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P11/144 – Japonské BMW

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 21:22, RE: Nissan Primera...rules- prostě nehorzí:-)))
anonym napsal:
No asi preto, že ľudí, čo kupujú auto ako spotrebný matroš (napr. Oktáviu), je oveľa viac, ako ľudí, či si chcú jazdu užiť a sem-tam otestovať svoje jazdecké schopnosti a zručnosti (nemyslím napríklad v meste a alebo na dialnici, kde zvykne frajeriť a soliť väčšina oktávistov a golfistov a podobných, väčšinou "lysohlávok", ostatní sorry...). Tá druhá skupina si kupuje autá ako je Primera, napríklad aj GT. Je naozaj pravda, že hlavne P11-ka ešte bez faceliftu nie je úplne oku lahodiace auto a pi...
Tak želáme vela šťastia a dobré vytrásanie ryti. Kebyže mi halvu odrežetě, tak bysom tuto Primeru nechcel, lebo sa nazdávam, že je celkom na piču.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 22:25, RE: Nissan Primera...rules- prostě nehorzí:-)))
anonym napsal:
Tak želáme vela šťastia a dobré vytrásanie ryti. Kebyže mi halvu odrežetě, tak bysom tuto Primeru nechcel, lebo sa nazdávam, že je celkom na piču.
Tak si kup bicykel a mas to v suchu kamo. Ono je to totiz tak, drtiva vacsina ludi sa do aut vyzna asi tak jak hus do piva. Ja sam mam velmi vela kamaratov, co by si kupili oktaviu , lebo Franta v hospode vravel, ze......atd. a je to skodovka a vraj nahradne diely su lacne a su uplne vsade. Potom sa ich spytam ze ci uz dali menit rozvodovy remen s kladkami a oni na mna kukaju jak kokoti ze CO TO JE ROZVODOVY REMEN? Tak veru hosi, 80% kupujucich su automobilovi analfabeti... Nie su jak my co sa tu na tomto serveri hadame ze ktory motor ma lepsiu kompresiu a ktoremu sa viac zadiera palivove cerpadlo a tak... Preto sa stale dobre predavaju francuzske shity (lebo dobre vyzeraju) alebo predrazene skodovky (predrazene ale inak celkom fajn na rozdiel od frantikov) a preto sa nepredavaju japonci (kurva, nahradne diely su urcite drahe - to je jediny argument autoanalfabeta preco nekupit japonca).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 18:59, RE: Nissan Primera...rules- prostě nehorzí:-)))
anonym napsal:
Tak želáme vela šťastia a dobré vytrásanie ryti. Kebyže mi halvu odrežetě, tak bysom tuto Primeru nechcel, lebo sa nazdávam, že je celkom na piču.
A čo by si si kúpil? Niečo čo nie je úplne na piču? A to je vlastne čo? Nech si proste každý kúpi to, čo chce a nech sa má fajn. Ideálne by ale bolo, keby sem potom nechodil a nepísal kraviny typu " ja si ho nekúpim lebo je napiču", ktoré majú výpovednú hodnotu 0. Osobne som sa chcel na tomto fóre dozvedieť, aké by bolo porovnať Accorda s Primerou ohľadne napr. spotreby a jazdných vlastností, ale dozvedel som sa prd, lebo sem zas niekto zamontoval Oktáviu v Tdi. Oktavie a Fabie nie sú zlé autá, ale tieto autá sú absolútne sterilné a človek nemá z ich riadenia absolútne žiadny pocit. Keď budem starý foter, možno si tiež kúpim Oktáviu (II. je už celkom na úrovni) v tdi-čku a budem si jazdiť na 2000 otáčkach...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.07.2007 20:29, užasný, ale kde?
Tak jsem po okukování Accordů se asi definitivně zamiloval do Primery p11/144 2.0. Nojo jenže dá se v ČR r.v.2000 sehnat? Zatim mi všude krmí akorát 1.6 nebo kombíkama... To s efakt musí pro tohle autíčko jedině za hranice????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.08.2007 12:48, RE: Nissan Primera...rules
anonym napsal:
No, nevím, no. Měl jsem P11ku 2.0 103kw a nyní mám Octavii z roku 2002 1,9 TDi a je to daleko lepší auťák, daleko hesčí vnitřek a co se týče maximálky, tak bych si tu Primerku dal, kdy bych chtěl. Mám to čiplý na 96kw a jede to jak hovado a za hubičku. Jsem rád, že jsem koupil tu oktávu, protože to je teprva auto, masív, zátah a neječí to tak v otáčkách, jak ty japonci. Kámoši říkali taky, že oktáva je lepší držák, takže jsem spokojenej, mám kámoše, co tomu celkem rozuměj. V tom Nissanu byl vn...
to je přece nová reklama na oktávku, taková jak od paroubka!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.09.2007 23:17, RE: Nissan Primera...rules
anonym napsal:
No, nevím, no. Měl jsem P11ku 2.0 103kw a nyní mám Octavii z roku 2002 1,9 TDi a je to daleko lepší auťák, daleko hesčí vnitřek a co se týče maximálky, tak bych si tu Primerku dal, kdy bych chtěl. Mám to čiplý na 96kw a jede to jak hovado a za hubičku. Jsem rád, že jsem koupil tu oktávu, protože to je teprva auto, masív, zátah a neječí to tak v otáčkách, jak ty japonci. Kámoši říkali taky, že oktáva je lepší držák, takže jsem spokojenej, mám kámoše, co tomu celkem rozuměj. V tom Nissanu byl vn...
mistře, až budu shánět POPELNICI,tak si koupim kokatavii a pokud možno v naftě.Aź tam začneš tankovat tu novou evropsko-unijní naftu pajcovanou řepkou,tak se s maximálkou rozluč a začni pomalu šetřit na nový čerpado s příslušenstvím........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.11.2007 00:01, Prosíííííííííííím.
Mám záujem kúpiť Nissan Primeru len kombi od r.v. 2000 a vyššie s motorom 1,8 benzín.Poprípade-okrajovo s dobrou výbavou a za dobrú cenu aj s motorom 1,6.V predošlých recenziách som sa nič nedočítal o motore 1,8. Ako je to s jeho výkonom na tú hmotnosť u toho auta,krútiacim momentom,prípadných ,,muchách" a spoľahlivosti??? Poprípade aký olej do toho má ísť,pokiaľ by som sa nedostal k autu so servisnou knižkou?Už som sa stretol aj s názorom,že agregáty 1,8 veľmi vydarene neboli.Vraj ich veľa končí úplne odpísaných - doslova KO.Ak by mi niekto vedel poradiť,bol by som rád.Veľmi by mi to pomohlo pri hľadaní takého to auta s tým najspoľahlivejším-osvedčeným motorom.Ten dvojliter by som v podstate pri používaní auta v mojích podmienkach ani poriadne nevyužil.Ďakujem za každý postreh, radu-za všetko overené v praxi.
reagovat
caparzo.janburzaFB
počet příspěvků1
datum registrace20.01.2013
Neděle 20.01.2013 18:59, Vlastní názor :)
Tak jak to tu nekdo psal s tim vykonem ochcavky tak asi fakt jeste nesedel ve 2.0 P11ctce...Pokud byste chteli po rozjezdu na zelenou nakopat s tim slavnym TDIckem P11ctku tak musite doufat ze toho japonce neridi zrovna nekdo, kdo se boji z tauta vydat vic...TDI vystreli a po chvili se ztraci, kdezto P11 sice nema tak prudky narust od zpod (atmosfericky benzin),ale kde ostatni konci nissan zacina
reagovat
martin p
počet příspěvků1
datum registrace24.09.2016
Sobota 24.09.2016 11:14, poredte
zdravim mam nisan primera a mam stim potize potrebuji poradit pri snizeni otacek semi vypne scela uplne motor.musim cekat tak 10 min abych znovu nastertoval prosim porate dekuji martin p
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Neděle 25.09.2016 06:53, RE: poredte
martin p napsal:
zdravim mam nisan primera a mam stim potize potrebuji poradit pri snizeni otacek semi vypne scela uplne motor.musim cekat tak 10 min abych znovu nastertoval prosim porate dekuji martin p


Doporučil bych toto:
1. nastudovat gramatiku češtiny
2. navštívit servis, kde mají diagnostiku
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.