0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Primera 2,0i po 112 000 km

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 17:00, Super
Super spoľahlivé a rýchle auto. Podvozok, motor, spoľahlivosť =jednotka s hviezdičkou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 12:24, RE: Super
anonym napsal:
Super spoľahlivé a rýchle auto. Podvozok, motor, spoľahlivosť =jednotka s hviezdičkou
Primera P11 je můj oblíbený vůz, ale motor na fotce není v žádném případě dvoulitr, ale 1,6 16 V typ GA16DE. To Vás v bazaru pěkně napálili.))).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 20:44, RE: Super
Tomáš napsal:
Primera P11 je můj oblíbený vůz, ale motor na fotce není v žádném případě dvoulitr, ale 1,6 16 V typ GA16DE. To Vás v bazaru pěkně napálili.))).
Rozmýšľam o Primere,no neviem sa rozhodnúť či dvojliter alebo 1,6l.Nemáte niekto skúsenosť či 1,6-tka má dostatočnú dynamiku ,resp. či je poznať rozdiel medzi 66 KW a neskôr 73 KW?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.04.2007 14:00, nabídka
Nissan Primera 2,0i, model P11, sedan

rok výroby 1996 (do provozu 97)

motor - benzín, 1998 cm3, 96 kW

barva - šedá perleť

na tachometru - 67000, najeto tak 190000 km

výbava - el. okna kompl., el. zpětná zrdcátka, 2x airbag, posilovač
řízení, centrální zamykání, venkovní teploměr, letní i zimní pneu,
rádio

3 majitel, koupeno v ČR, všechny doklady v pořádku

2x klíč + orig. objednávkový kód

STK do 3/2009

CENA: 65.000,- Kč
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.11.2007 16:18, Mám podobný problém,napište ako ste to poriešili.
karol napsal:
Rozmýšľam o Primere,no neviem sa rozhodnúť či dvojliter alebo 1,6l.Nemáte niekto skúsenosť či 1,6-tka má dostatočnú dynamiku ,resp. či je poznať rozdiel medzi 66 KW a neskôr 73 KW?
Mám záujem kúpiť Nissan Primeru len kombi od r.v. 2000 a vyššie s motorom 1,8 benzín.Poprípade-okrajovo s dobrou výbavou a za dobrú cenu aj s motorom 1,6.V predošlých recenziách som sa nič nedočítal o motore 1,8. Ako je to s jeho výkonom na tú hmotnosť u toho auta,krútiacim momentom,prípadných ,,muchách" a spoľahlivosti??? Poprípade aký olej do toho má ísť,pokiaľ by som sa nedostal k autu so servisnou knižkou?Už som sa stretol aj s názorom,že agregáty 1,8 veľmi vydarene neboli.Vraj ich veľa končí úplne odpísaných - doslova KO.Ak by mi niekto vedel poradiť,bol by som rád.Veľmi by mi to pomohlo pri hľadaní takého to auta s tým najspoľahlivejším-osvedčeným motorom.Ten dvojliter by som v podstate pri používaní auta v mojích podmienkach ani poriadne nevyužil.Ďakujem za každý postreh, radu-za všetko overené v praxi.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.