0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Maxima J30

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 00:21, Sweden
pecka....konečně se tohle dá nazvat RECENZE. Měli by se to přečíst autoři nemála předchozích recenzí....chválim! A to auto asi nebude špatný
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 01:18, OK
Tahle recenze je opět ta z těch nejlepších, akorát by to chtělo se trochu víc krotit na té silnici. Určitě nebudu sám kdo ti tady toto napíše, docela už to čekám jak to tu bude skrs tu rychlost žít :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 02:06, Recenze ...
Naprosty souhlas, krasne napsana recenze s velkym "R" ... akorat to auto uz je trosku za zenitem :) Nicmene spotreba na ten motor porad krasna!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 03:30,
Chvála chvála a zase jen chvála,autor zaslouží dík za tak obsáhlou a povedenou recenzi...tak tedy děkuji autorovi za jeho poznatky.
pzn.: kdyby byla každá recenze jako tahle,četlo by se tu jedna báseň...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 06:59, Souhlas
S recenzí mohu do posledního písmenka souhlasit. Mám naprosto stejnou zkušenost s tím samým modelem akorát rok výroby 1992 a bez LPG a kůže. Na 3 litrový motor fantastická spotřeba - průměr 9 litrů...
Jinak stejné závady (stahování oken , palubka).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 09:19, vynikající
Super recenze - obsáhlá, k věci, snaha o objektivitu, velmi zdařilé. Tímto autorovi děkuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 09:53, Super
Nezbývá než dodat - Super recenze... Tak takhle to má vypadat. Žádné vychvalování do nebes, objektivně popsány klady i zápory a výčet oprav a poruch s chladnou hlavou... Tímto autorovi děkuji za pěknou recenzi, jeho vynaložené úsilí a strávený čas. I když sám nejsem velkým příznivcem japonců, přeji ještě mnoho šťastných kilometrů s Maximou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 10:01, takhle se to pise
poklona, takhle se pisou recenze, nesouhlasim akorat s poslednim Vami popsanym minusem - neprodejne - pokud napisete takovou recenzi , urcite se najde spousta lidi kteri si tento korab koupi
k popisu vaseho jizdniho stylu snad jen citace jednoho policajta ktery me kdysi zastavil : Pane! vite ze ty co spechaj, tam uz vetsinou jsou zejo ?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 14:15, davy
Přidávám se a chválím. Skvěle napsaná recenze. Tohle bych dohromady nikdy nedal. Co se týče auta není to můj vkus ale od toho se dělá tolik aut, aby si každý vybral to co se mu líbí. Autor krásně rozepsal veškeré investice po dobu užívaní. Pokud jsem dobře počítal, tak to bylo 79tis. a to jsem tam nenašel pneumatiky. To mě osobně příjde na pouhých 50tis, najetých km dost. To bych viděl na největší slabinu auta. Jinak se těším na další autorovu recenzi, třeba na to firemní auto co používá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 14:26, RE: Sweden
anonym napsal:
pecka....konečně se tohle dá nazvat RECENZE. Měli by se to přečíst autoři nemála předchozích recenzí....chválim! A to auto asi nebude špatný
No jó, ale když teď někdo píše recenzi, tak už má zkušenosti z těch předešlých, jak mají vypadat. Ale ti co psali jako první to ještě nevěděli ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 14:57, Recenze
anonym napsal:
pecka....konečně se tohle dá nazvat RECENZE. Měli by se to přečíst autoři nemála předchozích recenzí....chválim! A to auto asi nebude špatný
Recenze má všechno, co má mít. Vyjmenování kladů a záporů a nakonec ještě doporučení. Ano, opravdu pěkné!
Líbí se mi, jaký vztah má autor k limuzínám. Prostě každý jsme jiný a přestože já bych si toto auto za autorovy situace nikdy nekoupil, zcela ho chápu a přeji mu mnoho šťastných km s Nisanem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 15:48, Paráda
Je to prostě paráda ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 16:50, Nevim co napsat do předmětu
Hele takhle, recenze dobrá, japonský káry, espešli Nissani výborný (mám Primeru P11), ale jezdit s takhle starym verklem (ještě jednou řikám, že to jsou kvalitní káry, ale nakroucený skoro půl mega je už trochen moc) přes 200km/h je prostě normální hazard s tvym, ale hlavně s životy jiných. Osobně když jsi to tak v poklidu jedu po dálnici 160 a v zrzátku vidim nějakýho podobnýho magora v podobnym střepu, jak se mu to vlní, tak okamžitě brzdim, uhybám, prostě jdu mu z cesty, protože nemam jistotu, jestli to vůbec dokáže ubrzdit a pak jestli z toho něco třeba neulítne. To je asi tak všechno co jsem k tomu chtěl říct. Nissanům zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 17:49, HMMM
OSOBNĚ SI MYSLÍM,ŽE HORŠÍ JE KDYŽ JEDEŠ PO NORMÁLNÍ SILNICI ÚPLNĚ NORMÁLNĚ TŘEBA 110KM/H A NA SILNICI SE OCITNEŠ ZA ČEPIČKÁŘEM SE ŠKODÁRNOU 105 A CO DUPEŠ NA BRZDY.KVŮLI TIMHLE LIDEM SE STANE TAKY DOST NEHOD NE ALE ASI JAKO PŘI RYCHLÉ JÍZDĚ.........ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 18:12, RE: HMMM
DEKTR1 napsal:
OSOBNĚ SI MYSLÍM,ŽE HORŠÍ JE KDYŽ JEDEŠ PO NORMÁLNÍ SILNICI ÚPLNĚ NORMÁLNĚ TŘEBA 110KM/H A NA SILNICI SE OCITNEŠ ZA ČEPIČKÁŘEM SE ŠKODÁRNOU 105 A CO DUPEŠ NA BRZDY.KVŮLI TIMHLE LIDEM SE STANE TAKY DOST NEHOD NE ALE ASI JAKO PŘI RYCHLÉ JÍZDĚ.........ZDAR
Ono hlavne zalezi na stavu auto .Mam Nissana 200sx rv 93 v exkluzivnim stavu se sportovnima kotoucema a 4 pistkovyma brzdama a neni problem auto zastavyt z 200 km/h . Takze ten pojem je strasne rozdilny .V nemecku jsem brzdil z 230 a auto co jelo za mnou tak to radeji hodil do jineho pruhu a nakonec zastavyl tak 10-15 metru predemnou kdyz uz jsem mel varovky a lezl z vozu. Samozrejmne zalezi i na reakcni dobe kazdeho ridice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 18:59, Aj ja musim pochvaliť
Toyotacek napsal:
Ono hlavne zalezi na stavu auto .Mam Nissana 200sx rv 93 v exkluzivnim stavu se sportovnima kotoucema a 4 pistkovyma brzdama a neni problem auto zastavyt z 200 km/h . Takze ten pojem je strasne rozdilny .V nemecku jsem brzdil z 230 a auto co jelo za mnou tak to radeji hodil do jineho pruhu a nakonec zastavyl tak 10-15 metru predemnou kdyz uz jsem mel varovky a lezl z vozu. Samozrejmne zalezi i na reakcni dobe kazdeho ridice.
Super, perfekto recenzia! Vynikajúca. Bravooo autorovi! Zatial jednoznačne number 1 zo všetkých recenzií aké tu boli.
Japonské autá nemali, nemajú a nebudú mať chybu. Škoda len že sú (hlavne na Slovensku a v Česku) nedocenené. Ten kto skúsil, vie o čom píšem. Prajem hodne zdaru!

P.S: S tou rýchlosťou nevidím problém ak je auto v dobrom technickom stave. Zato že je staré neznamená, že sa s tým autom takou rýchlosťou nemôže jazfiť. Veď taká limuzína s 3.0L motorom bola na takúto rýchlosť stavaná. Ja napríklad neviem pochopiť ako niekto môže isť 180 napr.s Cliom,Puntom alebo Fábiou a pod... Ja by som sa v takým malých herkách bál, že vzlietnem. )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 21:02, RE: Aj ja musim pochvaliť
Kolega zo Slovenska napsal:
Super, perfekto recenzia! Vynikajúca. Bravooo autorovi! Zatial jednoznačne number 1 zo všetkých recenzií aké tu boli.
Japonské autá nemali, nemajú a nebudú mať chybu. Škoda len že sú (hlavne na Slovensku a v Česku) nedocenené. Ten kto skúsil, vie o čom píšem. Prajem hodne zdaru!

P.S: S tou rýchlosťou nevidím problém ak je auto v dobrom technickom stave. Zato že je staré neznamená, že sa s tým autom takou rýchlosťou nemôže jazfiť. Veď taká limuzína s 3.0L motorom bola na takúto rýchlosť stavan...
Kolego ze slovenska nemyslím,že by moje clio sport 180 koní mělo ve 180 vzlítnout!?To se totiž teprve rozcvičuje na nějaké to zrychlování.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 00:00, RE: HMMM
DEKTR1 napsal:
OSOBNĚ SI MYSLÍM,ŽE HORŠÍ JE KDYŽ JEDEŠ PO NORMÁLNÍ SILNICI ÚPLNĚ NORMÁLNĚ TŘEBA 110KM/H A NA SILNICI SE OCITNEŠ ZA ČEPIČKÁŘEM SE ŠKODÁRNOU 105 A CO DUPEŠ NA BRZDY.KVŮLI TIMHLE LIDEM SE STANE TAKY DOST NEHOD NE ALE ASI JAKO PŘI RYCHLÉ JÍZDĚ.........ZDAR
OSOBNE SI MYSLIM ZE TADY PLACAM PEKNY NESMYSLY..........ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 08:58, RE: Aj ja musim pochvaliť
anonym napsal:
Kolego ze slovenska nemyslím,že by moje clio sport 180 koní mělo ve 180 vzlítnout!?To se totiž teprve rozcvičuje na nějaké to zrychlování.
Jasne kamo,clio se pri 180 rozcvicuje........... a pri 210 radi za dva co? ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 09:13, RE: Aj ja musim pochvaliť
anonym napsal:
Jasne kamo,clio se pri 180 rozcvicuje........... a pri 210 radi za dva co? ;)
Je jasné že vůbec nevíš co to je renault clio spor takže:motor 2,0 132kw -179koní, zrychlení 7,1 a maximál je 222km/h. je vidět ,že jsi asi nikdy nejel ostrým malým autem,jelikož nevíš co plácáš.
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.