0
zpět
 

diskuze k tématu: Nejdražší ojetiny na TipCars.com (5/2007)

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 08:05, Daytona
S hrůzou jsem se dočetl, že Daytona má osm válců. Raději se nezúčastňujte žádné soutěže k 60. výročí Ferrari. Lenina na vás!
Učit se, učit se, učit se!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 08:16, RE: Daytona
apo napsal:
S hrůzou jsem se dočetl, že Daytona má osm válců. Raději se nezúčastňujte žádné soutěže k 60. výročí Ferrari. Lenina na vás!
Učit se, učit se, učit se!
Díky za upozornění, již opraveno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 13:00, RE: Daytona
apo napsal:
S hrůzou jsem se dočetl, že Daytona má osm válců. Raději se nezúčastňujte žádné soutěže k 60. výročí Ferrari. Lenina na vás!
Učit se, učit se, učit se!
Ja se z hruzou dozvedel, ze me nikdo nepujci ani na to nejlevnejsi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 13:01, RE: Daytona
David_Logins napsal:
Ja se z hruzou dozvedel, ze me nikdo nepujci ani na to nejlevnejsi
s hruzou....7.pad...nez zacnou rejpalove rejpat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 14:49, RE: Daytona
apo napsal:
S hrůzou jsem se dočetl, že Daytona má osm válců. Raději se nezúčastňujte žádné soutěže k 60. výročí Ferrari. Lenina na vás!
Učit se, učit se, učit se!
mluco marek maketa leka miša pusu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 15:15, Bugatti
Jo tak ta Bugattka je fakt cara, osobně jsem v této jel (přesně v té co se prodáva) a je to fakt žihadlo. Doporučuji menším lidem (dost málo místa) s odolným žaludkem, protože Vás to zrychelní zaskočí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 15:24, RE: Daytona
David_Logins napsal:
Ja se z hruzou dozvedel, ze me nikdo nepujci ani na to nejlevnejsi
Pokud ti pučí aspoň něco přes mego, tak je tady Honda NSX!!! A to je srovnatelnej kousek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 17:35, RE: Bugatti
Zbyněk napsal:
Jo tak ta Bugattka je fakt cara, osobně jsem v této jel (přesně v té co se prodáva) a je to fakt žihadlo. Doporučuji menším lidem (dost málo místa) s odolným žaludkem, protože Vás to zrychelní zaskočí.
Je fakt super, jaky najety km prodejci uvadeji. Olesteny volanty, proslapany koberecky pod pedaly a bezne 4000, 12000 km ... Za trest zavalit bazary trabantama!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 18:57, RE: Daytona
Draft napsal:
Pokud ti pučí aspoň něco přes mego, tak je tady Honda NSX!!! A to je srovnatelnej kousek...
Ja bych sel spise do ojeteho Porsche...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 19:13, Ojetina
anonym napsal:
Ja bych sel spise do ojeteho Porsche...
Jako do ojetitiny bych šel, mě by si líbila Kateřina Brožová, ale ta spotřeba!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 19:20,
hm, tak zase hovno, to stale vidim na vystipanou fabku ve vybave ,,HOLATKO´´ a sekackovym motorem, kuwa ten zivot je nespravedlivy DDDDDDD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 21:37, RE: Daytona
Draft napsal:
Pokud ti pučí aspoň něco přes mego, tak je tady Honda NSX!!! A to je srovnatelnej kousek...
To spis to BMW6, ikdyz to by taky lezlo 2mega+, Porsche je dostupnejsi a plne srovnatelne.....3+ (ale ze 6 to je pokrok) dat za prastarou alfu-srot takovy prachy, to muze jen blazen, (nerikam debil, ale nekdo kdo je posedlej alfama a ma penize)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 22:28, RE: Daytona
David_Logins napsal:
To spis to BMW6, ikdyz to by taky lezlo 2mega+, Porsche je dostupnejsi a plne srovnatelne.....3+ (ale ze 6 to je pokrok) dat za prastarou alfu-srot takovy prachy, to muze jen blazen, (nerikam debil, ale nekdo kdo je posedlej alfama a ma penize)
Ty jsi opravdu trotl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 00:03, RE: Daytona
David_Logins napsal:
To spis to BMW6, ikdyz to by taky lezlo 2mega+, Porsche je dostupnejsi a plne srovnatelne.....3+ (ale ze 6 to je pokrok) dat za prastarou alfu-srot takovy prachy, to muze jen blazen, (nerikam debil, ale nekdo kdo je posedlej alfama a ma penize)
Jsem posedlej alfama a proto chodím do hračkářství, kde se ukájim nad těmi nejdražšími modely. Mají tam i závodní dráhu, kde testuji své řidičské umění a proto říkám, že alfy jsou nejlepší auta všech dob!! Vím to, jsem přece Logins.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:13, RE: Daytona
David_Logins napsal:
Jsem posedlej alfama a proto chodím do hračkářství, kde se ukájim nad těmi nejdražšími modely. Mají tam i závodní dráhu, kde testuji své řidičské umění a proto říkám, že alfy jsou nejlepší auta všech dob!! Vím to, jsem přece Logins.
šup a je to venku :o) dneska skoro trefa...dostříkl jsem si až na krk...pro nově příchozí: Všem se omlouvám, jsem zloděj nicků a moc mě vzrušuje, když můžu psát pod jinými jmény,vždycky se tím vzruším tak, až dojde k vyvrcholení... tak se na mě pánové nezlobte, vrušují mně místa, kde jsou mužský :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 12:42, RE: Daytona
David_Logins napsal:
To spis to BMW6, ikdyz to by taky lezlo 2mega+, Porsche je dostupnejsi a plne srovnatelne.....3+ (ale ze 6 to je pokrok) dat za prastarou alfu-srot takovy prachy, to muze jen blazen, (nerikam debil, ale nekdo kdo je posedlej alfama a ma penize)
Podle me ma Porsche lepsi image v kategorii supersportu, BMW neni spatne ale v podvedomi to neni znacka pro supersporty...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 17:30, RE: Daytona
anonym napsal:
Podle me ma Porsche lepsi image v kategorii supersportu, BMW neni spatne ale v podvedomi to neni znacka pro supersporty...
No, a mezi těmi skvosty je jenom jeden Medvěd a jak k tomu teď chudák_Logins přijde? Vždyť on tady pořád píše, že kdo trochu něco znamená, tak jezdí v BMW 7 a SLK Mercedesech? Tak proč tady kurva nejsou? Sám si odpovím, protože když má někdo opravdu škváru, tak si nekoupí bávo, nebo medvěda, ale Bentley, nebo Aston Martin. No a když je to mladší člověk, tak si koupí Lambo, nebo Ferrari, jako třeby ten debil Marešů, ale ten zase není mladej) Na to člověk nemusí mít ani "chytrého bratrance" aby to věděl. Jo apropos Davide_Loginsi, proč se teď podepisuješ jako zloděj nicků? Myslíš si, že Tě nikdo nepozná? To jsi tím, že si z tebe dělají lidi prdel, tak posedlý?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 17:32, RE: Daytona
Kokot napsal:
No, a mezi těmi skvosty je jenom jeden Medvěd a jak k tomu teď chudák_Logins přijde? Vždyť on tady pořád píše, že kdo trochu něco znamená, tak jezdí v BMW 7 a SLK Mercedesech? Tak proč tady kurva nejsou? Sám si odpovím, protože když má někdo opravdu škváru, tak si nekoupí bávo, nebo medvěda, ale Bentley, nebo Aston Martin. No a když je to mladší člověk, tak si koupí Lambo, nebo Ferrari, jako třeby ten debil Marešů, ale ten zase není mladej) Na to člověk nemusí mít ani "chytrého bratrance" ab...
Ha-ha-ha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 23:37, RE: Daytona
Kokot napsal:
No, a mezi těmi skvosty je jenom jeden Medvěd a jak k tomu teď chudák_Logins přijde? Vždyť on tady pořád píše, že kdo trochu něco znamená, tak jezdí v BMW 7 a SLK Mercedesech? Tak proč tady kurva nejsou? Sám si odpovím, protože když má někdo opravdu škváru, tak si nekoupí bávo, nebo medvěda, ale Bentley, nebo Aston Martin. No a když je to mladší člověk, tak si koupí Lambo, nebo Ferrari, jako třeby ten debil Marešů, ale ten zase není mladej) Na to člověk nemusí mít ani "chytrého bratrance" ab...
Náhodou já něco znamenám! V garáži mám tdi co táhne neskutečně dobře vodspodu a to nemá nikdo v čr jen já já já!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 23:38, RE: Daytona
David_Logins napsal:
Náhodou já něco znamenám! V garáži mám tdi co táhne neskutečně dobře vodspodu a to nemá nikdo v čr jen já já já!
Jo a ještě jmenuji se Logins, David_Logins!!
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.