0
zpět
 

diskuze k tématu: Na změnu pojišťovny zbývá už jen pár dní

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 01:08, 1. leden už je bezpředmětný
K 1. lednu? Tu zlodějinu (rozuměj povinné rúčo) má dnes už k 1. lednu málokdo.

...Já třeba denně jezdil 2 roky bez . Z mých peněz žádný cizí pseudořidič nebude financovat důsledky své neschopnosti. A pokud jsem takový absolutní magor že někoho sejmu, tak se stydím sám před sebou až na půdu a škodu poškozenému korektně nahradím in cash.

Bouračka není o tom jestli mám pneu 2 mm místo 6 mm. Ani o tom zdali mám starý nebezpečný vrak (rozuměj Mercedes W140) nebo tak moderní bezpečný automobil (rozuměj Škoda Fobie) . Je to o lidech !!! A pokud někdo neumí jezdit nemá na cestě co dělat (bohužel 50% lidí) a ne se maskovat že i on je řidič. Řidič je ten co nenabourá, ti ostatní jsou buzer*nti. A výmluvy že byla mlha, ledovka, já neviděl, já mám staré gumy, já neodhadl rychlost co to ještě snese atd jsou kecy, prostě buď na to mám a tu situaci vyřešit umím nebo bych měl jezdit MHD.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 09:39, Titulek
Ten tiulek článku je skutečně úplně mimo. Kdo má dneska POVko od 1. ledna? Statisticky starší majitelé starších vozů, ale ti mají takové bonusy za bezeškodní průběh (zvlášť když auto vytáhnou ze stodoly 2x do roka a to na Vánoce do kostela a na dušičky na hřbitov), takže se jim částka za POVko může změnit jen minimálně a pokud nemají segmentované POVko a vyřídí si ho, pak se jim částka spíš sníží díky stáří vozu a jejich věku. Nic proti dlouhověkosti vozů a jejich majitelů:) Někteří majiteleé současných novinek by mohli závidět vitalitu mnohým seniorům a stejně tak spolehlivost jejich vozům (nemluvím o Škodě Favorit a 120, kterých je bohužel nejvíc:)).
Rozhodně ale nesouhlasím, že POV je zlodějina. Je to pojistka. Pojistka pro případ něčeho, co se může stát i když budete jezdit jako pán bůh. Mám čerstvou zkušenost, kdy do mě nacouval idiot na parkovišti (skutečně to byl idiot). On měl škodu za 500,- Kč, ale prasklý nárazník na Laguně vyšel s lakem a opravou světel na cca. 15.000,- Kč a to právě zaplatila jeho pojišťovna. Jak bych z něj vymáhal peníze bez POVka skutečně nevím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 10:47, RE: Titulek
Max napsal:
Ten tiulek článku je skutečně úplně mimo. Kdo má dneska POVko od 1. ledna? Statisticky starší majitelé starších vozů, ale ti mají takové bonusy za bezeškodní průběh (zvlášť když auto vytáhnou ze stodoly 2x do roka a to na Vánoce do kostela a na dušičky na hřbitov), takže se jim částka za POVko může změnit jen minimálně a pokud nemají segmentované POVko a vyřídí si ho, pak se jim částka spíš sníží díky stáří vozu a jejich věku. Nic proti dlouhověkosti vozů a jejich majitelů:) Někteří majiteleé so...
Co máš proti mé Škodě Forman ? Moc mně neser.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 13:09, RE: Titulek
Riccardo napsal:
Co máš proti mé Škodě Forman ? Moc mně neser.
V podstatě nic milý Ríšo. Já jsem, co se aut týče, celkem tolerantní. To byla jen taková myšlenka, víš? A až ti ten Forman shnije na prach, tak už bude jedno i tobě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 23:28, RE: Titulek
Max napsal:
Ten tiulek článku je skutečně úplně mimo. Kdo má dneska POVko od 1. ledna? Statisticky starší majitelé starších vozů, ale ti mají takové bonusy za bezeškodní průběh (zvlášť když auto vytáhnou ze stodoly 2x do roka a to na Vánoce do kostela a na dušičky na hřbitov), takže se jim částka za POVko může změnit jen minimálně a pokud nemají segmentované POVko a vyřídí si ho, pak se jim částka spíš sníží díky stáří vozu a jejich věku. Nic proti dlouhověkosti vozů a jejich majitelů:) Někteří majiteleé so...
Nemusíš jezdit jako Bůh. Já tak třeba nejezdím. Ale prostě koukám a hlavně předvídám. Toš tak mi by to nedalo kdybych byl viník abych se nevyrovnal, i kdybych měl prodat auto nebo chatu. Pokud někdo nechce zacvakat tak napíšeš na soud a oni mu očešou výpatu na minimum a měsíčně ti třeba chodí 8 litrů. Horší situace by byla kdybys sejmul Ferrari Enzo nebo se někdo zranil a musel na pořádnou operaci s následky, to by ses pak nedoplatil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.11.2006 08:51, RE: Titulek
Ráďa napsal:
Nemusíš jezdit jako Bůh. Já tak třeba nejezdím. Ale prostě koukám a hlavně předvídám. Toš tak mi by to nedalo kdybych byl viník abych se nevyrovnal, i kdybych měl prodat auto nebo chatu. Pokud někdo nechce zacvakat tak napíšeš na soud a oni mu očešou výpatu na minimum a měsíčně ti třeba chodí 8 litrů. Horší situace by byla kdybys sejmul Ferrari Enzo nebo se někdo zranil a musel na pořádnou operaci s následky, to by ses pak nedoplatil.
Buď si jist, že kdybys jednou "uklouzl " (a to nepřeju nikomu, byť se to může stát každému z nás), tak se dotyčný dokáže zahojit úměrně tvé životní úrovni, která půjde rapidně dolů, nezachrání tě ani chata vedle Radovana na Seychelách. To ti potvrdí nejeden nešťastník, kterému následky vyšly hodně draho. A o tom, co dokážou pozůstalí, aby se dostali k prachům na cizí účet, z toho se mi už párkrát udělalo hodně špatně. On totiž ten limit na zdraví v desítkách M není nastaven nijak přehnaně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.11.2006 16:56, Pojišťovny
koukněte na - www.povinne-ruceni.com -. Je tam taková kalkulačka která krásně přehledně ukáže která pojišťovna vám sedí na vaší kubaturu, věk, kraj, bezeškodní průběh atd...a kolik co stojí + limity. DOPORUČUJU. krásně z toho vyplývá jaký jsou ČP zloději. Třeba já mám ČSOB - 2x takovej limit plnění + je to ještě o něco levnější.....
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.