0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Galant

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 10:00, ZASTARALÝ INTERIÉR???
absolutně nesouhlasím s tím, že by vzhled interiéru brzy zastaral... na Tipcarsu je dost fotografií interiéru, můžete to posoudit sami...naopak, podle mého má galant z let 97-03 jednu z nejpovedenějších přístrojovek... navíc většina galantů má aut.klimatizaci, která je opět velice alegantně zakomponovaná do přístrojovky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 10:28, RE: ZASTARALÝ INTERIÉR???
cruise napsal:
absolutně nesouhlasím s tím, že by vzhled interiéru brzy zastaral... na Tipcarsu je dost fotografií interiéru, můžete to posoudit sami...naopak, podle mého má galant z let 97-03 jednu z nejpovedenějších přístrojovek... navíc většina galantů má aut.klimatizaci, která je opět velice alegantně zakomponovaná do přístrojovky...
A teké ve většině galantů jsou právě s automatickou klimatizací neustálé problémy s udržováním teploty v zimě....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 10:48, RE: ZASTARALÝ INTERIÉR???
Filip napsal:
A teké ve většině galantů jsou právě s automatickou klimatizací neustálé problémy s udržováním teploty v zimě....
hm...to slyším poprvé, měl jsem 2,5 24V s autom. klima přes dvě zimy a problém jsem neměl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 10:52, RE: ZASTARALÝ INTERIÉR???
cruise napsal:
absolutně nesouhlasím s tím, že by vzhled interiéru brzy zastaral... na Tipcarsu je dost fotografií interiéru, můžete to posoudit sami...naopak, podle mého má galant z let 97-03 jednu z nejpovedenějších přístrojovek... navíc většina galantů má aut.klimatizaci, která je opět velice alegantně zakomponovaná do přístrojovky...
Ano, Galant má povedenou přístrojovku (to jsem také v textu uvedl). Interiér nemusím hodnotit pouze z fotografií. Měl jsem možnost řídit několik Galantů a tak mohu hodnotit na základě praxe. Po stránce ergonomie nemohu nic vytknout. Snad jen větší průměr volantu. V posledních letech výroby palubní deska vypadala velmi slušně. Některé Galanty mají však palubní desku s imitací dřeva a barvy tak nějak neladí. Kupodivu se mi líbilo černé provedení interiéru. Ale to je jen subjektivní názor. Pokud přesedáte často do nových vozů jako já, tak interiér Galantu působí starším dojmem než jeho exteriér. Karoserie totiž byla v době uvedení těžce nadčasová.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 10:59, RE: ZASTARALÝ INTERIÉR???
Petr - TipCars.com napsal:
Ano, Galant má povedenou přístrojovku (to jsem také v textu uvedl). Interiér nemusím hodnotit pouze z fotografií. Měl jsem možnost řídit několik Galantů a tak mohu hodnotit na základě praxe. Po stránce ergonomie nemohu nic vytknout. Snad jen větší průměr volantu. V posledních letech výroby palubní deska vypadala velmi slušně. Některé Galanty mají však palubní desku s imitací dřeva a barvy tak nějak neladí. Kupodivu se mi líbilo černé provedení interiéru. Ale to je jen subjektivní názor. Pokud př...
no tak jsem asi slepej, nebo nevím no, ale o tom, že má Galant povedenou přístrojovku jste nenapsal ani slovo...:o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 14:43, RE: ZASTARALÝ INTERIÉR???
cruise napsal:
no tak jsem asi slepej, nebo nevím no, ale o tom, že má Galant povedenou přístrojovku jste nenapsal ani slovo...:o))
Vážený pane Cruise. To jakou má Galant palubní desku, je pouze názor pana Šikla a je možné, že Vy ten názor můžete mít jiný.Upřímně řečeno, některé barené kombinace a povrchová úprava některých plastů by mohla být lepší i vzhledem k vozům té třídy z druhé poloviny 90 tých let.Ale jinak je Galant skvělé auto.Ikdyž mám radši Primeru, Accord a 626.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 16:25, galant
s Galantem 8. generace nemam žádné zkušenosti, ale už jen pro jeho vzhled je to auto co mi stojí za pozornost, hlavně jeho předek a to mi dá asi každý za pravdu byl hodně povedený.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 18:36, RE: galant
Pepa napsal:
s Galantem 8. generace nemam žádné zkušenosti, ale už jen pro jeho vzhled je to auto co mi stojí za pozornost, hlavně jeho předek a to mi dá asi každý za pravdu byl hodně povedený.
no chápu, že je to názor pana Šikla, neberu mu to, jen jsem napsal, že s ním nesouhlasím. Zarazilo mě ale, že pak napsal, že přístrojovku označil v článku za povedenou, což ale není pravda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 20:37, náhradní díly
Zdravím, vlastním Galanta 7 generace (1995), a protože měl při koupi najeto přes 170k km, musel jsem dělat rozvody, náplně a filtry, zadní část výfuku, zadní tlumiče a jedno spodní rameno na předku, rejdový čep a gumy stabilizátoru. Všechny díly jsou naprosto bez problémů k sehnání u dovozců (např. Autopalace, Mitsubishi Roudnice), ale jsou drahé, proto jsem vždy volil druhovýrobu, kromě ramena a gum stabilizátoru, které v druhovýrobě nedělají a musel jsem vzít originál.

Doporučuji autorovi srovnat nabídku náhradních dílů na www.mjauto.cz, www.autokelly.cz, www.elit.cz, www.autobenex.cz, nalezne tam na tyto vozy veškeré spotřební zboží.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 06:59, RE: galant
cruise napsal:
no chápu, že je to názor pana Šikla, neberu mu to, jen jsem napsal, že s ním nesouhlasím. Zarazilo mě ale, že pak napsal, že přístrojovku označil v článku za povedenou, což ale není pravda.
Z textu: "Vynechám vzhled interiéru, který sice brzy zastaral, na druhou stranu budete mít vše při ruce." <- - a to je už velká pochvala. Pokud vůz nemá dobré rozvržení ovládacích prvků, dokážu ho zkritizovat jako naposledy nový Chevrolet Aveo (test).
Uznávám, že pochvala je strohá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 10:07, RE: galant
Petr - TipCars.com napsal:
Z textu: "Vynechám vzhled interiéru, který sice brzy zastaral, na druhou stranu budete mít vše při ruce." <- - a to je už velká pochvala. Pokud vůz nemá dobré rozvržení ovládacích prvků, dokážu ho zkritizovat jako naposledy nový Chevrolet Aveo (test).
Uznávám, že pochvala je strohá.
tak už toho nechce hoši, každý má jiný názor no
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 17:42, exteriér
Musím uznat , že design vnějšku vozu je opravdu povedený i na dnešní dobu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.