0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Colt Cooler

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 08:27, dobré auto
Osobní zkušenost - fajn podvozek a hodně místa nad hlavou. Jen ten motor by mohl být výkonější...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 08:40, RE: dobré auto
yeti napsal:
Osobní zkušenost - fajn podvozek a hodně místa nad hlavou. Jen ten motor by mohl být výkonější...
jo, jo.....uvazoval jsem o koupi noveho, protoze jsem se u jedne ojetiny uz spalil, ale nakonec jsem sel zase do ojeteho.....ale tentokrat uz ceskeho....

o tomhle aute jsem uvazoval, protoze ma atraktivni design, vykon motoru taky nebyl spatny a hlavne uvnitr bylo pro me dost mista...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 08:55, RE: dobré auto
yeti napsal:
Osobní zkušenost - fajn podvozek a hodně místa nad hlavou. Jen ten motor by mohl být výkonější...
70 kw na "jednatrojku" je velmi dobrá hodnota. To mají ostatní automobilky u objemů 1.6. (Kromě 1.4 VW turbo kompresor - 125kw)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 09:31, Colt
Musim uznat, ze za ty penize slusne auto, je to nove, slusna vybava, pro bezneho cecha dostacujici. Ja myslim, ze pokud majitel neptorebuje vetsi kufr, protoze 220 litru je mene nez ma fabia, tka je to idelani auticko. Za 300 tis asi nic lepsiho s touto vybavou nenajdete
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 13:02, Teda ta hlučnost!
Vůbec se nedivím, že ve čtyřech milionech otáčkách to je moc hlučné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 14:23, RE: Colt
mufik.martin napsal:
Musim uznat, ze za ty penize slusne auto, je to nove, slusna vybava, pro bezneho cecha dostacujici. Ja myslim, ze pokud majitel neptorebuje vetsi kufr, protoze 220 litru je mene nez ma fabia, tka je to idelani auticko. Za 300 tis asi nic lepsiho s touto vybavou nenajdete
Měl jsem 3 vozy této značky a osobně ji mohu doporučit. Nový Colt se mi fakt líbí a kdybych měl víc peněz, tak bych ho z fleku koupil manželce. Někdy bych se s ním chtěl svézt, jel jsem se Spacestarem a docela příjemné svezení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 19:36, zatím spokojenost
Mám nového Colta ve výbavě Sport zhruba půl roku a zatím naprostá spokojenost. Už jsem čtyřikrát absolvoval 500 km v kuse bez známek únavy. Zadní sedačky se však od předních dost liší svou tvrdostí, tak by to chtělo vyzkoušet. Já vzadu seděl snad 10 km. Mám 1.3 motor a živost je velmi, velmi dobrá. Spotřeba se pohybuje kolem 6.5 litru, ale převážně jezdím po městě nebo po dálnici, kde se pohybuji lehce přes limit. Prostorově je auto velmi přívětivé, pohodlné je také vystupování a nastupování. Výbava Sport je v pětidvéřové verzi zhruba o 50.000 dražší, ale nemyslím si, že by byla nějak předražená, tak doporučuji zvážit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 22:19, dobry motor
-) mam SpaceStara 1.3 -( posledni dobou spise manzelka-)) - tam ta 1.3 dava"jen" 60kw,ale i tak na tezsi auto pro prevazne mestsky provoz a okresky bohate staci -ticho a pruznost, ale na dalnici-nad 140(nebo lepe receno nad 3.500 ot/min uz o motoru vite- - Japoncici proste "benzinmotoren" umi!!!...........s 1.2 (HTP)-HovnoToPojede se to neda srovnavat-))..........vzhledem k tomu ,ze to ma byt ,jak pisete"auto pro jednoho/dva" Vas asi kufr asi trapit nebude - a po sklopeni sedacek neni problem nalozit pracku nebo lednicku - zkuste neco takoveho s Fabii-(

Jeste takovy poznatek k jizdnim vlastnostem - behem prvnich jizd jsem me l pocit,ze se auto v zatackach prilis naklani - ale auto jak se rika "sedelo" - problemem je podle mne spise subjektivni - ten pohodlnejsi(vzprimenejsi) posez - jste proste vyše ,neležite v sedacce jako obvykle ,a tudiz to s Vami logicky vice "cvici"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.02.2007 23:54, otázka
Asi trošku hloupý dotaz, ale co znamená : trojblik ve výbavě?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 05:56, RE: otázka
Tom napsal:
Asi trošku hloupý dotaz, ale co znamená : trojblik ve výbavě?
lehce přitlačíš na pačku blinkru a on ti za to třikrát zasvítí; na kruháči a při předjíždění skvělé
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 22:03, RE: otázka
quino napsal:
lehce přitlačíš na pačku blinkru a on ti za to třikrát zasvítí; na kruháči a při předjíždění skvělé
Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 10:03, automat?
dobry den..tohle auto me hodne zajima ale v kombinaci motoru 1.5 a automaticke prevodovky.. mate s ni nekdo zkusenosti v tomto aute?dekuju
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.11.2011 06:20, Prosim o radu
Zadrhol sa mi motor na Mitsubishi Colt Cooler,r.v. 2005, uz druhy rok zhanam nejaky, bezvysledne...V servide mi povedali, ze novy motor stoji 10 000,--EUR, co ja nemienim investovat.Prosim o radu, kde sa da zohnat nejaky ojazdeny motor do mojho vozidla. Dakujem

VIN motora jeXMCXXNZ32A5F055143
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.