0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojetý Mercedes SL - to správné cabrio na léto?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
Vaaclaf
počet příspěvků13
datum registrace10.02.2017
Pátek 26.05.2017 15:03, Nálož informací, zase.
Wow, to byl zase článek jak z prdel.e, vyčerpávající kanonáda informací. Souhrn: Jeden motor v poho, druhej v poho, převodovka v lati, nejezdi po rozbitých cestách - odejdou ti táhla atd. 500 m119 je opravdu vzorný držák, ale o 350 toho lze napsat o dost víc, o převodovce také. Co třeba střecha, podvozek, ceny toho či onoho?
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pondělí 29.05.2017 10:11, Odpověď autora
V sekci poradna odpovídáme na dotazy čtenářů, které jsou velmi obecné. Snažíme se tedy odpovídat stručnější, jasně pochopitelnou formou, která má za úkol nasměřovat tazatele tím správným směrem.
Podrobněji pak konkrétní modely vozů rozebíráme v sekci Rececenze ojetin, kde se budeme tomuto modelu v budoucnu také věnovat.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 31.05.2017 21:29, RE: Odpověď autora
danet - redakce TipCars napsal:
V sekci poradna odpovídáme na dotazy čtenářů, které jsou velmi obecné. Snažíme se tedy odpovídat stručnější, jasně pochopitelnou formou, která má za úkol nasměřovat tazatele tím správným směrem.Podrobněji pak konkrétní modely vozů rozebíráme v sekci Rececenze ojetin, kde se budeme tomuto modelu v budoucnu také věnovat.


Možná byste to mohli do budoucna ještě víc zestručnit a psát v piktogramech. Aby to bylo pochopitelné i pro mentálně retardované jedince. Sem totiž inteligentní čtenář prakticky nezavítá.
Z mého okolí a blízké minulosti mně napadá příklad mého známého, prodejce prémiových vozů. Několik měsíců zpátky se mu vedlo velmi dobře a prodal mnohem více vozů, než ostatní prodejci. Na výplatě se to ovšem neprojevilo. Jeho nadřízený mu argumentoval tím, že by přece nebylo kolegiální, aby dostal na výplatu o tolik víc, než jeho spolupracovníci:)
Je poměrně zajímavé, že dřív byly odpovědi v této rubrice mnohem obsáhlejší, ale zřejmě se to nevyplatí, odpovídat fundovaně a vyčerpající formou. Zjevně nechcete případné tazatele vyčerpávat.
Pak mně napadá ještě to staré známé "mám ho malého a moc mi nestojí - to aby tě netlačil a nebolel"...

reagovat
Boldrik
počet příspěvků1
datum registrace08.03.2022
Středa 08.06.2022 13:42, RE: Odpověď autora
citace:
reakce na: danet - redakce TipCars, 29.05.2017 10:11 (V sekci poradna odpovídáme na ...)


Dobrý den, co přesně špatně je na motorech po r.v. 2006??
děkuji za odpověd
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.