0
zpět
 

diskuze k tématu: 2 x Mazda 323

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 00:14,
Po 500km psát recenzi je opravdu úsměvné.
Ale co se týká těchto Mazdiček, tak jsou určitě ještě stále exteriérově pohledné a motorově mají také co nabídnout. Horší to je sice pro mě s interiérem, ale v těchto letech se mně nelíbí vevnitř žádný Japonec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 00:45, ??
To jsem si zase kvalitně početl....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 06:18, Tak to je maso...
Kwitecko napsal:
To jsem si zase kvalitně početl....
Tohle chybělo v silvestrovském vydání...Zanedlouho se budou uveřejňovat i recenze na auta, která si teprve ten člověk půjde koupit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 06:49, 323F 1,8
Měl jsem 323F 1,8 a můžu potvrdit perfektní motor ,podvozek a celkové zpracování. Hrozná světla, špatné větrání a topení (dlouho zamlžená okna). Jinak ale spíše doporučuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 07:03, Naivitě zdar
Haha, japonec, najeto 60 tkm, a už bude muset měnit výfuk, jednou už byl zavařovaný.... Mám ve firmě mnohými proklínané francouze, a konkrétně P406 2,0i /1999 - 218 tkm a výfuk originál. Jedině že by ta Mazda dostala do výfuku nějakou ránu hodnou zavaření. A nebo je to spíš zase po "dědečkovi, co jezdil jenom v neděli do kostela".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 07:13, RE: Naivitě zdar
Pepe napsal:
Haha, japonec, najeto 60 tkm, a už bude muset měnit výfuk, jednou už byl zavařovaný.... Mám ve firmě mnohými proklínané francouze, a konkrétně P406 2,0i /1999 - 218 tkm a výfuk originál. Jedině že by ta Mazda dostala do výfuku nějakou ránu hodnou zavaření. A nebo je to spíš zase po "dědečkovi, co jezdil jenom v neděli do kostela".
No jo ty chytroline, ale ten tvuj pazout je z roku 1999 kdezto ta mazda z 1993... to by byla ostuda kdyby uz ti zrez a upad ne?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 07:20, Tak to vypadá
že všechny ojetiny na našem trhu jsou dokonalé a superspolehlivé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 08:29, Mazda
323f BA je rozhodně spolehlivé auto, ale jak píše majitel, že si má člověk dát pozor na hydraulická zdvihátka, motor 1.5 je nemá, ostatní ano. Jinak skutečně dobré auto, mám 323 BA sdn a mohu doporučit. Mlžení oken je obecný problém Mazdy. i nová 6ka tím trpí. 323BG pokud vím trpěli obecně na rez, takže gratuluju k dobré koupi. Je pravda, že psát po tak krátké době recenzi je zvláštní, ale přesto díky za ni :) Oběma pánům doporučuji výměnu 5W-40 po 10tis, mazda to ocení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 08:54, RE: Naivitě zdar !!
Pepe napsal:
Haha, japonec, najeto 60 tkm, a už bude muset měnit výfuk, jednou už byl zavařovaný.... Mám ve firmě mnohými proklínané francouze, a konkrétně P406 2,0i /1999 - 218 tkm a výfuk originál. Jedině že by ta Mazda dostala do výfuku nějakou ránu hodnou zavaření. A nebo je to spíš zase po "dědečkovi, co jezdil jenom v neděli do kostela".
jj Proklínáni Francouzi..
Až vyrobí JAPONEC pořádného diesla za rozumnou cenu tak se tady budem bavit !!!! A ne shazovat dokonalou pozink. karoserii , super podvozek ( Tichý , Dravý ) a nemluvě o vzhledu jak zvenku tak zevnitř..
a spotřeba ..uff ... HDI
Abyste se s tech TÚV TESTU neposrali ( žlutásci)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 09:51, RE: Naivitě zdar !!
immortal HDI napsal:
jj Proklínáni Francouzi..
Až vyrobí JAPONEC pořádného diesla za rozumnou cenu tak se tady budem bavit !!!! A ne shazovat dokonalou pozink. karoserii , super podvozek ( Tichý , Dravý ) a nemluvě o vzhledu jak zvenku tak zevnitř..
a spotřeba ..uff ... HDI
Abyste se s tech TÚV TESTU neposrali ( žlutásci)
Jejda, nejen že existují zaslepenci koncernu VW spojeno TDI, oni existují i pro koncern PSA spojeno HDI. JTD navždy!!!)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 10:03, RE: Naivitě zdar !!
SY35 napsal:
Jejda, nejen že existují zaslepenci koncernu VW spojeno TDI, oni existují i pro koncern PSA spojeno HDI. JTD navždy!!!)
Já jsem zastánce klasických dieslů bez turba (1,9 PSA a VW). To jsou stroje!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 10:22, najeto nyni
Psat o aute po 500 odjezdenych km to snad ne?! pekne jsem si pocetl. :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 10:57, RE: Naivitě zdar !!
Michal napsal:
Já jsem zastánce klasických dieslů bez turba (1,9 PSA a VW). To jsou stroje!
To rozhodně, samá náročná technika
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 11:04, RE: Naivitě zdar !!
immortal HDI napsal:
jj Proklínáni Francouzi..
Až vyrobí JAPONEC pořádného diesla za rozumnou cenu tak se tady budem bavit !!!! A ne shazovat dokonalou pozink. karoserii , super podvozek ( Tichý , Dravý ) a nemluvě o vzhledu jak zvenku tak zevnitř..
a spotřeba ..uff ... HDI
Abyste se s tech TÚV TESTU neposrali ( žlutásci)
Nechápu tu "logiku", proč by měl Japonec dělat pořádného diesela. Proč by místo toho nemohl Evropan udělat pořádný benzín? )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 11:29, RE: Naivitě zdar !!
immortal HDI napsal:
jj Proklínáni Francouzi..
Až vyrobí JAPONEC pořádného diesla za rozumnou cenu tak se tady budem bavit !!!! A ne shazovat dokonalou pozink. karoserii , super podvozek ( Tichý , Dravý ) a nemluvě o vzhledu jak zvenku tak zevnitř..
a spotřeba ..uff ... HDI
Abyste se s tech TÚV TESTU neposrali ( žlutásci)
už vyrobili, a nie je to traktor! Skús či už toyotu, alebo hondu, určite tomu vytkneš málo drsný zvukový prejav...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 11:34, RE: Naivitě zdar !!
immortal HDI napsal:
jj Proklínáni Francouzi..
Až vyrobí JAPONEC pořádného diesla za rozumnou cenu tak se tady budem bavit !!!! A ne shazovat dokonalou pozink. karoserii , super podvozek ( Tichý , Dravý ) a nemluvě o vzhledu jak zvenku tak zevnitř..
a spotřeba ..uff ... HDI
Abyste se s tech TÚV TESTU neposrali ( žlutásci)
tobě pro informaci: japonci už vyrobily dobrý TD motor. Spousta ocenění, motor roku, atd. Je to CTD-i.
Už se budem bavit? ... třeba o super podvozku na francouzským autě?.. Ha, ha, ha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 13:35, RE: Naivitě zdar
NorMack napsal:
No jo ty chytroline, ale ten tvuj pazout je z roku 1999 kdezto ta mazda z 1993... to by byla ostuda kdyby uz ti zrez a upad ne?!
Toho chytrolína si prosím odpusť. Jelikož výfuky reznou hlavně zevnitř kvůli kondenzátu vody, tak na životnost má daleko větší vliv počet km než stáří (a ještě k tomu garážovaného) vozu. Takže vychladni, dej si do souvislosti základní věci a potom se ozvi. Výfuk na výměnu po 60 tkm byl opravdu naposledy snad u Š120, i favorit bez katu snad vydržel víc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 13:37, RE: Naivitě zdar !!
immortal HDI napsal:
jj Proklínáni Francouzi..
Až vyrobí JAPONEC pořádného diesla za rozumnou cenu tak se tady budem bavit !!!! A ne shazovat dokonalou pozink. karoserii , super podvozek ( Tichý , Dravý ) a nemluvě o vzhledu jak zvenku tak zevnitř..
a spotřeba ..uff ... HDI
Abyste se s tech TÚV TESTU neposrali ( žlutásci)
Jo máš pravdu, ta spotřeba už tak růžová není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 13:40, RE: Naivitě zdar !!
pro - immortal HDI napsal:
tobě pro informaci: japonci už vyrobily dobrý TD motor. Spousta ocenění, motor roku, atd. Je to CTD-i.
Už se budem bavit? ... třeba o super podvozku na francouzským autě?.. Ha, ha, ha
Jel jsi v 406, která měla podvozek v pořádku? Bav se.... tvoje hahaha znamená, že asi ne. Tak jindy....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.02.2007 15:02, uff
Pepe napsal:
Jel jsi v 406, která měla podvozek v pořádku? Bav se.... tvoje hahaha znamená, že asi ne. Tak jindy....
Ještě jsem tady neslyšel toho DIESLA ((ale v podobné cenové relaci prosím )
Tedy řekněme do 200tis. rv 01. Ale jak říkám kvalitnější a ne podobný
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.