0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 323 BW

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 09:44, japan
No příspěvek nic moc,trochu více rozebrat by to chtělo.Nechápu proč volíte asi ano při opět. koupi.Nedám na Japonce dopustit,ALE koupil jste si vyběhaný krám to se Vám asi již vymstilo a asi bude dále mstít.Proto nechápu PROČ si někdo kupuje vehikl s 300000 km,které budou určitě stočené. Asi máte hodně peněz,že je můžete strkat do tohohle ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 09:47, japan
a ještě chci dodat jak můžete napsat v položce poruchy NE.Když se rozpadne náprava a po čase ,,vypadne¨¨ motor. o taky nechápu. Ale jinak mám opravdu Japonce rád,ale tohle nechápu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 10:24, tlumiče
No mě spíš překvapuje že pan majitel dává za tlumiče "celou výplatu"
když SACHS z PRVOVÝROBY je prodává za 1600kč!!holt když má někdo na originál a neporozhlídne se jinde.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 11:07,
jak jsem psal tlumiče na kobi poze org.japan jiní výrobci mají pouze přední.Rozebral bych to auto daleko více,ale nebylo místo.japonce bych koupil znovu,ale ne typ kterých je málo potom se blbě shání díly.Kilometry odpovídjí stáří a průměrnýmu najetí za rok je to po1majiteli.furt lepší koupit tohle za30tis.a dát do toho 20tis.,než koupit fávo či feldu za30-80tis.a v razit do toho ty samé prachy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 15:29, RE: bez předmětu
autor 32 napsal:
jak jsem psal tlumiče na kobi poze org.japan jiní výrobci mají pouze přední.Rozebral bych to auto daleko více,ale nebylo místo.japonce bych koupil znovu,ale ne typ kterých je málo potom se blbě shání díly.Kilometry odpovídjí stáří a průměrnýmu najetí za rok je to po1majiteli.furt lepší koupit tohle za30tis.a dát do toho 20tis.,než koupit fávo či feldu za30-80tis.a v razit do toho ty samé prachy
do clanku se muze psat minimalne 1000 znaku, ne maximalne!, tak jakepak nebylo misto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 15:32, RE: japan
jan napsal:
No příspěvek nic moc,trochu více rozebrat by to chtělo.Nechápu proč volíte asi ano při opět. koupi.Nedám na Japonce dopustit,ALE koupil jste si vyběhaný krám to se Vám asi již vymstilo a asi bude dále mstít.Proto nechápu PROČ si někdo kupuje vehikl s 300000 km,které budou určitě stočené. Asi máte hodně peněz,že je můžete strkat do tohohle ....
Naopak bych rekl, ze je lepsi koupit od prvního majitele jasnych 280.000km, nez pretocenych 180.000....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 18:00, RE: japan
Dan napsal:
Naopak bych rekl, ze je lepsi koupit od prvního majitele jasnych 280.000km, nez pretocenych 180.000....
Souhlas. 300 tisíc má najeto každé druhé auto starší 10 - ti let, ale jenom v zahraničí. V Česku má každé auto od určitého stáří najeto 120-140 tisíc km. V čem to asi bude....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.07.2006 01:19, RE: japan
Figo napsal:
Souhlas. 300 tisíc má najeto každé druhé auto starší 10 - ti let, ale jenom v zahraničí. V Česku má každé auto od určitého stáří najeto 120-140 tisíc km. V čem to asi bude....
Ja bych rekl, ze od 80 do 150. Nase firma prodavala Feldu dieslovou se 485 tisici najeto a ejhle o nekolik mesicu jsem ji znovu videl v bazaru. A jake prekvapeni 152.000Km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.07.2006 01:22, RE: japan
Milos napsal:
Ja bych rekl, ze od 80 do 150. Nase firma prodavala Feldu dieslovou se 485 tisici najeto a ejhle o nekolik mesicu jsem ji znovu videl v bazaru. A jake prekvapeni 152.000Km.
A to se urcite u toho auta jeste nejaky blbecek ofrfňoval, ze je to auto strasne moc, vid ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.07.2006 15:14, 323 BG
Mám po dědovi (3.majitel) 323 1.3i 16V HB BG 55kW s natočenými (poctivými) 60tis. km z roku 93 a kam se na to hrabe filcka z roku 95 50kW která byla na feldu velmi dobře zachovaná - Mazdička má naprosto úžasný odpich a ve srovnání s feldou mnohem lepší jízdní komfort, nižší spotřebu a nižší hlučnost. na to že je to auto kontrukčně z roku 89 tak oproti feldě má náskok několika desítek let vývoje. Zajímalo by mě kde soudruzi z Mladé Boleslavi udělali chybu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.12.2006 21:22, RE: 323 BG
Mirek napsal:
Mám po dědovi (3.majitel) 323 1.3i 16V HB BG 55kW s natočenými (poctivými) 60tis. km z roku 93 a kam se na to hrabe filcka z roku 95 50kW která byla na feldu velmi dobře zachovaná - Mazdička má naprosto úžasný odpich a ve srovnání s feldou mnohem lepší jízdní komfort, nižší spotřebu a nižší hlučnost. na to že je to auto kontrukčně z roku 89 tak oproti feldě má náskok několika desítek let vývoje. Zajímalo by mě kde soudruzi z Mladé Boleslavi udělali chybu
Felicia konstrukčně vychází z favoritu a ten se delá snad někdy od roku 87.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.