0
zpět
 

diskuze k tématu: Vybrat Mazdu3 nebo větší Premacy?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, japonská vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.04.2008 20:10, RE: Čtvrt milionu
anonym napsal:
Kup Astru H 1.6 16V. Pohodlná, tichá, bezpečná, komfortní a dobře drží stopu. Motor má výkon 77 kw, při 130 toci okolo 3500, beze si 6,5-7l a narozdil od mazdy nic nevrze, od podvozku je ticho až do dálničního limitu, kdy setrošku zacne ozyvat sum vetru (oproti focusu nebo mazde 3 o polovinu mene). Vzadu mista dost. S plně obsazenou jezdim trasy Praha - Brno (komb. 7,0lna 100) ale auto nesetrim a konst. rychlost drzim na 140km/h....kdyz i v kopci seslapnu plyn auto tahne do 170 docela svizne..po...
To je jako kdyby si srovnával trabanta s audinou. Opel a Mazda - kvalita nebe a dudy. Měl jsem vectru B a po ní mazdu z toho samého roku. Nesrovnatelně lepší jízdní vlastnosti díky víceprvkové zadní nápravě, lepší vedení stopy, větší držák, špičkové brzdy a nekrade se. Až na luxusnější provedení interiéru (na který se ovšem nejezdí) vše ostatní bylo na mnohem vyšší úrovni u mazdy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.04.2008 08:54, RE: Čtvrt milionu
anonym napsal:
To je jako kdyby si srovnával trabanta s audinou. Opel a Mazda - kvalita nebe a dudy. Měl jsem vectru B a po ní mazdu z toho samého roku. Nesrovnatelně lepší jízdní vlastnosti díky víceprvkové zadní nápravě, lepší vedení stopy, větší držák, špičkové brzdy a nekrade se. Až na luxusnější provedení interiéru (na který se ovšem nejezdí) vše ostatní bylo na mnohem vyšší úrovni u mazdy.
Až tak jistý bych si nebyl..Měl jsem tři Mazdy..323, 323 F, a nedávno jsem prodal 626 GF r.v. 01. A můžu posuzovat s Vectrou r.v. 2000 a celkem vyrovnané. Koroze byla u obou, dílenské zpracování stejné, komfort a výbava lepší u Vectry, jízdní vlastnosti také. Měl jsem jí ve výbavě Sport 2.0 dti. Jen ty Mazdy jsou prostě spolehlivejší a trvanlivejší, co se týče výmeny a opotřebení nd. Měl jsem na týden půjčenou Astru H 1.6 16V a můžu říct, že je to velmi, velmi slušné auto. Podvozek jistý a pevný, motor hezky táhne, pěkný interiér/nemusí se líbit každému/. Až na spotřebu 9.8l. Ale využíval jsem potencial motoru naplno. Opel udělal obrovský kus práce. I o ní teď uvažuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.04.2008 09:37, RE: ?
anonym napsal:
Rádio auto nedělá. To by stačilo namontovat do trabanta hifi soustavu a měl by jste auto nejvyšší třídy.
U auta za čtvrt mega řešit absenci rádia, které se dá koupit i pod dva tisíce?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.04.2008 21:02, proboha ta koroze
Kde na takové nesmysly chodíte páni redaktoři? Nebo to tam píšete jen tak ze zvyku? Já pracuji v servisu Mazdy a na Mazdě 3 jsme ještě neřešili problém s korozí,tak nemystyfikujte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.04.2008 21:10, mazda - honda
mazda- mala - velka ?? na cesty do prace na vylety?? ja bych bral radeji HONDU JAZZ pičete že nejste žadny zavodnik,zohlednujete spotřebu,,honda 5.5l/100 kufr stejny jak mazda 3, super možnosti při sklopenych sedackach -- mini MPV vleze se do ni jak do opel astra combi,,a mista pro 4.osoby tež habadej, obsah 1.3 /80 koni --kdybych to nevidel na vlastni oči asi bych tež neveřil ma ji kolega co by 1.maj jezdime spolu na dovolenou : a jeho JAZZIK jak ho duverně nazyva je momentalně na prodej rv 2005 plna vybava chce 235-240t ,,,rozvadi se,, v připadě zajmu tel 737870023
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.