0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda3 1,6 MCD - naftový atlet

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 01:02, Mazda
Všechny nové modely Mazdy jsou moc pěkné. A ta nová 1,6 se jim taky moc povedla. Nízká pojistka, dobrý výkon... well done :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 11:00, Mazda
Měl jsem 323, teď mám už rok trojku, ale s 1.6i 77kW. Jsem spokojenej, ale raději bych bral te dvoullitr 110 kW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 12:50, Nová pětka
Nevíte někdo, kdy se u nás bude prodávat nová Mazda 5? Mám na ni s rodinkou spadeno už delší čas, mělo by tam být 7 sedadel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 13:54, RE: Nová pětka
Jarda napsal:
Nevíte někdo, kdy se u nás bude prodávat nová Mazda 5? Mám na ni s rodinkou spadeno už delší čas, mělo by tam být 7 sedadel.
Nová Mazda5 bude na český trh uvedena koncem léta, pravděpodobně na konci srpna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 14:33, RE: Mazda
Vymča napsal:
Všechny nové modely Mazdy jsou moc pěkné. A ta nová 1,6 se jim taky moc povedla. Nízká pojistka, dobrý výkon... well done :)
jasně, motor od Fordu. Měli by dělat 1.2 TDCi! To by se čechům líbilo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 16:58, RE: Mazda
Vymča napsal:
Všechny nové modely Mazdy jsou moc pěkné. A ta nová 1,6 se jim taky moc povedla. Nízká pojistka, dobrý výkon... well done :)
Jojo japončíci se činí, mně se nejvíc líbí Mazda 6, to je krasavica :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 21:49, RE: Mazda
Dalis napsal:
Jojo japončíci se činí, mně se nejvíc líbí Mazda 6, to je krasavica :)
Mazda 6 je jedno ze tri aut na trhu ktere maji Cx 0.26 coz je hoooodne dobry cislo.dalsi je Opel Calibra a o dalsim nevim. ((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.04.2005 11:35, RE: Mazda
MaClaud napsal:
Mazda 6 je jedno ze tri aut na trhu ktere maji Cx 0.26 coz je hoooodne dobry cislo.dalsi je Opel Calibra a o dalsim nevim. ((
Kde jsi vzal takové číslo??? Takový součinitel odporu vzduchu má Accord. šestka je na tom o dost hůř!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.04.2005 22:31, Mazda
Trojka se mi fakt zamlouvá i když turbodiesel je od Fordu. Osobně bych volil asi zážehový agregát. Mimochodem sám totiž jednu Mazdu vlastním a sice 626 2.0 GT, je to fakt super auťák asi jako všichni Japonci. Koupil jsem ji asi před rokem a jsem s ní naprosto spokojen. Na Japonce nedám dopustit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.05.2005 01:57, RE: Mazda
MaClaud napsal:
Mazda 6 je jedno ze tri aut na trhu ktere maji Cx 0.26 coz je hoooodne dobry cislo.dalsi je Opel Calibra a o dalsim nevim. ((
Honda acord?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.