0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 3 - zkušenosti po dvou letech

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 13:41, RE: MAZDA
anonym napsal:
Za 2 roky najet 6000 km a prohlásit auto za spolehlivé,to je tedy odvaha a ukázka odborných kvalit pisatele!
Nu což - nejlevnější auto je to, které si nekoupíte. Stejně tak nejspolehlivější je to, které nejezdí. I když v případě mazdy je spolehlivost skutečně na vysoké úrovni, takže je to reakce spíš na konkrétní předchozí příspěvek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 14:03, RE: Směju se
anonym napsal:
až to někam naboříš, nebo někdo do tebe, tak se dosměješ a vrzání ti bude putna, s rumunem někdy těžko poznáš kvalitní svezení, o pardon francouzem.......
Jezdíš snad s tatrovkou že se tak vysmíváš? Jedna bezpečnostní hvězdička navíc u tvého vozu ještě neznamená, že tě někdo nepošle na onen svět. Pan Hlinka by moch vyprávět...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 14:58, RE: Směju se
anonym napsal:
mám 4 roky tak haněnou Dacii Logan a o vrzaní mě nenapadalo ani přemýšlet..dobrý den
Ale to je přece jasný, že si s Loganem ani nevrzneš!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 15:00, RE: bez předmětu
David V napsal:
A to má být omluva? Zaokrouhlování se bere tuším v páté třídě. Po základce mám všechny následující školy technické a zaokrouhlování tam fungovalo tak, jak mě v ZŠ naučili, i excel se tak chová. Jsou asi i jiné školy, kde má zaokrouhlování svá pravidla.
Jestli se ovšem obsahy motorů nepočítají podobně jak letopočty: 1301-1400 to máme 14. století.
No Honda v Accordu 6. generace prodávala motor 1.8, který měl 1850 ccm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 15:05, 6 rychlostí
Myslím si, že šestistupňová převodovka při tom objemu a výkonu je nesmysl, nebo spíše pro zlost. Na dálnici by se tak dalo jet možná po rovině nebo z kopce, v kopci nebo při vyšším zatížení by to motor neutáhl. A 160 by na šestku neutáhl ani po rovině. Záleží samozřejmě na zpřevodování, ale myslím si, že by to byl nesmysl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 15:09, RE: MAZDA
anonym napsal:
Za 2 roky najet 6000 km a prohlásit auto za spolehlivé,to je tedy odvaha a ukázka odborných kvalit pisatele!
přesně to mě zarazilo taky, spolehlivost vychvalovaná do nebes a přitom nemá najeto ani 50 tisíc a sám s ní najel pouhých 6 tisíc .... až bude mít najeto 250tisíc tak se můžem začít bavit o spolehlivosti ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 15:18, RE: Směju se
anonym napsal:
Jezdíš snad s tatrovkou že se tak vysmíváš? Jedna bezpečnostní hvězdička navíc u tvého vozu ještě neznamená, že tě někdo nepošle na onen svět. Pan Hlinka by moch vyprávět...
co to meleš?...............
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 15:29, RE: Směju se
anonym napsal:
co to meleš?...............
nediskutuj, když nechápeš...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 17:24, RE: Směju se
anonym napsal:
nediskutuj, když nechápeš...
sedni do logana a odtáhni
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 17:49, za 3 roky 40 tkm?
"S autem předtím jezdila mladší žena, která ho používala víceméně jen pro cesty za nákupem."

kam sakra jezdila nakupovat, ze najezdila tolik? nebo jezdila nakupovat kazdy den? fakt by me to zajimalo ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 22:12, RE: Chvála autorovi
vasapasa napsal:
Velmi pěkne napsaná recenze, autor si dal práci a napsal to velmi dobře a pokud je spokojen a auto je bez závad (i přes malý nájezd) tak jen ať chválí.Jediný co jsem málem nerozchodil bylo když jsem četl že je ve výbavě .....klima, parkovací senzory..... a NERZOVÁ KONCOVKA VÝFUKU.... to mi přijde dost jako k smíchu...ale tak v poho autor to vzal hezky vodpodlahy. Tak doufám že zde bude zase někdo opravovat chibi a celá debata nebude opět o autě,ale o pravopisu.Mějte se.....
vasapasa: Ty ho máš zase malého a scvrklého, chudáčku. Už jsi s tím pravopisem trapný.............. Nepruď.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 22:58,
DDDDDDDDD Asi mi zase neco uslo. Po 6000 km delat recenci to je odvaha a jeste vetsi odvaha je zavest lakovat auto do origo servisu, stacilo by projet okoli mazda servisu a po chvili by jste nasli soukromou lakovnu kde byla vase magda lakovana a ceny jsou kolem 2000 kc za dil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 08:08, RE: Směju se
anonym napsal:
sedni do logana a odtáhni
běž si naleštit svou desetiletou "bezpečnou" pixlu a vjeď pod nejbližší náklaďák
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 08:58, RE: bez předmětu
Kolodмj napsal:
No Honda v Accordu 6. generace prodávala motor 1.8, který měl 1850 ccm.
Maj v tom bordel všichni, aj BMW. Už neví jak by motorizace odlišili tak blamují zákazníka. Posl. 2 pcilsa znamenavala objem motoru. Dnes uz to tak docela neplati, protoze myslim ze BMW 323 (tak nejak, nemam ted cas koukat na jejich stranky jev podstate vykonnejsi 320), tedy dvoulitr. Nebo to bylo 328/325...? To uz je jedno, vysledek je stejny - mate to zakaznika i zlodeje :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 14:37, RE: Směju se
anonym napsal:
mám 4 roky tak haněnou Dacii Logan a o vrzaní mě nenapadalo ani přemýšlet..dobrý den
to není auto ale trakař !!! ten taky vevrže
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.04.2008 11:38, 3000 km rocne?!?
Proc si clovek, co najezdi 3000 km rocne kupuje auto?!? To nevi co z penezma? Daly by se vyhodit daleko lepe
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.