0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 2

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 13:08, RE: spotřeba
Max napsal:
Pro mě je recenze rozhodně zajímavá. Jakou jste měl spotřebu? Myslím běžnou a pak třeba tu do Chorvatska a zpátky. Jinak Mazda 2 je podařeným nástupcem Demia.
Dobrý den, spotřeba do Chorvatska ( 4 dospělí, zavazadla, klima, bez jízdních kol na střeše) byla mezi 7-8 litry, po většinu při dálniční rychlosti.
Richard
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 13:34, RE: objektivnost
anonym napsal:
Naprosto souhlasím ! Měl jsem podobnou Mazdu 2 a po dvou letech šla z domu. Proč ? Závady obdobné. Po roce se doslova rozpadlo gumové těsnění dveří, závady centrálního zamykání, antikorozní ochrana spodku skoro žádná, hlučnost motoru, atd. Závady se sice řešily v rámci garance ale čekání na náhradní díly i 3 týdny ! Přístup autorizovaného servisu katastrofa, bylo nutno radit co s tím mají dělat. A perlička na závěr. V servisní knížce ani záznam o opravách ! Sice mi to pomohlo při prodeji na kter...
...antikorozní ochrana podvozku skoro žádná..? pokud jsem se dobře díval, tak celý podvozek je ošetřen cca 7 milimetrovou vrstvou antikorozní ochrany, výrobce poskytuje 12 letou záruku na prorezivění; asi jste se v rozčilení z mé "neobjektivní recenze" nechal unést emocemi
hezký den všem Richard
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 13:48, RE: hmm
anonym napsal:
Takovymhle prditkem do Chorvatska, a plne nalozenym. To musi byt fakt masochisti )
Dobrý den, prdítko má co se týká rozměrů vnitřní kabiny ve všech směrech větší prostornost než třeba kultovní škoda octavia 1.generace, která ale samozřejmě nepatří do segmentu "B"; jinak v octavii I jsem se několikrát svezl a cítil jsem se v ní velmi stísněně, měřím 186cm
hezký den všem Richard
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.06.2007 23:24, JJV
Otec si koupil před 4 lety novou dvojku, občas se svezu. Má najeto cca 65tkm a blblo jen el. stahování okna řidiče (přehrávali v rámci záruky nějaký software), dále pak přirezli zadní ráfky k bubnům, při defektu to nešlo sundat kolo. Spotřeba je do 6,5. V té době rozhodně lepší volba než fabie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 22:33, M2
M2- 1,25L 55kW/6000/sec, akce Zoom-Zoom. Bohužel nízkoobjemové motory chtějí točit, u tohoto do cca2800/sec není potřebný zátah. Horší viditelnost přes levý přední sloupek. Na "5" to do kopce moc nejede. Ale jinak za stejné peníze lépe vybavené oproti FABII. Prostě takové příjemné auto do práce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2007 14:57, RE: objektivnost
anonym napsal:
Naprosto souhlasím ! Měl jsem podobnou Mazdu 2 a po dvou letech šla z domu. Proč ? Závady obdobné. Po roce se doslova rozpadlo gumové těsnění dveří, závady centrálního zamykání, antikorozní ochrana spodku skoro žádná, hlučnost motoru, atd. Závady se sice řešily v rámci garance ale čekání na náhradní díly i 3 týdny ! Přístup autorizovaného servisu katastrofa, bylo nutno radit co s tím mají dělat. A perlička na závěr. V servisní knížce ani záznam o opravách ! Sice mi to pomohlo při prodeji na kter...
No tak to jsem na tom podobně.Mám M2 1,25 a lituju ale opravdu lituju toho že jsem si tento zmetek někdy vůbec pořídil.Mám ji koupenou novou asi 2 roky najeto cca 13000 km a ještě se mi žádné auto tak nesralo jako tento šmejd.V servisu jsem byl už asi 8 krát.za největší závadu považuju výměnu spok. lamely a přítlač. kotouče,nebudu se rozepisovat nebotˇ je to tak na dvě A4.Jo a ten Frajer co tak vychvaluje M2 asi dělá pro Mazdu,nebo je dítě štěstěny.Takovou chválu jsem na M2 ještě nečetl spíše opak.No usudte sami.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2007 15:01, RE: objektivnost
anonym napsal:
Tak to pěkně kecáš. 3 týdny jsi čekal na díly ze Španělska, tím krm někoho jiného jo! Prodávám Mazdy už nějaký čas, ale tohle je prostě ultranesmysl. Na těsnění na dveře čekat 3 týdny nleze ani z Hirošimy. Ale pokus dobrý, čím jezdíš teď, nějakou dokonalou 207-kou nebo fabií bez takovýchto fatálních závad.
Kecáš tady akorát Ty je to úplně běžná čekací doba.Rači si pripust že M2 je zmetek,pozor neříkám že všechny mazdy!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2007 15:08,
FUCK OFF MAZDA 2 ,A TO JSEM MAJITELEM JEDNÉ Z NICH !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.04.2008 17:43, RE: hmm
anonym napsal:
Takovymhle prditkem do Chorvatska, a plne nalozenym. To musi byt fakt masochisti )
Jim se opravdu za 1,25 povedla. Nevěřil jsem, svezl jsem a nechá se pěkně točit. závoďák to není, to v žádném případě. Ale k tomu vozu je přiměřený. Vnitřní prostor se mi také zdá na tu třídu slušný a sedělo se mi dobře. Nemyslím si, že by se v tom Chorvatsko nedalo otočit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 13:21, RE: bez předmětu
Aleš napsal:
Ano, něco málo, ale spíše málo. Mazda 2 vypadá jako povedené vozidlo, ale já si brousím zuby na novou generaci, to je totiž fakt nádhera.
A ja ji mam, tu novou, a jsem dokonale spokojen...k radosti mi chybi jen palubni pocitac, ktery ve vybave TE neni...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.