0
zpět
 

diskuze k tématu: Kterou dodávku vybrat?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 19:36, MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
Karel napsal:
A cena C. Jumper začíná na 399 t. Jasně, s akční slevou. Ale akční slevy jsou u Citroenu už jaksi celoroční a na všechny modely. Jo, taky cenová politika a reklama. Objektivní článek by měl vycházet ze skutečných prodejních cen k určitému datu, ne z nějakách ceníků které jsou jen na papíře. Jinak mám Tranzita i Jumpera (oba krátký, nízký bus 8 míst) - Tranzit je držák, jen ta koroze!!!, Jumper je prostornější.
Žádná reakce na mé dotazy z vaší strany pane Šikl mne jen utvrzuje v tom, že váš článek o dodávkách byl dobře zaplacené PR pro Ford, nebo obrovský šlendrián. Svým mlčením k mým připomínkám to jen potvrzujete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 19:58, RE: Ceny - Jumper
Karel napsal:
A cena C. Jumper začíná na 399 t. Jasně, s akční slevou. Ale akční slevy jsou u Citroenu už jaksi celoroční a na všechny modely. Jo, taky cenová politika a reklama. Objektivní článek by měl vycházet ze skutečných prodejních cen k určitému datu, ne z nějakách ceníků které jsou jen na papíře. Jinak mám Tranzita i Jumpera (oba krátký, nízký bus 8 míst) - Tranzit je držák, jen ta koroze!!!, Jumper je prostornější.
Jo cena tam začíná ale při leasingu. Hotově to je někde jinde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 20:09, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
cruise napsal:
Žádná reakce na mé dotazy z vaší strany pane Šikl mne jen utvrzuje v tom, že váš článek o dodávkách byl dobře zaplacené PR pro Ford, nebo obrovský šlendrián. Svým mlčením k mým připomínkám to jen potvrzujete.
Článek jsem ještě dodatečně upravil pro větší vyváženost na základě vašich připomínek. Na Vaši reakci si nedovolím nereagovat. Bohužel až teď jsem měl čas vyhledat příslušné informace. Dnes jsem jezdil okruhy pro test spotřeby. Takže se omlouvám za zpoždění.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 20:22, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
cruise napsal:
Žádná reakce na mé dotazy z vaší strany pane Šikl mne jen utvrzuje v tom, že váš článek o dodávkách byl dobře zaplacené PR pro Ford, nebo obrovský šlendrián. Svým mlčením k mým připomínkám to jen potvrzujete.
Pokud vím, tak Transita nikde v článku neoznačuji za jasného vítěze srovnání. Článek (téma) přináší pouze ucelená data, u kterých uvádím klady a mínusy dle svého subjektivního názoru (podle toho u čím nejvíc vůz vyniká).
Samozřejmě, že zajímavější by byl test srovnatelných dodávkových vozů, kde bych je mohl hodnotit na základě vlastních poznatků.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2007 21:15, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
Petr - TipCars.com napsal:
Pokud vím, tak Transita nikde v článku neoznačuji za jasného vítěze srovnání. Článek (téma) přináší pouze ucelená data, u kterých uvádím klady a mínusy dle svého subjektivního názoru (podle toho u čím nejvíc vůz vyniká).
Samozřejmě, že zajímavější by byl test srovnatelných dodávkových vozů, kde bych je mohl hodnotit na základě vlastních poznatků.
Hm...no už to nemá cenu řešit, každý si udělá obrázek sám....píšete, že jste neměl celý den čas reagovat, přesto jste tu na některé příspěvky reagoval....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.04.2007 00:56, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
cruise napsal:
Hm...no už to nemá cenu řešit, každý si udělá obrázek sám....píšete, že jste neměl celý den čas reagovat, přesto jste tu na některé příspěvky reagoval....
Pane Šikl jsem opravdu neznalej hlupák a zatěžuju Vás mímy připitomělími otázkami a autům vůbec nerozumím, jdu si to hodit. Zn:sháním pevné lano
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.04.2007 07:34, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
cruise napsal:
Hm...no už to nemá cenu řešit, každý si udělá obrázek sám....píšete, že jste neměl celý den čas reagovat, přesto jste tu na některé příspěvky reagoval....
Samozřejmě čas na rychlé reakce si udělám vždy. Bohužel ve vašem případě jsem si musel informace ověřit, vyhledat, a to nějaký čas zabere, tak prosím mějte strpení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.04.2007 07:38, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
cruise napsal:
Pane Šikl jsem opravdu neznalej hlupák a zatěžuju Vás mímy připitomělími otázkami a autům vůbec nerozumím, jdu si to hodit. Zn:sháním pevné lano
Otázkami mě nezatěžujete, pokud vím, rád odpovím hned. Pokud ne, snažím se příslušnou informaci zjistit.
Nikde o Vás nepíšu, že autům nerozumíte ... ba naopak, jste pozorný čtenář, který odhalí případné nedostatky, chyby ... ale ne vždy se článek zavděčí všem. Testy na TipCarsu mi přijdou maximálně vyvážené a narozdíl od některých časopisů si dovolím kritizovat dle svého úsudku i mladoboleslavskou automobilku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.04.2007 18:10, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
Petr - TipCars.com napsal:
Otázkami mě nezatěžujete, pokud vím, rád odpovím hned. Pokud ne, snažím se příslušnou informaci zjistit.
Nikde o Vás nepíšu, že autům nerozumíte ... ba naopak, jste pozorný čtenář, který odhalí případné nedostatky, chyby ... ale ne vždy se článek zavděčí všem. Testy na TipCarsu mi přijdou maximálně vyvážené a narozdíl od některých časopisů si dovolím kritizovat dle svého úsudku i mladoboleslavskou automobilku.
také neříkám, že autům nerozumíte, ale výše uvedený článek na mne prostě působil jako PR Forda , nebo odfláknutý. Jestli sledujete diskuze, víte, že jsem jedním z hlavních zastánců tip-carsu, když se snáší kritika na redakci, jak často informuje o škodovce, ale nezlobte se,, tohle se opravdu přinejmenším moc nepovedlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.04.2007 22:31, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
cruise napsal:
také neříkám, že autům nerozumíte, ale výše uvedený článek na mne prostě působil jako PR Forda , nebo odfláknutý. Jestli sledujete diskuze, víte, že jsem jedním z hlavních zastánců tip-carsu, když se snáší kritika na redakci, jak často informuje o škodovce, ale nezlobte se,, tohle se opravdu přinejmenším moc nepovedlo.
Já dělám zase PR články od VW, tak jsme na tom stejně. Pokaždý to stejně odfláknu a jsem hlavním odpůrcem tip-carsu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.04.2007 09:02, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
cruise napsal:
Já dělám zase PR články od VW, tak jsme na tom stejně. Pokaždý to stejně odfláknu a jsem hlavním odpůrcem tip-carsu.
Názorný příklad, jak to dopadá, když se za nádherného počasí honí auta na okružních jízdách místo nudného zavádění registrací pro diskutující. Moje výtka byla daná tím, že mi srdce zaplesalo při zjištění, že si po dlouhé době něco přečtu o dodávkách, načež následovalo rozladění. Prostě mi to přišlo napsané jen aby se neřeklo, že o užitkáčích se nic neobjeví. Ale doufám, že nezanevřete, ale že vás to přiměje k větší pečlivosti při zpracovávání dalších článků o UA. Díky a hezký víkend. P.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.04.2007 19:06, RE: MLČENÍ K OTÁZKÁM JE JAKSI TRAPNÉ
Pepe napsal:
Názorný příklad, jak to dopadá, když se za nádherného počasí honí auta na okružních jízdách místo nudného zavádění registrací pro diskutující. Moje výtka byla daná tím, že mi srdce zaplesalo při zjištění, že si po dlouhé době něco přečtu o dodávkách, načež následovalo rozladění. Prostě mi to přišlo napsané jen aby se neřeklo, že o užitkáčích se nic neobjeví. Ale doufám, že nezanevřete, ale že vás to přiměje k větší pečlivosti při zpracovávání dalších článků o UA. Díky a hezký víkend. P.
V brzké době se můžete těsit na test dodávkového vozu a určitě se budeme snažit přichystat článek zaměřený na užitkové vozy (podrobnější, propracovanější). Děkujeme za přízeň.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.04.2007 15:18, Sprinter
Údaje u SPRINTERA Vám také nějak nesedí, nosnost má až 2.4t u 5t dvoumontáže. Nákladový prostor má nej. délku 4.7m, ne 6m to je nesmysl. Navíc tam není uvedený vznětový 4válcový motor 2,2 o výkonu 150 PS, 330NM.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.04.2007 15:25, Sprinter
taky je v nabídce v6 vznětový 184 PS, 400nm.
nejdelší verze měří 7,4m náklad uveze dlouhý 4,7m.
Dají se obědnat i bixenony a není to nijak drahá záležitost, vysokou pořizovačku zas vyvažuje kvalita a vysoká hodnota ojetiny...kolik vídáte po bazarech Sprinterů nebo Vit?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.05.2007 21:16, RE: Sprinter
Karlos napsal:
taky je v nabídce v6 vznětový 184 PS, 400nm.
nejdelší verze měří 7,4m náklad uveze dlouhý 4,7m.
Dají se obědnat i bixenony a není to nijak drahá záležitost, vysokou pořizovačku zas vyvažuje kvalita a vysoká hodnota ojetiny...kolik vídáte po bazarech Sprinterů nebo Vit?
Sprinteru a Vit je po bazarech dost...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.05.2007 08:27, DODÁVKY
No sorry,ale tento článek je o ničem a hodně odfláknutej.'Mistr' redaktor as neví,že existují i jiní výrobci dodávek že?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.01.2008 08:19, Perfektní srování aut
Když už jsme u toho, výborný nástroj na porovnávání aut ve formě tabulky jejich podrobných parametrů jsem objevil na http://carspector.com/comparison/
reagovat
osmnactka18
počet příspěvků9
datum registrace25.03.2016
Čtvrtek 28.04.2016 18:56, Já mám jasno
Já mám jasno, pro mě je jednička Transit. Ale taky jsem byl začátečník, když jsem si kupoval dodávku, nechtěl jsem nic podcenit, a tak jsem si udělal řádný průzkum, vybral favority, a ty si pak projel, abych věděl, co kupuji. Transit byl pro mě jasnou volbou, což asi podtrhnul i skvělý servis půjčovny. Pokud kupujete, doporučuji vyzkoušet u/smazáno admin/ :)
reagovat
osmnactka18
počet příspěvků9
datum registrace25.03.2016
Pátek 13.05.2016 11:45, Transit je Transit
Zdravím, když jsem se já rozhodoval, jakou koupím dodávku, vybral jsem si podle recenzí pár favoritů a ty jsem si vyzkoušel. Koupil jsem nakonec Transita, který mě oslnil hned jak jsem se rozjel. Takže pokud se rozhodujete, jakou dodávku koupit, doporučuji vyzkoušet u /smazáno admin/, kde jsem pronajímal já a byl jsem velmi spokojen.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.