0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit ojetinu s dieselovým nebo benzínovým motorem?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.07.2009 11:58, RE: .
dagoš napsal:
Řešil jsem moderní diesely ne Tdi 66KW s rotačkou,ty jezdily pořád,jenže čas pokročil,již není rok 1994-5,takže všechny diesely mají CR, tudíš mají jiné potíže,stará W123 Mercedes taky sežrala všechno!!!
PŘESNĚ !! souhlasím s tebou dagoši. navíc, tady se řeší běžné auto z bazaru, ne výhodná koupě od člověka, kterého znám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.07.2009 23:31, RE: Milý Rudlíku!
Kačud napsal:
Dejte to prosím přepsat někomu, kdo umí psát a vyjádřit svoji myšlenku tak aby ji i druhý pochopil. Alespoň pro mne je váš článek naprosto nečitelný a nedostal jsem se za třetí odstavec. Už jsem neměl sílu to dešifrovat.
:o))) Se divim ze jsi ten vytvor vzal vazne. Pokud se nekdo chce ale zasmat, vrele doporucuji k prostudovani :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.07.2009 19:54, Milý mikes(i)!
mikes napsal:
:o))) Se divim ze jsi ten vytvor vzal vazne. Pokud se nekdo chce ale zasmat, vrele doporucuji k prostudovani :o)))
NEmám NIC proti tomu abyste se "zasmál" ,-)
NIC to nemění na tom, že tom (skoro) "slovo od slova" jsou samá FAKTa, čistá PRAVDA - pravda, NEní to "zcela" dopsané ... byla jsem poněkud zastavena "v rozletu", nicméně jako "stručný" popis jednoho vozu to snad "poslouží"
PS: Platí "jen" pro vyšší verze Citroën C5 s Hydractive III Plus (t.j. výbava Exclusive a motory 2.2 HDi, 2.2 HDi Bitrubo, V6 2.7 HDi a V6 3.0 typ Brumla
Pěkný den ,-)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.