0
zpět
 

diskuze k tématu: Jel v protisměru a zabil. Dostal rok

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 07:36, fuj
Proč jen mám pocit, že pan Matějka je pouhopouhé hovado...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 07:56, Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
Tento článek, pokud je pravdivý a objektivní, mne jen utvrzuje v tom, že ČR a její zákonodárná a výkonná moc je stále někde v pravěku. Někdo přišel o práci ("vedení" jaksi převedlo firemní peníze na svoje účty) a ze zoufalosti se pokusí vyloupit benzinku s nenabitou pistolí..... kolik dostane let ? Minimálně 5.

Naopak, člověk, jenž byl ve "vedení" post státní firmy a vytuneloval tuto firmu je pro nedostatek důkazů zproštěn viny... to že manželka pracuje jako úřednice na úřadě a jen tak náhodou má náhle na účtě pár milionů nikoho nezajímá.

Do dneška nechápu trestní sazbu za úmyslnou vraždu, nejsem pro trest smrti, ale když někdo dostane za vraždu 11 let a po 8 letech je venku.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 09:06, RE: Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
Honzin napsal:
Tento článek, pokud je pravdivý a objektivní, mne jen utvrzuje v tom, že ČR a její zákonodárná a výkonná moc je stále někde v pravěku. Někdo přišel o práci ("vedení" jaksi převedlo firemní peníze na svoje účty) a ze zoufalosti se pokusí vyloupit benzinku s nenabitou pistolí..... kolik dostane let ? Minimálně 5.

Naopak, člověk, jenž byl ve "vedení" post státní firmy a vytuneloval tuto firmu je pro nedostatek důkazů zproštěn viny... to že manželka pracuje jako úřednice na úřadě a jen tak náhodou ...
Tak to ale je. Nedavno sel jeden pripad, nejakej zoufalej chlapek zastreluil svoji manzelku, protoze to byla neverna coura a tahala z nej jenom prachy. V afektu a nasranosti ji zastrelil. Dostal 18 let....nerikam ze je to moc, ale s docela ho chapu. Pak nekdo tamhle za prachy umyslne nekoho oddela, dostane 12 let, po 5 letech mu to zkrouhnou a za dalsi 3 roky je venku....je to divny...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 09:08, RE: fuj
kubrt napsal:
Proč jen mám pocit, že pan Matějka je pouhopouhé hovado...
protože lidi jsou vpodstatě hovada. A to téměř všichni ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 09:10, RE: Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
Honzin napsal:
Tento článek, pokud je pravdivý a objektivní, mne jen utvrzuje v tom, že ČR a její zákonodárná a výkonná moc je stále někde v pravěku. Někdo přišel o práci ("vedení" jaksi převedlo firemní peníze na svoje účty) a ze zoufalosti se pokusí vyloupit benzinku s nenabitou pistolí..... kolik dostane let ? Minimálně 5.

Naopak, člověk, jenž byl ve "vedení" post státní firmy a vytuneloval tuto firmu je pro nedostatek důkazů zproštěn viny... to že manželka pracuje jako úřednice na úřadě a jen tak náhodou ...
No jo no, to je ta spravedlnost. Nechci do toho zatahovat politiku, ale moje teta ze Vsetína říkala, že když Čunek má tři dcery (věděli jste to ?), tak mu ten úplatek přeje. Víte co to je, provdat tři dcery ? )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 11:30, Zmena vypovedi
Me by zajimalo, proc treba za lahni u soudu a meneni vypovedi nikdo netresta? To si muzu zkouset ruzne pohady az me jedna treba vyjde? Vzdyt kdyz by mluvil pravdu, tak mu staci jedna vypoved, a ne ze jel upozornit dasli lidi na kolonu, vzdyt nic blbejsiho jsem jeste neslysel. A pak ze se neciti plne vinen za smrt mladika a tezka zraneni spolujezdců? a Kdo se tedy ma citit vinen? majitel Fiata, ktery jel tak jak mel? Normalne byhc ho zavrel az zcerna a poslal ho drit nekam do dolu za to jak lhal a za tu lhostejnsot. Chapu, ze nehoda se muze stat raz dva, omlyme prehlidnete stopku a nekoho nabourate, komu se to nestalo ze obcas vjel do krizovatky, a najednou nevedel, jestli je na hlavni nebo vedlejsi, ale kdyz neco provedu, tak bych se k tomu mel postavit celem, a priznat vinu a urcite i litost vuci zranenym a pozustalym
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 21:04, soudce Sova
Stejné hovado jako Matějka je soudce Sova...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.03.2007 08:38, RE: Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
Riccardo napsal:
No jo no, to je ta spravedlnost. Nechci do toho zatahovat politiku, ale moje teta ze Vsetína říkala, že když Čunek má tři dcery (věděli jste to ?), tak mu ten úplatek přeje. Víte co to je, provdat tři dcery ? )
Cunek a Paroubek jsou dobry maji tvrdy radikalni nazory:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.03.2007 11:01, RE: Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
Honzin napsal:
Tento článek, pokud je pravdivý a objektivní, mne jen utvrzuje v tom, že ČR a její zákonodárná a výkonná moc je stále někde v pravěku. Někdo přišel o práci ("vedení" jaksi převedlo firemní peníze na svoje účty) a ze zoufalosti se pokusí vyloupit benzinku s nenabitou pistolí..... kolik dostane let ? Minimálně 5.

Naopak, člověk, jenž byl ve "vedení" post státní firmy a vytuneloval tuto firmu je pro nedostatek důkazů zproštěn viny... to že manželka pracuje jako úřednice na úřadě a jen tak náhodou ...
Musím vás opravit (je to ještě horší!), stačí když v bance položíte před pokladní papírek s nápisem "mám v tašce bombu, dejte mi prachy", a můžete klidně skončit s 10 lety natvrdo.... A třeba ožralý hovado, co setřelí mámu s kočárkem na chodníku (a mimčo to tenkrát nepřežilo) dostane roky 2... Ať se pak nikdo nediví, že jsou lidi, co to vezmou do vlastních rukou, a dotyčnýho sejmou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.03.2007 12:18, RE: Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
Pepe napsal:
Musím vás opravit (je to ještě horší!), stačí když v bance položíte před pokladní papírek s nápisem "mám v tašce bombu, dejte mi prachy", a můžete klidně skončit s 10 lety natvrdo.... A třeba ožralý hovado, co setřelí mámu s kočárkem na chodníku (a mimčo to tenkrát nepřežilo) dostane roky 2... Ať se pak nikdo nediví, že jsou lidi, co to vezmou do vlastních rukou, a dotyčnýho sejmou.
Ja osobne se nedivim, ze pak nekdo nekoho zabije jako odplatu. Nase justice je nejaka divna, nejhorsi prohresek, je kratit stat na danich, to dostanete tolik let, ze je z vas pak duchodce, ale jedete ozraly, rychle, nekoho zabijete, treba potom jeste ujedete, jako to bylo jak srazil nejaky mladit ty mlade lidi u diskoteky v zatacce, ujedete, a pak zapirate a dostanete trest, ktery je jen vysmech, ale sahnete statu nebo bance na penize a jdete pomalu na 10 let, a nikoho nezajima, ze jste to udelal, ze vam treba hrozi exekuce a chtel jste zajistiti rodinu a tak trosku moralky by neuskodilo. Ale jet opily, zabijt, ujet, zapiirat to je opravdu hloupe. Ted me napadl jeden pripad, mladik s pritelkyni jeli autem srazili nekde v noci chodce, chodec zdemoloval predni sklo a strechu, mladi tvrdil, ze si niceho nevsiml za jizdy a pritom vezl mrtvolu v kufru, ale o nicem pry nic nevi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.03.2007 13:23, RE: Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
mufik.martin napsal:
Ja osobne se nedivim, ze pak nekdo nekoho zabije jako odplatu. Nase justice je nejaka divna, nejhorsi prohresek, je kratit stat na danich, to dostanete tolik let, ze je z vas pak duchodce, ale jedete ozraly, rychle, nekoho zabijete, treba potom jeste ujedete, jako to bylo jak srazil nejaky mladit ty mlade lidi u diskoteky v zatacce, ujedete, a pak zapirate a dostanete trest, ktery je jen vysmech, ale sahnete statu nebo bance na penize a jdete pomalu na 10 let, a nikoho nezajima, ze jste to udela...
Jenom pro upřesnění,nebyl mrtvý a zase ho za vezli do lesa,vyložili a našel ho tam ráno kolemjdoucí chodec.Jo a mimochodem,ten kluk už je v domácím ošetřování.Měl s pekla štěstí.Ale toho HAJZLA vyšetřujou na svobodě,za pokus o vraždu na svobodě ???????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.03.2007 13:44, RE: Trest v ČR - HAHAHAHAHAHAHA
Tonny napsal:
Jenom pro upřesnění,nebyl mrtvý a zase ho za vezli do lesa,vyložili a našel ho tam ráno kolemjdoucí chodec.Jo a mimochodem,ten kluk už je v domácím ošetřování.Měl s pekla štěstí.Ale toho HAJZLA vyšetřujou na svobodě,za pokus o vraždu na svobodě ???????
Přesně tak, sestřelil ho v takové rychlosti, že ho vlatně "naložil" do kufru, doma to "zjistil" - a tak ho odvezl na lesní cestu, kde ho vyložil a počítal s tím, že to nepřežije. Pašák se ale, ač těžce zraněn, doplazil až k silnici, kde ho našli....
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.