0
zpět
 

diskuze k tématu: Jawa Pionýr se vrací po půl století. Z Číny!

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 00:23, kam se to vse zene.....
vsechno naserou do ciny. za chvili budou cesky zensky jezdit do ciny za sexem protoze cinan je vykonejsi a vic vydrzi. to pak bude co cech to sikmy oko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 13:18, výkon.....
vlastenec....zatim. napsal:
vsechno naserou do ciny. za chvili budou cesky zensky jezdit do ciny za sexem protoze cinan je vykonejsi a vic vydrzi. to pak bude co cech to sikmy oko.
Zajímavé, jen jsem se nic nedočetl o motoru. Výkon, rychlost,zrychlení,spotřeba.Dík za info
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 15:00, RE: kam se to vse zene.....
vlastenec....zatim. napsal:
vsechno naserou do ciny. za chvili budou cesky zensky jezdit do ciny za sexem protoze cinan je vykonejsi a vic vydrzi. to pak bude co cech to sikmy oko.
přesně tak...neobávají se plagiatu ale co to je ted??Mam z těch šikmovokejch strach...abychom brzy nešli do prd*le....tady a v západní evropě asi nikdo nebude dělat za misku rýže,co??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 18:32, RE: výkon.....
cert napsal:
Zajímavé, jen jsem se nic nedočetl o motoru. Výkon, rychlost,zrychlení,spotřeba.Dík za info
Na stránkách Motoscootu : http://www.motoscoot.cz/tmec-betka-50.asp a když dáte vyhledat termín Betka nebo Twinshot, tak naleznete i články recenzí, nutno říci, že poměrně pozitivních. A velice zajímavé uživatelské stránky: http://www.twinshot.xf.cz/
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 21:45, konečně "pořádný" motor :o)
No tak to je paráda, asi by mne v životě nenapadlo, že ve "fichtlu" může oficielně sídlit japonskej motor :o). I když je Honda největším výrobcem spalovacích motorů na světě, v tohle nikdo snad doufat nemohl. Přeji novodobému fic"H"tlu hodně úspěchů ´=). Třeba jej časem zaparkuji mezi autí a sekačku, ve kterých bije stejné "srdce".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 23:17, Supr
Zas tolik bych čínu nekritizoval, stejně s tím prd nadělátě, a většina z vás má stejně doma čínu ať už v podobě DVDka nebo základní desky v počítači.
Najde se plno lidí co si rádi opět pořídí novýho "fichtla" , zrovna jednoho máme doma, taky pařeza, stejná barva, rok výroby 1958!! Táta s nim dojíždí do práce. Je to až neuvěřitelný, že po takový době se stím dá jezdit.. Kdy by si pomyslel, že po 48 letech s tím bude někdo cukat pár km do práce.-)) Jeslti to bude stát kolem 20t.kč tak určitě koupim tohodle pařeza než opravdu podprůměrnýho skůtra za 25t.kč - značku jemnovat nebudu , na to už každej přijde) Kolikrát sme si říkali s klukakama,že by mohli oživit starou javku 4T 500ccm... péráka..to by bylo něco, třeba nato taky dojde) Neříkám že jsem přiznivce všeho z číny, co opravdu jsou skůtry od K... fakt děs... ale tahle zpráva mě opravdu potěšila a nejsem jedinej)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.06.2006 09:39, záruční lhůta
Supéér, už se těšim na výlet do číny až budu uplatňovat opravu v rámci záruky
reagovat
Tomáš Voráček
počet příspěvků1
datum registrace17.02.2023
Pátek 17.02.2023 21:46, Potřebuju co nejdříve pomoct
Dobrý den, hele potřeboval bych poradit, nemám teť spínací skříňku ale zajímá mě jestli jde nastartovat Jawa pionýr bez spínací skříňky. Děkuju
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.