0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak ušetřit nemalé peníze za palivo?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 05:54, Pocit sebeuspokojení
Většina politiků co tohle vymýšlí (viz. celý článek) tohle neřeší,buď mají automobil jako v seriálu Simpsonovi,který jezdí na pocit sebeuspokojení z dobře vykonané práce (hlavně pro svoji peněženku) nebo vůz služební placený a "krmený" z peněz daňových poplatníků
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 07:41, RE: Pocit sebeuspokojení
Rover623 napsal:
Většina politiků co tohle vymýšlí (viz. celý článek) tohle neřeší,buď mají automobil jako v seriálu Simpsonovi,který jezdí na pocit sebeuspokojení z dobře vykonané práce (hlavně pro svoji peněženku) nebo vůz služební placený a "krmený" z peněz daňových poplatníků
Tohle je jakože aprílový článek? Ani moc ne, tohle jsou rady od člověka, který drží několik světových rekordů v jízdě na spotřebu, je to nějaký rakušák, jezdil i s naší fabií. Jeho rekord má hodnotu tuším okolo 2,8 litru na sto... (myslím některé body z tohoto článku, samozřejmě ne 1. a 2.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 07:52, RE: Pocit sebeuspokojení
Reno napsal:
Tohle je jakože aprílový článek? Ani moc ne, tohle jsou rady od člověka, který drží několik světových rekordů v jízdě na spotřebu, je to nějaký rakušák, jezdil i s naší fabií. Jeho rekord má hodnotu tuším okolo 2,8 litru na sto... (myslím některé body z tohoto článku, samozřejmě ne 1. a 2.
Článek je napsán z patra na jeden zátah a jsou to mé osobní zkušenosti v některých bodech přitažené za pačesy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 08:59, Apríl
Mně by spíše překvapilo, kdyby tady nic podobného nebylo. Nicméně se zde aprílovské recenze objevují i jindy než 1. respektive posledního dubna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 09:44,
S bodem jedna nezbyde nez souhlasit, nejlevnejsi auto je to, ktere si proste nekoupite Kdyz clovek spocte, co ho stoji provoz na poplatcich a na danich, tak by brecel...
Jinak bych pridal dalsi bod jak usetrit palivo a to dodatecnou montazi slapacich pedalu do auta. Kdyz tim osadite vsechny ctyri mista v aute - aneb slape cela rodina, tak dokonce i neco udeláte pro sve zdravi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 09:46, RE: Apríl
David V napsal:
Mně by spíše překvapilo, kdyby tady nic podobného nebylo. Nicméně se zde aprílovské recenze objevují i jindy než 1. respektive posledního dubna.
mě to přijde dobrý, minule šrotovné, teď tohle.
Ještě sem hoďte pár recenzí, které autoři neplánovaly jako Apríl, ale dopadlo to jinak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 09:59, RE: bez předmětu
Alkantpan napsal:
S bodem jedna nezbyde nez souhlasit, nejlevnejsi auto je to, ktere si proste nekoupite Kdyz clovek spocte, co ho stoji provoz na poplatcich a na danich, tak by brecel...
Jinak bych pridal dalsi bod jak usetrit palivo a to dodatecnou montazi slapacich pedalu do auta. Kdyz tim osadite vsechny ctyri mista v aute - aneb slape cela rodina, tak dokonce i neco udeláte pro sve zdravi
No pokud zrovna nešlapete, za nějakým turbochrochtou, kterej šlape pouze na 1 pedál, ale o to vydatněji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 10:45, RE: bez předmětu
David V napsal:
No pokud zrovna nešlapete, za nějakým turbochrochtou, kterej šlape pouze na 1 pedál, ale o to vydatněji.
Když brzo zemře celá rodina - ušetří se na důchodech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 10:49, Moje pozorování
Já tedy nepraktikuji všechny různé rady (teď myslím ty nepřitažené za vlasy), jak snížit spotřebu, ale držím se jen několika drobných zásad.
- jezdit tak, jako bych neměl brzdy
- řadit tak, aby motor už táhnul bez nežádoucího projevu (vibrace a podivný zvuk)
- jezdit tak, aby se neozýval omezovač ze sedadla - ještě jsem nenašel tu správnou pojistku na deaktivaci
Jinak když jsem u pumpy, tak beru vždy do plné a je mi líto, že má jen necelých 60 ltr, v létě se nepeču, poslouchám rádio a koníčky občas nechám proběhnout, když se potřebuju dostat před dálkový autobus, který sice na rovině umí kilo, ale do kopce se plouží a smrdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 11:18, To je hodně špatné.
Nedávno jsem si koupil po strašně dlouhé době chloubu českých motoristických časopisů Svět motorů. Prolistoval jsem to, něco málo přečetl a zůstal sedět s otevřenou hubou. Pak jsem do toho nahlédnul znova a zase ten samý efekt. Čelist spadla dolů a hubu zela dokořán...ještě že neletěla kolem nějaká vosa. Něco tak strašného jsem už dlouho nečetl. Teda až teď. To má být pokus o humor? Kolik má pisatel roků? Sorry, ale jestli chcete mít úrovenň Autohitu nebo Světa motorů (nebo Tuning magazínu..hahaha), tak pokračujte v podobných článcích. Jsem pro každou špatnost, ale tohle není ani špatné, ani dobré, ani vtipné, ani poučné....co to vlastně je?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 11:18, RE: Moje pozorování
David V napsal:
Já tedy nepraktikuji všechny různé rady (teď myslím ty nepřitažené za vlasy), jak snížit spotřebu, ale držím se jen několika drobných zásad.
- jezdit tak, jako bych neměl brzdy
- řadit tak, aby motor už táhnul bez nežádoucího projevu (vibrace a podivný zvuk)
- jezdit tak, aby se neozýval omezovač ze sedadla - ještě jsem nenašel tu správnou pojistku na deaktivaci
Jinak když jsem u pumpy, tak beru vždy do plné a je mi líto, že má jen necelých 60 ltr, v létě se nepeču, poslouchám rádio a koníčk...
Teď ještě natlačím go gum 3 bary a půjdu do dusíku, vzduch je pro loosery a chytlo mě zalepení spár lepicí páskou. Mám hliníkovou, takže dodám autu ještě osobitý vzhled. Jen bude asi nepříjemné to neusálé přelepování dveří. Asi budu nastupovat přes kufr, kde je úplav a přelepení spár už tolik nepřinese.
Věřím, že s těmito úpravami se dostanu pohodlně přes 5 litrů benzínu na 100 km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 11:37, RE: To je hodně špatné.
gablenz napsal:
Nedávno jsem si koupil po strašně dlouhé době chloubu českých motoristických časopisů Svět motorů. Prolistoval jsem to, něco málo přečetl a zůstal sedět s otevřenou hubou. Pak jsem do toho nahlédnul znova a zase ten samý efekt. Čelist spadla dolů a hubu zela dokořán...ještě že neletěla kolem nějaká vosa. Něco tak strašného jsem už dlouho nečetl. Teda až teď. To má být pokus o humor? Kolik má pisatel roků? Sorry, ale jestli chcete mít úrovenň Autohitu nebo Světa motorů (nebo Tuning magazínu..h...
Pisatel má 13 let a je žákem základní školy .-)

Jinak úroveň Autohitu a Světa motorů si nedovolím hodnotit, protože ani jeden jsem dlouhou dobu neměl v ruce ... A na ty vosy, si fakt dávejte bacha.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 12:10, RE: To je hodně špatné.
gablenz napsal:
Nedávno jsem si koupil po strašně dlouhé době chloubu českých motoristických časopisů Svět motorů. Prolistoval jsem to, něco málo přečetl a zůstal sedět s otevřenou hubou. Pak jsem do toho nahlédnul znova a zase ten samý efekt. Čelist spadla dolů a hubu zela dokořán...ještě že neletěla kolem nějaká vosa. Něco tak strašného jsem už dlouho nečetl. Teda až teď. To má být pokus o humor? Kolik má pisatel roků? Sorry, ale jestli chcete mít úrovenň Autohitu nebo Světa motorů (nebo Tuning magazínu..h...
To byl apríl, člověče nešťastná! Mně to vtipné přišlo a pobavilo. Autor používal diskursivních figur ironie a hyperboly. To proto, že je dnes 1. dubna a to je v našich krajích den, kdy nesmyslnost napadá zavedené definice reality a způsoby její re-prezentace.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 12:13, RE: To je hodně špatné.
Petr - TipCars.com napsal:
Pisatel má 13 let a je žákem základní školy .-)

Jinak úroveň Autohitu a Světa motorů si nedovolím hodnotit, protože ani jeden jsem dlouhou dobu neměl v ruce ... A na ty vosy, si fakt dávejte bacha.
Bych mu zlámal pracky. Parchantoj. beztak to psal vo hodině. Zmetek.

Když chci něco vědět vo autech, tak ze zeptám koho Šikl??? No tak se zeptám Vaculíka. Ten psal jiný aprílovky sakra. A celej rok. Jeho ódy na téma: kdo nemá 8let starou Primeru je blb a socka neměli konkurenci.

A pro kritiky: nechte Šiklu napokoji, nebo nám vrátěj Vaculíka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 12:22, doplněk
Stávkovat za okamžité snížení ceny paliv o 100%. Odvážnější mohou i o víc. Důvod je celospolečenský a respektuje zájem lidu a obyčejných lidí ( tohle slovní spojení absolutně zbožňuju ).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 12:23, RE: To je hodně špatné.
edmund napsal:
Bych mu zlámal pracky. Parchantoj. beztak to psal vo hodině. Zmetek.

Když chci něco vědět vo autech, tak ze zeptám koho Šikl??? No tak se zeptám Vaculíka. Ten psal jiný aprílovky sakra. A celej rok. Jeho ódy na téma: kdo nemá 8let starou Primeru je blb a socka neměli konkurenci.

A pro kritiky: nechte Šiklu napokoji, nebo nám vrátěj Vaculíka.
Některé rady a postřehy páně Vaculíka byly opravdu užitečné a je škoda, že sem nepíše. Na druhou stranu jsem po jeho odchodu přestal mít mindrák z toho, že mám VW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 12:24, RE: Moje pozorování
David V napsal:
Já tedy nepraktikuji všechny různé rady (teď myslím ty nepřitažené za vlasy), jak snížit spotřebu, ale držím se jen několika drobných zásad.
- jezdit tak, jako bych neměl brzdy
- řadit tak, aby motor už táhnul bez nežádoucího projevu (vibrace a podivný zvuk)
- jezdit tak, aby se neozýval omezovač ze sedadla - ještě jsem nenašel tu správnou pojistku na deaktivaci
Jinak když jsem u pumpy, tak beru vždy do plné a je mi líto, že má jen necelých 60 ltr, v létě se nepeču, poslouchám rádio a koníčk...
Slapaci pedaly v aute jsou ta deaktivacni pojistka! Protoze kdo maka, vetsinou nema dost dechu na to, aby jeste mluvil, nebo nekoho omezoval
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.04.2010 12:27, RE: To je hodně špatné.
Muron napsal:
Některé rady a postřehy páně Vaculíka byly opravdu užitečné a je škoda, že sem nepíše. Na druhou stranu jsem po jeho odchodu přestal mít mindrák z toho, že mám VW.
Vaculík byl třeba občas přínosem, ale obecně to byl buran. Mnoho jeho zkušeností a rad bylo plodem přísloví o kyselých hroznech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.04.2010 10:30, RE: To je hodně špatné.
Muroň napsal:
To byl apríl, člověče nešťastná! Mně to vtipné přišlo a pobavilo. Autor používal diskursivních figur ironie a hyperboly. To proto, že je dnes 1. dubna a to je v našich krajích den, kdy nesmyslnost napadá zavedené definice reality a způsoby její re-prezentace.
Protestuju proti užití diskursivních figur ironie a hyperboly! To je pouze berlička pro dvaadvacetileté onánky z VŠ ekonomické, kteří potřebují vykřičet do světa to, že jsou ještě panici, a že si tdlenc přečetli nějakou stať od pana profesorissima Václava K.
A na Vaculíka nesahat! to byl náhodou roztomilý psychotik, který uměl DOBŘE pobavit i kdy občas nevěděl která bije......jednou bylo lanciácké turbo 4.16 od Fiatu, podruhé speciál motor Lancia, jednou to byl poddimenzovaný šmejd, podruhé zase na výkon 151Kw předimenzovaná mechanika.....jednou měl TS 1.6 spolu s Twinsparkem 1.8 společnou klikovku, podruhé b¨lok...potřetí to zase byl blok od Fiatu 1.8 96Kw......atd....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.04.2010 10:31, RE: To je hodně špatné.
Petr - TipCars.com napsal:
Pisatel má 13 let a je žákem základní školy .-)

Jinak úroveň Autohitu a Světa motorů si nedovolím hodnotit, protože ani jeden jsem dlouhou dobu neměl v ruce ... A na ty vosy, si fakt dávejte bacha.
No já si to myslel, tak to vás, vy jeden, maličký školáčku, omlouvá. I když na druhou stranu aby Tipcars nedopadl jako třeba AH nebo SM.....tam taky píše omladina za svezení ňákým hustovatým mega auťáčkem....
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.