0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak se jezdí v Chorvatsku? Pozor na dopravní zácpy

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 00:10, Pro jistotu
Kluci nebojte se, většina lidí si to napoprvé přečte pozorně, netřeba vše dvakrát opakovat :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 00:11, chybička
Nějak se Vám to tam hodilo dvakrát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 10:39, ????
Falco napsal:
Nějak se Vám to tam hodilo dvakrát.
tak o je s tou dialnicou??..je spojazdnena alebo nie?...nemam chut vyhodit tolko penazi za poplatky a pritom je to len obycajna cesta aj ked mozno rovnejsia ako stara....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 11:37, RE: ????
lexx napsal:
tak o je s tou dialnicou??..je spojazdnena alebo nie?...nemam chut vyhodit tolko penazi za poplatky a pritom je to len obycajna cesta aj ked mozno rovnejsia ako stara....
Dálnice nemá chybu, jen v obou tunelech (Mala kapela a Sveti rok) se jezdí pouze v jednom tubusu, takže tam jsou často zácpy, jinak bezva.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 12:13, RE: ????
A4 napsal:
Dálnice nemá chybu, jen v obou tunelech (Mala kapela a Sveti rok) se jezdí pouze v jednom tubusu, takže tam jsou často zácpy, jinak bezva.
Přijel jsem před týdnem a naprostá pohoda.Jel jsem v pondělí v noci a za 13 hod. byl na Makarske z Moravy(žádné razantní překračování rychlosti-max.150km/h).Zpátky další týden ve čtvrtek v noci a úplně stejná pohoda-o zácpě ani řeč.Dálnice je krásná-o takové si češi mohou jen nechat zdát
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 13:57, RE: ????
Jiří napsal:
Přijel jsem před týdnem a naprostá pohoda.Jel jsem v pondělí v noci a za 13 hod. byl na Makarske z Moravy(žádné razantní překračování rychlosti-max.150km/h).Zpátky další týden ve čtvrtek v noci a úplně stejná pohoda-o zácpě ani řeč.Dálnice je krásná-o takové si češi mohou jen nechat zdát
No jistě, jenže by mě zajímalo, jestli by si byl ochoten platit za každou cestu z Brna do Plzně a zpět 1600 kč.
Já tedy ne.
Srbsko je to stejný jeden průjezd cestou do Bulharska 850 kč. To se ti to cestování pak sakra prodraží. To už radši po okrskách šedesátkou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 14:27, RE: ????
Jiří napsal:
Přijel jsem před týdnem a naprostá pohoda.Jel jsem v pondělí v noci a za 13 hod. byl na Makarske z Moravy(žádné razantní překračování rychlosti-max.150km/h).Zpátky další týden ve čtvrtek v noci a úplně stejná pohoda-o zácpě ani řeč.Dálnice je krásná-o takové si češi mohou jen nechat zdát
siel si v noci z pondelka na utorok alebo z nedele na pondelok?...ja chcem vyrazit v nedelu vecer tak aby som bol v CROA na dialnici v noci a z tohto clanku mi nie je jasne kedy su tie zapchy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 15:28, a-c
jezne ty turnusy se prave toci o vikendu (v sobotu)... tak je dost blby prijet o den drive nebo o dva dny pozdeji...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 16:03, RE: a-c
anonym napsal:
jezne ty turnusy se prave toci o vikendu (v sobotu)... tak je dost blby prijet o den drive nebo o dva dny pozdeji...
musíš si to domluvit že přijedeš v pátek a ne v sobotu.ušetříš tak mnoho hodin cesty navíc. a zpět je lepší jet už ve čtvrtek večer nebo v neděli.pak je to no-problem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 22:40, RE: ????
Jiří napsal:
Přijel jsem před týdnem a naprostá pohoda.Jel jsem v pondělí v noci a za 13 hod. byl na Makarske z Moravy(žádné razantní překračování rychlosti-max.150km/h).Zpátky další týden ve čtvrtek v noci a úplně stejná pohoda-o zácpě ani řeč.Dálnice je krásná-o takové si češi mohou jen nechat zdát
a za 150km/h tam nie je pokuta?ako je to tam s radarmi a tak?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.07.2006 14:43, RE: ????
karl napsal:
a za 150km/h tam nie je pokuta?ako je to tam s radarmi a tak?
Jel jsem z neděle na pondělí,ale ubytování sem hledal až na místě,takže mě nějaký termín neomezoval.Samozrějmě,že těch 150km/h sem nejel pořád!I když jsem celou cestu o policajta ani nezavadil,prý opravdu nestojí za to jezdit např. pod vlivem alkoholu nebo razantně překračovat rychlost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.07.2006 14:48, RE: ????
Jiří napsal:
Přijel jsem před týdnem a naprostá pohoda.Jel jsem v pondělí v noci a za 13 hod. byl na Makarske z Moravy(žádné razantní překračování rychlosti-max.150km/h).Zpátky další týden ve čtvrtek v noci a úplně stejná pohoda-o zácpě ani řeč.Dálnice je krásná-o takové si češi mohou jen nechat zdát
Sorry špatně jsem se vyjádřil-jel jsem z neděle na pondělí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.07.2006 17:09, Pohoda
Já jel po ní již po druhé a pohoda.Nejezdím ve špičce....to je blbost.Stačí i v sobotu večer vyrazit zpět.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.08.2006 17:13, prekroceni rychlosti
odjezd minuly pondeli v 10 vecer a za 11hodin jsem byl na makarske....po dalnici ne-e...cesta pohodicka...nikde jsme necekali ani minutu. Z Chorvatska jsem prijel vcera ve 22:30 ...odjezd byl z Brely v 9 rano....nejle sem po dalnici ale vrchem pres Sinj, Knin, Karlovac, zagreb atd. pocasi super, ale zacpy sileny....na kazdnym mytnym a zejmena ve slovinsku, kde byla asi 10km kolona tesne pred mariborem - proste hnus...cesta trvala 13hodina....a to me jestze v chorvatsku chytli policajti....prehlednej usek z kopce...takovy mirny zatacky....vicet cca. 3km pred sebe....provoz v trosku v protismeru, po smeru nic....bylo tam 80...ja jel 112 a dostal sem 300kun....policajt byl celkem privetivej...takze jsem udelal provinilej oblicej a z 500 to stahl aspon na 300kuniku :)
Co tim chtel basnik rici?
Odjizdet tam v noci ve vsedni dny, prijizdet radeji taky v noci (o5 ve vsedni den)...a co se tyka rychlosti...tak mi policajt rekl, ze je tam tolerance 10km/h...takze neblaznit jako ja:)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.